Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Materac do samochodu
#1 PostWysłany: 30 Lis 2018 13:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2015
Posty: 68
Loty: 91
Kilometry: 139 677
Czy ktoś miał może doświadczenia z materacem do samochodu w tym stylu? https://www.aliexpress.com/item/OGLAND- ... 56069.html Warto? Szczególnie chodzi mi o spanie w wypożyczonym samochodzie, czyli złożony materac trzeba by jeszcze przewieźć samolotem. Cena nie wydaje się jakaś szczególnie wysoka za odrobinę większy komfort, pytanie, czy to się sprawdza w ogóle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 30 Lis 2018 14:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Ostatnio spałem w fiacie 500. Szerokość zewnętrzna 1627 mm.
Miałem do wyboru proste plecy, nogi lub wszystko pozginane.
Gdyby takie coś można rozłożyć wzdłuż kabiny to byłoby lepiej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Lis 2018 14:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Jeśli masz poniżej 1,65 m wzrostu i 70 kg wagi oraz pożyczasz Toyotę Land Cruiser 5-cio drzwiową to OK. jeśli nie, to zastanów się
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
JarekMirek lubi ten post.
JarekMirek uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 25 Cze 2019 19:07 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Mam na sprzedaz taki materac. Nieuzywany.
Mysle ze sie dogadadamy ;)
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Sie 2019 15:32 

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 72
A co sadzicie o spaniu w samym spiworze w bagazniku (auto chevrolet suburban lub podobny)..... nie bedzie za twardo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Wrz 2019 20:19 

Rejestracja: 18 Wrz 2019
Posty: 7
Naprawdę tak jak napisał @eskie
No może i 1,75 m wzrostu przejdzie jeśli spi się samemu i nieco po skosie człowiek się położy w dodatku bardzo miękkiej używając poduszki z uwagi na to co wystaje.
Wyspać się da - choć nie tydzień pod rząd. Natomiast trzeba wiedzieć, ze nad ranem w metalowej puszce (samochodzie) można przy niskich temperaturach zmarznąć bardziej niż w namiocie, co początkowo uznawałem są moje subiektywne odczucie, ale później kilka osób potwierdziło mi to po spaniu w innych autach na północy Europy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 09 Sie 2020 17:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2020
Posty: 8
Jeśli chodzi o spanie w bagażniku to bardziej niż o materac, martwiłbym się o to czy fotele po złożeniu równają się na płasko z podłogą bagażnika. W zasadzie komfort w dużym stopniu zależy od oczekiwań. Jeżeli to ma być tylko jedna noc to można równie dobrze przespać się na pochylonym maksymalnie siedzeniu (tylko ważna sprawa to poduszka lub coś co ją skutecznie zastąpi np. miekka gruba bluza). W bagażniku nie mając materaca zawsze można sobie położyć pod siebie trochę ubrać. Nam zdarzało się spać we dwie osoby w śpiworach w bagażniku toyoty corolli po kilka dni z rzędu (174 cm wzrostu), ale to nie dla każdego. Poza tym, polecam przed snem minimalnie otworzyć okna aby wilgoć nie gromadziła się wewnątrz.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 09 Sie 2020 17:31, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 12 Sie 2020 18:40 

Rejestracja: 12 Sie 2020
Posty: 6
Co do leżenia płasko w aucie, ostatnio u kumpla w aucie, a dokładnie Skodzie Yeti po prostu wyczepiliśmy siedzenia i położyliśmy je z przodu na siedzeniach i już było płasko, więc polecam też sprawdzić tę opcję. Jedyny minus, że kolejna rzecz rano do złożenia, ale i tak szybciej niż zwijanie namiotu. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 12 Sie 2020 20:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
froggy89 napisał(a):
A co sadzicie o spaniu w samym spiworze w bagazniku (auto chevrolet suburban lub podobny)..... nie bedzie za twardo?


Idealnie sprawdza się mata samopompująca - jednak będzie zdecydowanie przyjemniej niż na samej twardej desce.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 14 Sie 2020 15:12 

Rejestracja: 12 Sie 2020
Posty: 6
Tomo14

Potwierdzam, świetnie się sprawdza :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 14 Sie 2020 20:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Przez 2 lata po 2 noce na Woodstocku tak spałem.
Mam duże kombi (2,05) więc było bardzo wygodnie.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group