Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wyjazd do Algierii
#1 PostWysłany: 23 Sie 2017 08:39 

Rejestracja: 07 Sty 2013
Posty: 23
Planuję zorganizować wyjazd do Algierii, szukam chętnych osób na taki wypad. Jesli chodzi o nocleg czy zaproszenie z tym nie będzie problemu gdyż to mam zapewnione :) Narazie interesuje mnie czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany tym bardziej,że żadne biuro podróży nie oferuje wycieczek do tego kraju (chyba,że nie potrafię szukać)
Góra
 Profil Relacje PM off
ewunia111 lubi ten post.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Wyjazd do Algierii
#2 PostWysłany: 23 Sie 2017 09:11 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 429
niebieski
Jakiś termin? Szczegóły?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wyjazd do Algierii
#3 PostWysłany: 23 Sie 2017 09:19 

Rejestracja: 07 Sty 2013
Posty: 23
planowałam przyszły rok, konkretna data do ustalenia.

na pewno zwiedzanie jak największej ilości miast plus obowiązkowo pustynia
Góra
 Profil Relacje PM off
ewunia111 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wyjazd do Algierii
#4 PostWysłany: 23 Sie 2017 09:41 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1319
srebrny
Brzmi ciekawie jak to bedzie druga polowa przyszlego roku to ja moze w 2 osoby bym sie pisal.
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wyjazd do Algierii
#5 PostWysłany: 24 Sie 2017 10:19 

Rejestracja: 07 Sty 2013
Posty: 23
jasne, 2 połowa pasowałaby :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wyjazd do Algierii
#6 PostWysłany: 26 Gru 2017 13:36 

Rejestracja: 26 Gru 2017
Posty: 2
-- 26 Gru 2017 13:28 --

Witam:)...cos więcej dnosnie wycieczki do Algierii?

-- 26 Gru 2017 13:36 --

Kasia2702 napisał(a):
Planuję zorganizować wyjazd do Algierii, szukam chętnych osób na taki wypad. Jesli chodzi o nocleg czy zaproszenie z tym nie będzie problemu gdyż to mam zapewnione :) Narazie interesuje mnie czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany tym bardziej,że żadne biuro podróży nie oferuje wycieczek do tego kraju (chyba,że nie potrafię szukać)

Witaj Kasiu:)...ja jestem zainteresowana...dopiero dzisiaj "trafiłam" na to forum...powiedz, czy sa chetni, czy jest w planach wycieczka....cos wiecej ...prosze o informacje:)Pozdrawiam


Ostatnio podbity przez ewunia111, 26 Gru 2017 13:36
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group