Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 24 Cze 2015 11:54 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3047
srebrny
Nie da się ukryć...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN
#42 PostWysłany: 13 Lip 2015 15:17 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1715
Loty: 642
Kilometry: 1 085 513
srebrny
ma ktoś linka aktualnego do starych map? z góry dzieki
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 13 Lip 2015 15:40 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3047
srebrny
Chyba nie, bo wątek umarł. A ja przy tych nowych każdego dnia wyczerpuję słownik wyrazów powszechnie uznanych za wulgarne.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#44 PostWysłany: 13 Lip 2015 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Najgorsze jest to że te nowe nazwy zaczęły sie pojawiać w przeróżnych aplikacjach - widać że korzystają z googlowego wsadu. Akurat niedawno próbowałem szukać noclegu w Aachen i troche sie namęczyłem na bookingach i różnych stronach hotelowych. Coś mi sie wydaje że pora zacząc się do nowych nazw przyzwyczajać....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 13 Lip 2015 15:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 350
Loty: 302
Kilometry: 525 302
niebieski
Też kiedyś szukałem i znalazłem takie info:

https://productforums.google.com/forum/ ... XyZoSfT4c0

M.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 13 Lip 2015 16:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
BrunoJ napisał(a):
w Aachen.

W Akwizgranie :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 13 Lip 2015 16:10 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3047
srebrny
Toż od dawna mówię, że albo ten świat coraz bardziej głupieje, albo już czas umierać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 13 Lip 2015 17:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3414
srebrny
smok1 napisał(a):
Google to "wielka i zła korporacja", a jak w każdej korpo, gdy trafi się debil na stanowisku decyzyjnym to jest źle. Zrobili zapewne badania na temat najrzadziej używanych funkcji map i kazali te właśnie funkcje usunąć z nowej wersji. A że były to funkcje rewelacyjne i przełomowe? No to już kretyna nie interesuje, bo on się naczytał (skądinąd słusznych) manifestów że "less is more" i stosuje tą zasadę bezrefleksyjnie.
Dla mnie największą wtopą jest usunięcie (bądź ukrycie) opcji podziału ekranu pół na pół mapa i widok Street View. Dzięki temu mogłem bardzo wygodnie chodzić po ulicy widząc z mapy gdzie się znajduję. Obecnie w widoku ulicy mapa ma rozmiar znaczka pocztowego i jest bezużyteczna :(

Ktoś może doszedł czy da się jednak "chodzić" po ulicach po staremu z rozsądnym widokiem mapy ?

obibok napisał(a):
Chyba nie, bo wątek umarł. A ja przy tych nowych każdego dnia wyczerpuję słownik wyrazów powszechnie uznanych za wulgarne.

Niestety mam tak samo ...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#49 PostWysłany: 13 Lip 2015 18:33 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3047
srebrny
maczala1 napisał(a):
Ktoś może doszedł czy da się jednak "chodzić" po ulicach po staremu z rozsądnym widokiem mapy ?

Nie wiem, czy mówimy o tym samym, ale wczoraj coś odkryłem. Dawniej będąc w widoku streetview musiałem suwać ludzikiem po podglądzie. Teraz należy po prostu kliknąć w miejsce, w które ma się przemieścić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 13 Lip 2015 19:26 

Skoro nie ma linku do starych map nad czym ubolewam :( , to czy może ktoś wie jak ominąć takie coś:
wpisuję nazwę miasta, potem szukaj hotel i pokazują mi się hotele ale...znika nazwa miasta i jak potrzebuję znaleźć hotel w konkretnej części miasta to lipa, bo nie ma nawet kolorowego znacznika jak było przedtem żeby mieć punkt odniesienia co do odległości, czy ktoś oświeci blondynkę?
Góra
 PM off  
      
#51 PostWysłany: 13 Lip 2015 20:15 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3047
srebrny
Mi się wydaje (ale znów tylko wydaje), że jak jesteś na mapie w danym miejscu, to po wpisaniu nazwy pokaże Ci najbliższe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 14 Lip 2015 08:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3414
srebrny
obibok napisał(a):
maczala1 napisał(a):
Ktoś może doszedł czy da się jednak "chodzić" po ulicach po staremu z rozsądnym widokiem mapy ?

Nie wiem, czy mówimy o tym samym, ale wczoraj coś odkryłem. Dawniej będąc w widoku streetview musiałem suwać ludzikiem po podglądzie. Teraz należy po prostu kliknąć w miejsce, w które ma się przemieścić.

Chodzi o to, że kiedyś można było podzielić ekran na pół i równolegle śledzić przemieszczanie się na mapie i w widoku. Cytując @smok1: "Obecnie w widoku ulicy mapa ma rozmiar znaczka pocztowego i jest bezużyteczna". I to jest to, co mnie również najbardziej wkurza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 14 Lip 2015 10:06 

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 430
niebieski
singielka_1976 napisał(a):
Skoro nie ma linku do starych map nad czym ubolewam :( , to czy może ktoś wie jak ominąć takie coś:
wpisuję nazwę miasta, potem szukaj hotel i pokazują mi się hotele ale...znika nazwa miasta i jak potrzebuję znaleźć hotel w konkretnej części miasta to lipa, bo nie ma nawet kolorowego znacznika jak było przedtem żeby mieć punkt odniesienia co do odległości, czy ktoś oświeci blondynkę?


Wpisujesz nazwę miasta, klikasz enter. Pod miejscem wpisywania pojawi Ci się, "szukaj w pobliżu" i masz standardowo do wyboru hotele, restauracje. Ewentualnie jak klikniesz na samo "szukaj w pobliżu" to będziesz mógł wpisać czego jeszcze szukasz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 14 Lip 2015 11:09 

Chyba jednak nie zrozumiałeś o czym pisałam.... :(

Po edycji postu: może te 3 zrzuty pokażą co miałam na myśli.

Załączniki:
albacina1.jpg
albacina1.jpg [ 237.68 KiB | Obejrzany 1453 razy ]
albacina2.jpg
albacina2.jpg [ 231.39 KiB | Obejrzany 1453 razy ]
Albacina3.jpg
Albacina3.jpg [ 201.87 KiB | Obejrzany 1453 razy ]
Góra
 PM off  
      
#55 PostWysłany: 17 Maj 2017 21:27 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
Dzisiaj trochę się zdziwiłem. Na Google Maps szukałem Dniestru, a znalazłem Tyrkę ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 22 Lis 2017 12:39 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3047
srebrny
A mi znowu wskoczyła jakaś nowa wersja i nie wiem, co jest grane, bo na Explorerze i Chrome'ie się otwiera normalnie, a tylko na Firefoksie po nowemu i to jeszcze tylko na jednym komputerze. Ogólnie nie ma co walczyć z wiatrakami, jak zmieniają to trudno, ale ja tam mam białe ulice z cieniutką szarą obramówką na białym tle. Kompletnie nic nie widać.
Niby znalazłem jakieś artykuły w Googlach, że czymś tam się chwalą, ale to chyba na Androida.
Czy ktoś coś wie w temacie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 23 Lis 2017 09:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3414
srebrny
@obibok
Obecnie chyba nic nie zmieniali. U mnie na firefoxie mapa jest taka jak była wcześniej. Próbowałeś czyścić hitorię lub ewentualnie przeinstalować liska ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 23 Lis 2017 09:29 

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 199
Loty: 166
Kilometry: 286 767
niebieski
Tak, zgadza się, u mnie też mapy google się zmieniły na bardziej stonowaną, niebieskawo-szarą kolorystykę :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 23 Lis 2017 09:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Firefox, chrome, edge - wszystko hula elegancko po staremu.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 01 Gru 2017 19:58 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3047
srebrny
Teraz już na wszystkim mam to nowe okropieństwo:
Załącznik:
g.jpg
g.jpg [ 132.04 KiB | Obejrzany 771 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group