Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Maroko 11-24 wrzesień
#1 PostWysłany: 24 Maj 2016 23:47 

Rejestracja: 24 Maj 2016
Posty: 2
Hej! Zapraszam na wspólną podróż przez Maroko. W razie zróżnicowanych planów/patrzenia na świat, nie mam problemu z rozłączeniem się w trakcie zwiedzania i spotkania się wieczorem na wspólną kolację i dzielenie się wrażeniami.
Szkic trasy z datami i wyceną:
11/09 Dublin – Marakesz samolot 15:55-19:40 €55
14/09 Marakesz-Tinghir autobus CTM 7:30-15:00 130 DH
14/09 Tinghir- Gorges du Todra bus/taxi ? 10 DH
16/09 Todra-Tinghir bus/taxi ? 10 DH
16/09 Tinghir-Merzouga autobus Supratour 16:00-21:00 80 DH
19/05 Merzouga-Midlet autobus Supratour 19:00-23:30 100 DH
20/09 Midlet-Fez autobus Supratour 23:30-05:30 70 DH
23/09 FEZ-MAD samolot 15:30- 18:05 €36,44
24/09 MAD-DUB samolot 20:40-22:20 €29,99
Przewiduję poślizg, bądź możliwość zostania w jakimś z miejsc na dzień dłużej. Jeżeli na końcu wycieczki okaże się, że zostało sporo czasu, można odwiedzić coś niedaleko Fezu.
Trochę o mnie: Wolę spędzać czas pośród przyrody niż w miastach; raczej aktywnie w górach, na wycieczkach pieszych (spokojnym tempem) niż wylegiwaniu się nad morzem. Zwiedzając miasta, omijam muzea, ale lubię wejść na kilka minut i obejrzeć zabytki od środka. Mam słabą orientację w terenie, więc zawsze oddaję mapę tej drugiej osobie, a sam skupiam się na robieniu zdjęć. Bądź razem błądzimy, szwendając się po mieście :) Nocleg to dla mnie miejsce gdzie tylko śpię, a nie spędzam czas. Wolę tanio i o gorszym standardzie. Patrzę pozytywnie na świat i nie lubię jak ktoś cały czas narzeka. Niestety chrapię, więc weźmiemy osobne pokoje, jeżeli masz lekki sen.
Z kim: Jeżeli jesteś pogodną osobą, która co chwila nie zmienia zdania na pewno się dogadamy :) Mam nadzieję, że szanujesz inną kulturę i potrafisz dostosować się do zwyczajów panujących w kraju muzułmańskim. Wiem jak może denerwować czekanie na osobę starającą się uchwycić najlepszy kadr, więc dobrze by było jakbyś też lubił/a robić zdjęcia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 11 Cze 2016 14:46 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
@transcerebralny maz juz bilety? wybieram sie z partnerka 12-26.10 na objazdowke, bilety polowe tansze niz Twoje plus wynajmujemy auto na caly okres 150funtow +40-50 za ubezpieczenie wkladu wlasnego do podzialu :) mamy jedna chetna osobe wiec bylaby nas 3 jeszcze jedna osoba i bysmy mieli komplet :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 14 Cze 2016 21:49 

Rejestracja: 24 Maj 2016
Posty: 2
Hej, konradzik. Tak, już kupiłem bilety. Wstępnie jestem zainteresowany wspólną podróżą. Chętnie spotkałbym się żeby Was poznać i porozmawiać na temat planu podróży. Mój mail marek.karol.gorski@gmail.com. Napiszcie mi swój nr telefonu to skontaktuję się z Wami po powrocie z urlopu (24/06). Chyba, że wolicie inny sposób komunikacji. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group