Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 16 Kwi 2015 19:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
Świetna relacja! W Maroku jeszcze nie byłam, ale jeśli będę się kiedyś wybierać ( a na pewno będę ;)) to zajrzętu ponownie w poszukiwaniu inspiracji i wskazówek :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
marcino123 lubi ten post.
 
      
Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 18 Lut 2016 15:56 

Rejestracja: 12 Kwi 2015
Posty: 6
Cześć!

Genialna relacja, wszystko bardzo szczegółowo napisane! O ile jeszcze zastanawiamy się nad tegorocznym kierunkiem, to teraz Maroko wydaje się być coraz bliżej :)

Mam wiele pytań, ale zbyt mało postów, żeby napisać Ci prywatną wiadomość, więc zacznę tutaj, chyba, że będziesz tak miły i podasz swojego maila :)

Przede wszystkim - planujemy podróż wraz z dziewczyną, a ostatnio sporo się słyszy o różnych zagrożeniach w tamtych rejonach i w sumie to jest jedyne co nas hamuje. Powiedz proszę - jak wygląda z bezpieczeństwem?
Szczególnie względem blondynki (:)), trzeba być bardzo ostrożnym i nieustannie czujnym, czy nie mieliście z tym większego kłopotu?

Z góry dzięki za odpowiedź!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 18 Lut 2016 16:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3076
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
najmniejszego kłopotu, sam też miałem okazję zwiedzać Maroko w towarzystwie blondynki ;)
jak zapewne zauważyłeś korzystaliśmy tylko z transportu publicznego i nie było najmniejszego problemu. Na maxa polecam.
Zagrożenie ? jest osobny wątek odnośnie tego tematu: bezpieczenstwo-w-maroku,625,55947 jeżeli Cię interesuje moja skromna opinia, to: jedźcie i się nie zastanawiajcie :)
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lukaszlkz uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 18 Lut 2016 17:45 

Rejestracja: 12 Kwi 2015
Posty: 6
Czytałem już ten wątek, ale większość ma już trochę czasu, a takie tematy się dynamicznie zmieniają, więc zawsze lepiej mieć jak najświeższe informacje ;)
Bardzo fajnie słyszeć, że jest bezpiecznie i mam nadzieję, że nie jest to tylko szczęśliwy traf ;)

Jakbym Cię mógł jeszcze pomęczyć - korzystaliście z jakiś wzmożonych środków bezpieczeństwa? Bardziej pytam w odniesieniu do kobiety o całodniowe noszenie chusty/zakrytych kostek itd.? :)

No nas mega kręci Maroko i gdyby nie kwestia tego bezpieczeństwa - nawet byśmy się nie zastanawiali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 18 Lut 2016 18:08 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2158
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
Nie masz co się bać. W Marrakeszu i nie tylko widziałem baaaardzo skąpo ubrane blondynki i był spokój. A tym bardziej jak jest facet z kobitą nie ma co się przejmować na zapas. Jest bezpiecznie. Pamiętaj jednak,że jeżeli dostosujesz się trochę do zwyczajów lokalnej społeczności zawsze jest to lepiej przez nich postrzegane. Też byłem z blondynką :)
A uważać trzeba na różnego rodzaju naciągaczy, oprowadzaczy po miastach,sprzedawców itp... itd...
Góra
 Profil Relacje PM off
lukaszlkz uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 19 Lut 2016 12:09 

Rejestracja: 12 Kwi 2015
Posty: 6
No, ale na to trzeba uważać zawsze, niezależnie od miejsca. Na Sri Lance, mimo, że czułem się bardzo bezpiecznie, to jednak każde mniej zamożne państwo patrzy na białego człowieka jak na chodzącego dolara (generalizując oczywiście).

Muszę przyznać, że trochę mnie uspokoiliście w temacie bezpieczeństwa, zwłaszcza, że dodatkowo za Maroko przemawia wszystko inne ;)

@jar188 - A tak z ciekawości, kiedy byliście? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 19 Lut 2016 12:14 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2158
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
w listopadzie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 19 Lut 2016 12:19 

Rejestracja: 12 Kwi 2015
Posty: 6
Czyli świeże info, super. Dzięki wielkie! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group