Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
http://www.fly4free.pl/forum/podejrzani ... z,11,75621

Widząc że chodzi o błąd NIGDY nie dzwonimy do linii lotniczej/pośrednika. Nie dzwonimy, nie mailujemy, nie chatujemy - słowem nie kontaktujemy się w żaden sposób. Wasz kontakt sprawi że ktoś z pracowników zainteresuje się podejrzanie niską ceną widniejącą na rezerwacji i przyśpieszy naprawienie błędu. Nawet jeśli Wam już udało się kupić bilet - inni też chcą skorzystać z okazji!

Jak znaleźć informacje o swojej rezerwacji
http://www.fly4free.pl/forum/jak-znalez ... ,225,76112


Jako że każdy widzi, że to oczywisty Error Fare, każda osoba dzwoniąca potwierdzać rezerwację do linii/pośrednika będzie banowana
(włączając posty "dla żartu że zadzwoniłem, a wcale nie dzwoniłem" ;) )


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 247 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 02 Sie 2018 18:00 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2190
złoty
@tupungato
Powiedz że chcesz złożyć reklamacje i zrób to. Pracownik przyjmujący będzie stękał i powie że pewnie ją odrzucą, ale kilka (naście) dni później pieniądze pojawią się na koncie. Sprawdzone wielokrotnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#222 PostWysłany: 03 Sie 2018 23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 767
Loty: 220
Kilometry: 442 694
niebieski
Przyszła odpowiedź od Kenya Airways.

"Dear Michal,

Your tickets are still open and your agent has not yet filled for the refund. Please ask them to file for full refund on your tickets.

Sincerely,
Alex Kinyua"

Podczas gdy mail otrzymany 3 tygodnie temu od Mytrip mówi:

"We have already submitted a request for a full refund on your behalf of the amount paid. The reimbursement can take up to 30 working days, depending on the prompt authorization from Kenya Airways, which will be handled on an exceptional manner as we were informed."

Ktoś jest w podobnej sytuacji?
_________________
Image
Relacja z Malawi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#223 PostWysłany: 07 Sie 2018 13:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2011
Posty: 181
@gecko ja nie mogę się doczekać żadnej odpowiedzi od MyTrip mimo 2 wysłanych maili, chyba pora tam zadzwonić. Wysłałem maila do Kenya z pytaniem czy w ogóle mytrip złożył wniosek o refund...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#224 PostWysłany: 07 Sie 2018 18:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 767
Loty: 220
Kilometry: 442 694
niebieski
@herki99

Dzwon do nich, bo na maile nie odpisuja. Ja dzwonilem w sobote i mowia, ze wniosek ciagle wisi jako "pending" i kenya jeszcze tego nie autoryzowalo. Daj znac jak sie czegos dowiesz.
_________________
Image
Relacja z Malawi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#225 PostWysłany: 08 Sie 2018 09:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2011
Posty: 181
@gecko - Kenya napisała mi to samo co Tobie, czyli że wniosek nie został jeszcze złożony. Zadzwoniłem do mytrip i powiedzieli że taki wniosek złożyli i przesłali mi numery wniosków o zwrot w Kenya. Babka powiedziała żeby przesłać to do Kenya i zapytać kiedy je rozpatrzą, bo to niby od nich nie jest zależne. Tak też czynię, zobaczymy co odpisze Kenya...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
gecko lubi ten post.
 
      
#226 PostWysłany: 21 Sie 2018 14:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 767
Loty: 220
Kilometry: 442 694
niebieski
Nie polecam nikomu zlodziejskiego OTA jakim jest mytrip :evil:

Od ponad 6 tygodni czekam na zwrot. Mial nastapic w ciagu 30 dni roboczych. Dzisiaj mija ten termin, kasy ciagle nie ma. Dzwonilem dzisiaj do nich to powiedzieli ze sa opoznienia w zwiazku z sezonem wakacyjnym, ale na 100% dostane pieniadze we wrzesniu. Nie ufam im, bo wczesniej bylo ze na 100% w ciagu miesiaca dostane zwrot, wiec skad mam miec pewnosc ze we wrzesniu nie powiedza mi ze kase zobacze w pazdzierniku? Zarzadalem zeby mi wyslali na maila potwierdzenie ze dostane kase we wrzesniu, zeby miec jakas podkladke na pismie.

Wiem, ze glupie pytanie, ale jest moze jakis deadline na skladanie wniosku o chargeback? Nie chce teraz czekac kolejny miesiac tylko po to zeby we wrzesniu sie ocknac, ze juz nie moge ubiegac sie w banku o zwrot w ramach chargeback... Czy moze zlozyc wniosek, a w miedzyczasie czekac na zwrot od mytrip? Co powinienem w tej sytuacji zrobic? :/
_________________
Image
Relacja z Malawi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#227 PostWysłany: 21 Sie 2018 14:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2018
Posty: 47
Polecam złożyć chargeback jak najszybciej, zarówno proces zwrotu realizowany przez OTA i chargeback mogą być realizowane w tym samym czasie. Bank skontaktuje się z usługodawca w celu zwrotu pieniędzy i ten będzie musiał szybko zareagować.
Powodzenia!
_________________
Mamy to w sercach, umysłach, na tatuażach,
Mamy to w kodach DNA nie macie szans tego wymazać...


Ostatnio edytowany przez michzak, 21 Sie 2018 14:49, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#228 PostWysłany: 21 Sie 2018 14:45 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1573
niebieski
ja dostałem zwrot z 10 dni temu od gotogate..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#229 PostWysłany: 21 Sie 2018 14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
gecko napisał(a):
Nie polecam nikomu zlodziejskiego OTA jakim jest mytrip [...] Od ponad 6 tygodni czekam na zwrot. Mial nastapic w ciagu 30 dni roboczych. Dzisiaj mija ten termin, kasy ciagle nie ma./
O ile w jakikolwiek sposób Ciebie to pocieszy, to na zwrot z oficjalnej strony KQ czekałem chwilkę, chwileczkę – dokładnie 44 dni... :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#230 PostWysłany: 25 Wrz 2018 17:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 767
Loty: 220
Kilometry: 442 694
niebieski
widzę, że na głównej reaktywacja deala :lol:
_________________
Image
Relacja z Malawi
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#231 PostWysłany: 25 Wrz 2018 17:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2634
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
Kupiłbym Mauritius z AMS na Sylwestra (30 XII - 6 I) ale coś mi się wydaje, że zamrożę na dwa miesiące 680 euro za dwie osoby... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#232 PostWysłany: 25 Wrz 2018 17:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5506
HON fly4free
I dobrze się Tobie wydaje ;) Ja z wielką chęcią wziąłbym Maputo czy TNR, ale........
Kapsztadem też nie pogardziłbym ;)
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#233 PostWysłany: 25 Wrz 2018 17:57 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8912
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
Teraz ceny trochę wyższe, to może przejdzie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#234 PostWysłany: 25 Wrz 2018 17:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 946
platynowy
Ja tam jestem wyposzczony (i naiwny) wiec MRU i SEZ wziete... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
13 ludzi lubi ten post.
 
      
#235 PostWysłany: 25 Wrz 2018 18:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 767
Loty: 220
Kilometry: 442 694
niebieski
@jakwilk

Skusiłeś się na nowy produkt Kenya Airways - Lokata oprocentowana 0% w skali roku? :lol:
_________________
Image
Relacja z Malawi
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#236 PostWysłany: 25 Wrz 2018 18:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5506
HON fly4free
@jakwilk Masz chłopie rozmach :lol:
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#237 PostWysłany: 25 Wrz 2018 18:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 946
platynowy
Z ciekawych lotow, mozna zlozyc 3 segmenty za jakies 315euro.
AMS - LVI
LVI - CPT
CPT - AMS

Niestety lot direct CPT-NBO w B737 (prawie 6h) :?

Jest takze Moroni z olbrzymia dostepnoscia za podobne pieniadze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#238 PostWysłany: 25 Wrz 2018 18:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5659
HON fly4free
Wzięli się za sprzątanie bo strona KQ fixuje przy próbie wyszukania połączenia, a jeszcze kilka minut temu wszystko wchodziło jak w masło.

@jakwilk Jak chcesz jak najwięcej różnych kresek to możesz (mogłeś) wziąć AMS-NBO-LVI-CPT/CPT-VFA-NBO-AMS, przy czym tu z kolei masz odcinki NBO-CPT-NBO (z dotankowaniem w LVI/VFA) realizowane przez E90.

P.S. Panie Mikosz, weź pan bądź mężczyzną!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#239 PostWysłany: 25 Wrz 2018 18:33 

Rejestracja: 19 Paź 2011
Posty: 1170
platynowy
Mozna było nawet zrobić AMS-LHR/CDG-NBO-VFA-CPT ale koniec końców to i tak tylko mrożenie kasy jak poprzednio :D
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#240 PostWysłany: 27 Wrz 2018 05:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2878
platynowy
jakwilk napisał(a):
Ja tam jestem wyposzczony (i naiwny) wiec MRU i SEZ wziete... ;)


Dostales juz jakies info tzn. o ewentualnej anulacji?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 247 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: grabosic oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group