Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 597 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Następna
Autor Wiadomość
#501 PostWysłany: 07 Mar 2020 15:15 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4802
platynowy
@BarneyGF poza faktem, że Ty karty z tym programem nie masz ;)
Jeszcze niczego tu nie potwierdzono czy żadnych tajemnic nie ujawniono, a Ty bijesz głośno na alarm :)
Spoojnie, Paribas z Revolut niestety dbają by im krzywdy szaraczki nie zrobili
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break w Puli za 503 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Katowic i noclegi w centrum City break w Puli za 503 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Katowic i noclegi w centrum
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast
#502 PostWysłany: 01 Kwi 2020 18:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10968
HON fly4free
https://mambonus.pl/akcje-promocyjne

W kwietniu dokonując min. 5 płatności kartą kredytową objętą programem mamBONUS na min. 100 zł każda – zyskasz 1000 ekstra punktów!
Sprzedaż premiowa ważna od 1 do 30 kwietnia 2020 r.

Przykład: za pięć Transakcji Kartą na 100 zł każda Uczestnik otrzyma w sumie 2000 Punktów (1000 punktów standardowych i 1000 punktów promocyjnych)

Regulamin: https://mambonus.pl/uploads/offer/offer ... mBONUS.pdf
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#503 PostWysłany: 01 Kwi 2020 19:16 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4802
platynowy
Raptem ok 1/3 biletu do kina :)

Musisz coś kupić to ok, byle to nie były zakupy dla premii bo niewarto :!:



@skrzat ja osobiście liczyłem, że Ty w tej sprawie ;)

skrzat napisał(a):
"Wkrótce dodamy do katalogu nagród możliwość wymiany zebranych punktów na BILETY LOTNICZE m.in. WIZZ AIR, LOT, RYANAIR."
Góra
 Profil Relacje PM off
skrzat lubi ten post.
 
      
#504 PostWysłany: 04 Kwi 2020 00:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Kwi 2020
Posty: 6
Słaby ten ich program punktowy. W Mastercard Pricelles znacznie szybciej można nazbierać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#505 PostWysłany: 04 Kwi 2020 00:36 
Moderator forum

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 890
@marines27
można... było. Gdy istniał.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#506 PostWysłany: 05 Kwi 2020 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2331
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
marines27 napisał(a):
Słaby ten ich program punktowy. W Mastercard Pricelles znacznie szybciej można nazbierać.
W jaki sposób w Bezcennych Chwilach mozna szybciej nazbierać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#507 PostWysłany: 05 Kwi 2020 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Kwi 2020
Posty: 6
Przy profilu klienta, który korzysta z ofert partnerów, otrzymujemy od 1 do 8 pkt za 5 zł. Są to partnerzy, gdzie mogę zrobić zakupy, ubrać się, kupić elektronikę, wyjść do kina, zjeść na mieście itd.
Dodatkowo pojawiają się "przyspieszacze"- oferty dodatkowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#508 PostWysłany: 05 Kwi 2020 12:57 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
skrzat napisał(a):
https://mambonus.pl/akcje-promocyjne

W kwietniu dokonując min. 5 płatności kartą kredytową objętą programem mamBONUS na min. 100 zł każda – zyskasz 1000 ekstra punktów!
Sprzedaż premiowa ważna od 1 do 30 kwietnia 2020 r.

Przykład: za pięć Transakcji Kartą na 100 zł każda Uczestnik otrzyma w sumie 2000 Punktów (1000 punktów standardowych i 1000 punktów promocyjnych)

Regulamin: https://mambonus.pl/uploads/offer/offer ... mBONUS.pdf



jak zrobię 10 transakcji to dostanę 2 x 1000 pkt? z regulaminu to tak średnio wynika
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#509 PostWysłany: 05 Kwi 2020 14:11 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
@depo nie, bonus można otrzymać tylko raz. Z regulaminu to nie wynika, ale tak było przy wszystkich poprzednich podobnych promocjach.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
depo lubi ten post.
 
      
#510 PostWysłany: 06 Kwi 2020 16:23 

Rejestracja: 29 Lip 2016
Posty: 120
Ma ktoś doświadczenia z procedurą chargeback w BNP ?

W grudniu 2019 zarezerwowałem hotel na Sycylii na koniec marca 2020. W dniu rezerwacji pobrali 50% wartości jako przedpłatę. Na początku lutego hotel zamknął się na stałe i w dniu zamknięcia bezczelnie pobrali całą kwotę za rezerwację. Próbowałem to wyjaśnić z obiektem ale nie było z nimi żadnego kontaktu. W związku z brakiem odpowiedzi hotelu zgłosiłem sprawę do banku ale moja reklamacja została odrzucona.

Rozumiem, że muszę ponownie zgłosić się do banku ale z zastrzeżeniem że proszę o uruchomienie procedury chargeback ?
Czy konieczna będzie wizyta na komisariacie policji i zgłoszenie oszustwa ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#511 PostWysłany: 06 Kwi 2020 17:53 
Moderator forum

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 890
Co napisali w odpowiedzi na reklamację? Tak, radzę Ci złożyć reklamację ponownie z jednoznacznym wskazaniem, że prosisz o chargeback w związku z pobraniem płatności za niewykonaną usługę i brak kontaktu z merchantem.

Z policją się wstrzymaj, bo póki bank tego nie zażąda to tylko będziesz mieć zawracanie głowy.
Góra
 Profil Relacje PM off
radas86 uważa post za pomocny.
 
      
#512 PostWysłany: 06 Kwi 2020 18:05 

Rejestracja: 29 Lip 2016
Posty: 120
Odpisali, że transakcje zostały przez bank poprawnie wykonane oraz, że nie są w tej sprawie stroną. W przypadku ponownej reklamacji mam załączyć korespondencje z której wynika, iż próbowałem odzyskać pieniądze od hotelu oraz potwierdzenie zgłoszenia sprawy na policji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#513 PostWysłany: 06 Kwi 2020 18:08 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4802
platynowy
radas86 napisał(a):
Ma ktoś doświadczenia z procedurą chargeback w BNP ?

W grudniu 2019 zarezerwowałem hotel na Sycylii na koniec marca 2020. W dniu rezerwacji pobrali 50% wartości jako przedpłatę. Na początku lutego hotel zamknął się na stałe i w dniu zamknięcia bezczelnie pobrali całą kwotę za rezerwację. Próbowałem to wyjaśnić z obiektem ale nie było z nimi żadnego kontaktu. W związku z brakiem odpowiedzi hotelu zgłosiłem sprawę do banku ale moja reklamacja została odrzucona.

Rozumiem, że muszę ponownie zgłosić się do banku ale z zastrzeżeniem że proszę o uruchomienie procedury chargeback ?
Czy konieczna będzie wizyta na komisariacie policji i zgłoszenie oszustwa ?

Zapewne rezerwowane przez Booking czy innego pośrednika i z nimi w pierwszej kolejności się kontaktujesz obecnie najlepiej telefonicznie

Po negatywnym załatwieniu sprawy z dokumentacją dopiero rozpoczynasz ewentualnie procedurę chargeback w Paribas Bank :!:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#514 PostWysłany: 06 Kwi 2020 18:35 

Rejestracja: 29 Lip 2016
Posty: 120
Rezerwacja miała miejsce na stronie hotelu (wyszukany na Trivago).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#515 PostWysłany: 07 Kwi 2020 12:14 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
@radas86 niestety w tym banku pracują tak niekompetentne osoby, że to jest jakiś kosmos. Mój chargeback kilka miesięcy temu (bankructwo XL Airways) został poprawnie przyjęty dopiero po drugim odwołaniu się od reklamacji. No chyba że to ich strategia, spuszczanie klienta na drzewo a dopiero jak ktoś wierci im dziurę w brzuchu i zna swoje prawa to uruchamiają procedurę (musiałem ich też postraszyć Arbitrem).
Oczywiście każda reklamacja to 30-60 dni oczekiwania.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
ume lubi ten post.
radas86 uważa post za pomocny.
 
      
#516 PostWysłany: 21 Kwi 2020 12:12 

Rejestracja: 09 Maj 2012
Posty: 45
Loty: 87
Kilometry: 175 747
skrzat napisał(a):
https://mambonus.pl/akcje-promocyjne

W kwietniu dokonując min. 5 płatności kartą kredytową objętą programem mamBONUS na min. 100 zł każda – zyskasz 1000 ekstra punktów!
Sprzedaż premiowa ważna od 1 do 30 kwietnia 2020 r.

Przykład: za pięć Transakcji Kartą na 100 zł każda Uczestnik otrzyma w sumie 2000 Punktów (1000 punktów standardowych i 1000 punktów promocyjnych)

Regulamin: https://mambonus.pl/uploads/offer/offer ... mBONUS.pdf



Ktoś kojarzy jak wygląda przyznawanie tych bonusowych punktów? Na koniec miesiąca po zakończeniu promocji czy powinny zaraz jak spełnię warunki? Bo póki co u mnie nic nie wpadło, karta Wizza już w wypowiedzeniu, czekam na te punkty, wymieniam na voucher Allegro i sayonara BNP ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#517 PostWysłany: 21 Kwi 2020 12:27 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
Mi wpadało chyba po zaksięgowaniu transakcji na karcie, więc parę dni po samej transakcji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#518 PostWysłany: 23 Kwi 2020 08:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 417
Kilometry: 786 538
srebrny
Tomek Zien napisał(a):
Darek M. napisał(a):
dg72 napisał(a):
Jesli chodzi konkretnie o program mamBonus jest o tyle lepsza, ze przez 4 miesiące przy wykonaniu zakupów bezgotówkowych za ponad 1000 zł otrzymamy każdorazowo bonusowe 15000 pkt mamBonus

https://www.landing.bnpparibas.pl/karta ... /index.asp


Tylko nie łapią się na tą promocję obecni posiadacze kart:

"w okresie od 01.08.2018 roku do dnia rozpoczęcia Okresu Sprzedaży Premiowej nie łączyła go z Bankiem Umowa o Kartę".

wizairówka nie powinna się liczyć gdyż jak wynika z regulaminu tej promocji Karta = Karta kredytowa Mastercard Standard lub Mastercard Gold wydana na podstawie zawartej z Bankiem Umowy o Kartę. Więc ja tam na te ekstra punkty liczę ;)


Też nie byłam do końca pewna, jak bank zinterpretuje starą kartę Wizzair. Ale wszystko działa prawidłowo. Pierwsze 15.000 punktów za obroty nową kartą kredytową właśnie wpadło.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dg72 lubi ten post.
 
      
#519 PostWysłany: 26 Kwi 2020 11:45 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4802
platynowy
Wszelkie płatności ubezpieczenia za samochód, mieszkanie itp w PZU, LINK4 opłacone kartą z tym programem skutkują bezkosztowym naliczeniem pkt mam bonus - sprawdzone

Niestety sprytny bill (może po planowanej od maja aktualizacji się to zmieni), itp czyli czymś z małą prowizją niestety nie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#520 PostWysłany: 28 Kwi 2020 22:45 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 161
dla których z tych kart w ofercie BNP naliczają się punkty mambonus, można uniknąć opłaty miesięcznej i doładować revoluta bez bankowej prowizji?

https://www.bnpparibas.pl/klienci-indyw ... -kredytowe

pozdrawiam
geos
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 597 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group