Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#161 PostWysłany: 22 Mar 2018 15:48 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Nie ma takiego problemu, ale też na wejściu będzie tłum + młody nie zobaczy np. rozgrzewki i całej tej w sumie ważnej otoczki
 Relacje PM off
Antek12 lubi ten post.

#162 PostWysłany: 22 Mar 2018 15:56 
Awatar użytkownika

złoty
Z brakiem rozgrzewki się liczę, ale wolę być na sam mecz zwłaszcza że będzie dość zimno.

#163 PostWysłany: 22 Mar 2018 18:36 
Awatar użytkownika

Loty: 8
Kilometry: 8 761
srebrny
Przecież jak miejsce zajęte to mówisz, że tu siedzisz, a nie to pokazujesz stewardowi bilet i Cię za rączkę wręcz przyprowadzi gdzie trzeba i ludzie bez zwracania przez Ciebie uwagi nie będą mieć wyboru, musza opuścić Twoje miejsca.
 Relacje PM off
Antek12 lubi ten post.

#164 PostWysłany: 22 Mar 2018 20:45 

W internecie napisali, że nie ma już biletów na mecz we Wrocławiu, ale internetowe koniki oferują sprzedaż biletów po zawyżonych cenach. Sprawdziłem, że jeżeli zamówię bilety od koników, podam wymyślone dane i nie zrealizuję płatności, to te bilety znikają z tych stron. Taki mały pomysł na trolling koników, przydatny w sytuacji, kiedy obok moich miejsc koniki oferują bilety w I kat. (ja mam w III), jest wtedy szansa, że jeżeli te miejsca będą wolne, to korzystając z zamieszania po przerwie, można się tam przesiąść.
 Relacje PM off  

#165 PostWysłany: 22 Mar 2018 23:29 
Awatar użytkownika

Loty: 8
Kilometry: 8 761
srebrny
Rzeczywiście może jutro padać, PZPN pozwoli wnieść małe parasolki? Trochę z buta do stadionu będę szedł i pociągu, pytanie może laickie bo nie raz wnosiłem składany parasol na mecz, ale to było za granicą lub UEFA, PZPN pozwoli na mały parasol?
 Relacje PM off  

#166 PostWysłany: 22 Mar 2018 23:50 

dantes205 napisał(a):
W internecie napisali, że nie ma już biletów na mecz we Wrocławiu, ale internetowe koniki oferują sprzedaż biletów po zawyżonych cenach.

Z ciekawości zapytam. Jak internetowe koniki mogą oferować bilety? Na bilecie jest imię, nazwisko i pesel.
 Relacje PM off  

#167 PostWysłany: 23 Mar 2018 00:28 

DonCorrado napisał(a):
PZPN pozwoli na mały parasol?

W Warszawie wnosiłem składany parasol, więc wydaje mi się, że we Wrocławiu też nie powinni robić problemu, sam zamierzam wnieść lornetkę, a pewnie jest większa i cięższa niż niejeden parasol.
bartlomiejotlowski napisał(a):
Z ciekawości zapytam. Jak internetowe koniki mogą oferować bilety? Na bilecie jest imię, nazwisko i pesel.

Jest opcja odpłatnej zmiany danych na bilecie, a poza tym na bramkach rzadko porównują dane z dokumentów z tymi, które masz na bilecie.
 Relacje PM off  

#168 PostWysłany: 23 Mar 2018 11:17 

niebieski
A we wtorek gdzie polecacie zaparkowac jadąc z Krakowa ?
Może być jakaś miejscowka skąd jedzie transport publiczny pod stadion.

#169 PostWysłany: 23 Mar 2018 11:30 

Loty: 39
Kilometry: 82 435
Pod Sląski bym się nie pchał. Z takich racjonalnych miejsc to możesz zaprkować bezpiecznie przy Silesia City Center (prosty dojazd od strony KRK), później 10 min tramwajem i wysiadasz pod stadionem.
 Relacje PM off
dyneck lubi ten post.
dyneck uważa post za pomocny.

#170 PostWysłany: 23 Mar 2018 12:14 
Awatar użytkownika

Loty: 80
Kilometry: 157 731
niebieski
Ktoś się orientuje jaki jest koszt zmiany danych na bilecie? Na stronie nie umiem znaleźć takich informacji.
 Relacje PM off  

#171 PostWysłany: 23 Mar 2018 12:22 

niebieski
A po co chcesz zmieniać ? Nikt tego nie sprawdza. Nie wiem czy na wydrukowanym się da w ogóle.

#172 PostWysłany: 23 Mar 2018 12:26 
Awatar użytkownika

niebieski
Da się zmienić na wydrukowanym. Kolega się rozchorował i nie może iść, dlatego chcę zmienić dane na innego kolegę - w przypadku gdyby jednak sprawdzali stracę bilet. Rok temu też byłem we Wrocławiu na towarzyskim i sprawdzali dane na bilecie i w dowodzie osobistym.
 Relacje PM off  

#173 PostWysłany: 23 Mar 2018 12:36 
Awatar użytkownika

niebieski
w którym miejscu ? też byłem i nikt nie sprawdzał ,w sumie chyba nigdy nie sprawdzali mi w historii dowodu. na początku jest macanko pózniej czytnik -zielone światło i wbijasz
 Relacje PM off  

#174 PostWysłany: 23 Mar 2018 12:40 
Awatar użytkownika

niebieski
Na łączynaspiłka w zakupionych biletach mogę kliknąć opcję zmień dane (odpłatnie), oczywiście najpierw chcą dane nowej osoby, a dopiero później będzie informacja o kosztach itp.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#175 PostWysłany: 23 Mar 2018 12:43 

"Koszyk -> Moje zamówienia -> Szczegóły -> 'zmień dane'"

Nie wyskakuje jakaś informacja o koszcie zmiany? W regulaminie rzeczywiście nie ma :/

edit.
wyprzedziłeś ;)
 Relacje PM off  

#176 PostWysłany: 23 Mar 2018 12:57 

niebieski
No właśnie, jaki wychodzi Ci koszt przy dalszej realizacji tej zmiany? I co z odbiorem tych nowych biletów? Ktoś, coś? Wygrałam 4 bilety a chętnie odstąpiłabym znajomym te stare (najtańsze), zastanawiam się, czy gra warta świeczki, czy po prostu iść i próbować wejść -ja też z poprzednich meczy we Wrocławiu i Warszawie pamiętam, że niestety sprawdzali nam dowody:(
 Relacje PM off  

#177 PostWysłany: 23 Mar 2018 13:02 
Awatar użytkownika

niebieski
podejrzana sprawa, w dniu meczu to chyba nie ma sensu, kasy są nieczynne. Chyba że będzie jak w przypadku koncertów gdzie podobno są miejscówki "zmiana" bo z tego płynie gruba kasa ,biorą chyba 30 zł od głowy (za nic praktycznie).

będe próbował kupic od koników więc lepiej niech nic nie sprawdzają ;)
 Relacje PM off  

#178 PostWysłany: 23 Mar 2018 13:07 

niebieski
Ja mam na Śląski, więc teoretycznie zdążę:)
 Relacje PM off  

#179 PostWysłany: 23 Mar 2018 13:26 
Awatar użytkownika

niebieski
Po zmianie danych
należy odebrać dokument potwierdzający zmianę danych w dniu meczu w godzinach otwarcia bram
w INFOPUNKCIE BILETOWYM.

WAŻNE: Po zmianie danych osobowych należy mieć ze sobą pierwotny bilet na poprzednie dane.
Tylko ten bilet wraz z zaświadczeniem o zmianie upoważnia do wejścia na stadion. Samo
zaświadczenie nie upoważnia do wejścia na stadion!

Czyli bez problemu można to dzisiaj zrobić, pytanie tylko czy jest to opłacalne.
 Relacje PM off  

#180 PostWysłany: 23 Mar 2018 13:31 
Awatar użytkownika

niebieski
czyli pewnie infopunkt pomoże zmienić dane od koników , oczywiście za drobną opłata ;)

trochę za dużo kombinacji jak na mecz towarzyski
 Relacje PM off  

[ 239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość