Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Maj 2012 16:03 

Rejestracja: 05 Maj 2012
Posty: 31
Lece na tydzien na Malte - nocleg na plazy pod chmurką i zastanawiam sie nad zastąpieniem kalimaty + śpiworu - materacem dmuchanym + 2 koce

Jeden koc pod spód zeby materac jakos sie nie przebił, jednymn sie przykryc.
A w dzien materac smialo mozna wrzucic na wode w celach rekreacyjnych :D

Koce można na luzie zabrać do samolotu - wiec do bagażu mi się nie liczą,
materac taki (2osobowy) - 1-3kg max - ale o kilogramy sie nie boje bo na tydzien czasu to ja sie w 2kg zmieszcze.

Zastanawia mnie jaki jest wymiar materacu po złożeniu, czy będzie mi się w torbę mieścił, zwłaszcza, że jak złożone w sklepie to pewnie ok, ale sam tak dokładnie materaca nie złoże.

Zna ktoś wymiary po złożeniu ?
Testował ktoś w praktyce - żebym tylko materaca jakoś nie przebił bo byśmy byi bez "łóżka pod d**a" :D
_________________
Przestaµ narzekać i rusz du*e żeby to zmienić !!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 25 Maj 2012 18:27 

Przetestowałem dla ciebie specjalnie, mam taki materac przed sobą o nazwie INTEX 2 os z marketu.Byłjuż używany i jest złożony ale do podełka juz tak nie wejdzie jak w sklepie. Składając go i ściskając wymiary to ok.40x28 i jak go podusi to jest gruby na 10cm Jak go zwiniesz ma mniejsze wymiary to grubość od razu wzrośnie .Teraz go ważę na wadze kuchennej równe 4 kilo.
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Maj 2012 18:36 

Rejestracja: 05 Maj 2012
Posty: 31
Dzieki Andrzej,
a więc na luzie się zmieszczę ze spakowaniem siebie + materac, chociaż nie malo zajmuje ten materac :D

Jeszcze będę musiał uwzględnić i płeć piękna będzie potrzebowała przestrzeni w moim bagażu podręcznym :lol: i będę mógł zdecydować jaka wersja spania będzie :)
_________________
Przestaµ narzekać i rusz du*e żeby to zmienić !!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Maj 2012 18:53 

Rejestracja: 28 Wrz 2011
Posty: 43
Jeśli zmienisz zdanie z 2os. na 1 os. to polecam ze swojej strony fjorda nansena trekker. Mega, szybko się pompuje, waży nic, a zajmuje miejsca tyle co w dłoni. Wiem, ze pytasz o co innego, ale wstawiam jako alternatywe. Taniej zaś wyjdzie zwykły materac pompowany, z marketu. Ale użytkowanie zupełnie inne, testowałem oba.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Maj 2012 20:11 

Rejestracja: 05 Maj 2012
Posty: 31
No mata odpada bo chce zeby mialo jeszcze funkcje rzucenia sie z tum na wode, materac do tego sluzy,
a mata nie ma opcji nie utrzyma jednej - a co mowic 2 osob ;)

ale dzieki za pomoc ;)
_________________
Przestaµ narzekać i rusz du*e żeby to zmienić !!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 25 Maj 2012 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
adamator napisał(a):
Jeśli zmienisz zdanie z 2os. na 1 os. to polecam ze swojej strony fjorda nansena trekker. Mega, szybko się pompuje, waży nic, a zajmuje miejsca tyle co w dłoni. Wiem, ze pytasz o co innego, ale wstawiam jako alternatywe. Taniej zaś wyjdzie zwykły materac pompowany, z marketu. Ale użytkowanie zupełnie inne, testowałem oba.

z czego jest zrobiony? Materiał łatwy do przebicia czy "w dziczy" tez da rade?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Maj 2012 23:07 

Rejestracja: 05 Maj 2012
Posty: 31
Dzieki Robin za ta informacje o kocu bo bym go wciskał wszystkim którzy lecą ze mna i potem zonk by byl :roll:
_________________
Przestaµ narzekać i rusz du*e żeby to zmienić !!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 25 Maj 2012 23:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
BoaVista napisał(a):
Blackall napisał(a):
adamator napisał(a):
Jeśli zmienisz zdanie z 2os. na 1 os. to polecam ze swojej strony fjorda nansena trekker. Mega, szybko się pompuje, waży nic, a zajmuje miejsca tyle co w dłoni. Wiem, ze pytasz o co innego, ale wstawiam jako alternatywe. Taniej zaś wyjdzie zwykły materac pompowany, z marketu. Ale użytkowanie zupełnie inne, testowałem oba.

z czego jest zrobiony? Materiał łatwy do przebicia czy "w dziczy" tez da rade?

Ja bym nie ryzykowała ;)
Generalnie materac jest super. Do tej pory zdarzało mi się spać na nim sporadycznie gdy podróżowałam z koleżanką - szczęśliwą posiadaczką tego maleństwa.
Niedawno sama otrzymałam podobny w prezencie. Mój jest w wersji z wbudowaną pompką więc ciut większy niż ten koleżanki ale i tak jest malutki i leciutki w porównaniu z tymi marketowymi. Jeżeli ktoś często podróżuje wyłącznie z bagażem podręcznym to naprawdę warto zainwestować w ten materac. Oszczędza dużo miejsca w torbie
Aaaa i dmuchanie tego bez pompki zajmuje dosłownie chwilę :)
http://www.fjordnansen.com.pl/site/?mod ... 3&prod=336

czyli generalnie tylko na lotniska/powierzchnie plaskie? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 18 Cze 2013 16:26 

Rejestracja: 22 Mar 2013
Posty: 684
Loty: 203
Kilometry: 369 695
niebieski
Nie wiem o jakiej dziczy mówicie, ale przedwczoraj zakupiłem Trekkera (wersja z pompką) i za niecałe 3 tygodnie będę go miał ze sobą w Stavanger pod namiotem. Oczywiście nie ma mowy o karimacie w podręcznym. Myślałem o macie samopompującej, ale jednak Trekker jest sporo mniejszy i lżejszy. Zobaczymy jak się spisze :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group