Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Marrakesz - Fes
#1 PostWysłany: 29 Lis 2015 00:33 

Rejestracja: 27 Maj 2013
Posty: 22
poszukuję informacji na temat transportu między Marrakeszem a Fes. Do tej pory znalazłem połączenia kolejowe za ok. 195 MAD.
Zależałoby mi na tym aby wyruszyć z Marrakeszu wieczorem w sobotę, tak aby być z rana w niedzielę w Fesie.

Czy ktoś może coś polecić- może jakiś aktualny grafik autobusowy lub kolejowy??

pozdrawiam


Ostatnio edytowany przez Abcn, 04 Gru 2018 14:32, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
 Temat postu: Re: Marrakesh- Fez
#2 PostWysłany: 29 Lis 2015 00:49 

Rejestracja: 30 Gru 2013
Posty: 110
Strona kolei marokanskich http://www.oncf.ma ,inna ciekawa strona:
http://www.marrakechtickets.co.uk/moroc ... imetables/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marrakesh- Fez
#3 PostWysłany: 29 Lis 2015 06:07 

Rejestracja: 23 Lut 2013
Posty: 110
Loty: 4
Kilometry: 8 792
Autobusy:
http://www.ctm.ma
http://www.supratours.ma
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marrakesh- Fez
#4 PostWysłany: 03 Lis 2017 11:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 433
Loty: 54
Kilometry: 85 890
niebieski
Czy ktoś próbował kupić bilety na pociąg online? Strona mi się wysypuje przy przejściu do płatności i zastanawiam się czy to tylko u mnie czy po prostu biletów nie da się kupić online?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marrakesh- Fez
#5 PostWysłany: 22 Sty 2018 16:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3418
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
airarabia.com ceny od 25 euro OW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marrakesh- Fez
#6 PostWysłany: 04 Gru 2018 12:27 

Rejestracja: 24 Kwi 2011
Posty: 94
leciałem AirArabia w piątek. Check in otwierają 3h przed lotem(odprawiałem się na lotnisku), gdzie pani drukuje bilet. Lot z C1(loty lokalne), tylko security i paszport na komputerze (łącznie może z 30min). Przed lotem w samolocie AirArabia jest modlitwa do Allaha(ciekawe uczucie gdy z głośników leci Allah akbar)!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marrakesh- Fez
#7 PostWysłany: 04 Gru 2018 12:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2014
Posty: 594
Loty: 180
Kilometry: 222 599
srebrny
też byliśmy zaskoczeni modlitwą, masz może nagranie bo nie zdążyliśmy tego uwiecznić ?
na lotnisku szybko poszło, wymiar bagażu nie był sprawdzany a na lotach krajowych security jest jakby go nie było - duże płyny spokojnie przechodzą
cena biletu od 25€, ale jest opłata 5€ za obsługę, wybór miejsc od 1€ - my braliśmy po 2€ bo chcieliśmy razem siedzieć i mieć dobre miejsce
najlepiej wybrać ceny w € i płacić kartą walutową, nie przelicza wtedy z MADów, tak samo było w RAM
aha, polecam dojazd z i do lotniska za 4 MAD
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group