Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 570 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 29  Następna
Autor Wiadomość
#461 PostWysłany: 04 Lut 2020 10:03 

baja napisał(a):
punkty mamBonus w historii pokazują mi transakcje tylko do 9 stycznia, to się faktycznie zlicza z takim opóźnieniem?

u mnie nie naliczyły się jeszcze żadne punkty mamBonus w tym roku, na maila z zapytaniem o co kaman dostałem 11 stycznia odpowiedź że zarejestrowano reklamację. I cisza. :?
 Relacje PM off  

#462 PostWysłany: 05 Lut 2020 18:33 
Awatar użytkownika

Loty: 70
Kilometry: 116 299
dg72 napisał(a):
Co do Karty Kredytowej Paribas Standard z programem mamBonus:
Wracam właśnie z Oddziału, gdzie zawnioskowałem o wydanie tej karty kredytowej. Zostałem potraktowany jak przysłowiowy klient z ulicy czyli pani składa standardowy wniosek o kartę kredytową prosząc o dane co do zatrudnienia, wysokości dochodu. Wniosek w moim przypadku miał tryb standardowy czyli musiałem przesłać e-mail wyciąg pdf z innego banku z wpływami pensji z 3-ostatnich miesięcy
Po chwili wniosek zaakceptowany, do umowy o Kartę Kredytową Paribas Standard dołączona Tabela opłat z zwolnieniem z opłaty miesięcznej 9 zł karta główna po wykonaniu w ciągu miesiąca zakupów bezgotówkowych co najmniej 1000 zł

Przedwczoraj byłem w oddziale, Mastercard Gold załatwiony w jakieś 40-45 minut w trybie uproszczonym (na oświadczenie). Zwolnienie z opłaty od 2000 miesięcznie obrotu. Karta już widnieje w bankowości internetowej, jak przyjdzie i ją aktywuję to mam pójść i mi od ręki zamkną wizzairową.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#463 PostWysłany: 05 Lut 2020 18:47 

złoty
Jesli chodzi konkretnie o program mamBonus jest o tyle lepsza, ze przez 4 miesiące przy wykonaniu zakupów bezgotówkowych za ponad 1000 zł otrzymamy każdorazowo bonusowe 15000 pkt mamBonus

https://www.landing.bnpparibas.pl/karta ... /index.asp

Jest jeszcze ubezpieczenie podróżne i saloniki dla maksymalnie 4 osób przy opóźnieniu lotu powyżej 120 minut

Co do tego natychmiastowego zamknięcia karty kredytowej Wizzair jestem sceptyczny, ale skoro byli przekonujący :)
 Relacje PM off
elwirka lubi ten post.

#464 PostWysłany: 05 Lut 2020 21:44 
Moderator działu

Tomek Zien napisał(a):
Przedwczoraj byłem w oddziale, Mastercard Gold załatwiony w jakieś 40-45 minut w trybie uproszczonym (na oświadczenie). Zwolnienie z opłaty od 2000 miesięcznie obrotu. Karta już widnieje w bankowości internetowej, jak przyjdzie i ją aktywuję to mam pójść i mi od ręki zamkną wizzairową.

Gratulacje, tylko co to ma do tematu tego wątku? Bo ani to karta mamBonus (nazwa karty oraz nazwa programu, o którym niniejszy wątek nie jest), ani Wizz. Możemy zmienić tytuł lub wydzielić nowy wątek.
 Relacje PM off  

#465 PostWysłany: 05 Lut 2020 21:46 
Awatar użytkownika

niebieski
dg72 napisał(a):
Jesli chodzi konkretnie o program mamBonus jest o tyle lepsza, ze przez 4 miesiące przy wykonaniu zakupów bezgotówkowych za ponad 1000 zł otrzymamy każdorazowo bonusowe 15000 pkt mamBonus

Jest jeszcze ubezpieczenie podróżne i saloniki dla maksymalnie 4 osób przy opóźnieniu lotu powyżej 120 minut

Co do tego natychmiastowego zamknięcia karty kredytowej Wizzair jestem sceptyczny, ale skoro byli przekonujący :)
Tylko nie łapią się na tą promocję obecni posiadacze kart:

"w okresie od 01.08.2018 roku do dnia rozpoczęcia Okresu Sprzedaży Premiowej nie łączyła go z Bankiem Umowa o Kartę".
 Relacje PM off
baja lubi ten post.

#466 PostWysłany: 05 Lut 2020 21:51 

złoty
ume napisał(a):
Tomek Zien napisał(a):

Gratulacje, tylko co to ma do tematu tego wątku? Bo ani to karta mamBonus (nazwa karty oraz nazwa programu, o którym niniejszy wątek nie jest), ani Wizz. Możemy zmienić tytuł lub wydzielić nowy wątek.

Czyżby?

A popatrz dokladnie, nawet przez 4 miesiące szansa na bonusowe 60000 punktów mamBonus i bierze udział w tym programie :!:

@Darek M. Paribas to taki bank, że kto wie

Ze mną w Oddziale tak rozmawiali jakby byli klienci Raiffeisen z ich produktami to byli obcy klienci :)
 Relacje PM off  

#467 PostWysłany: 05 Lut 2020 21:57 
Moderator działu

@dg72
Tyle, że to wątek o konkretnej karcie kredytowej mamBonus, a nie o samym programie mamBonus oferowanym dla różnych kart (w tym karty Gold).
 Relacje PM off  

#468 PostWysłany: 05 Lut 2020 22:01 

złoty
Według mnie się bardzo mylisz

Co najwyzej tytuł do drobnej modyfikacji na PNB PARIBAS BANK - Karty kredytowe i debetowe z programem mamBonus
 Relacje PM off  

#469 PostWysłany: 05 Lut 2020 22:09 
Moderator działu

23. strona wątku zaczyna się jeszcze od wpisu o karcie mamBonus, później są wpisy o programie, ale nie wiadomo czy tylko w odniesieniu do niej czy innych kart. Później, o karcie będącej przedmiotem wątku nikt już nie wspomina.

Chyba nie ma innego wyjścia jak ujednolicić tytuł, bo nikt się nie połapie w przypadku podziału wątku.

Dyskutujemy więc tu również o programie mamBonus.

Natomiast sama karta Mastercard Gold też chyba zasługuje na odrębny temat z racji ciekawego ubezpieczenia podróżnego. Jeśli ktoś już z niej korzystał i może coś opowiedzieć, niech założy nowy temat.

Edit:
Zmieniłem tytuł. Dłuższego się nie da, więc mamy po prostu „karty”.
 Relacje PM off
dg72 lubi ten post.

#470 PostWysłany: 05 Lut 2020 23:11 
Awatar użytkownika

Łu, ale się nam nadgorliwy moderator trafił :) Czyżby z nowego naboru? Każda karta kredytowa BNP to program mambonus więc logiki troszkę proponuję...
Darek M. napisał(a):
dg72 napisał(a):

"w okresie od 01.08.2018 roku do dnia rozpoczęcia Okresu Sprzedaży Premiowej nie łączyła go z Bankiem Umowa o Kartę".

wizairówka nie powinna się liczyć gdyż jak wynika z regulaminu tej promocji Karta = Karta kredytowa Mastercard Standard lub Mastercard Gold wydana na podstawie zawartej z Bankiem Umowy o Kartę. Więc ja tam na te ekstra punkty liczę ;)
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#471 PostWysłany: 05 Lut 2020 23:56 
Moderator działu

Tomek Zien napisał(a):
Łu, ale się nam nadgorliwy moderator trafił :) Czyżby z nowego naboru? Każda karta kredytowa BNP to program mambonus więc logiki troszkę proponuję...

Z nowego naboru, ale jako posiadacz karty BNP ten wątek czytam już od dłuższego czasu. Tytuł był jednoznaczny, a ostatnio dyskusja miała się nijak do niego. Teraz mamy uniwersalny tytuł wątku, nie pozostawiający wątpliwości, że dotyczy również programu. mamBonus obejmuje też karty debetowe.
 Relacje PM off
Abcn lubi ten post.

#472 PostWysłany: 06 Lut 2020 01:04 

niebieski
-- 06 Lut 2020 00:02 --

ja wciąż mam wrażenie, że przy starej karcie Wizz obrót na poziomie 1000 zł jednak zwalnia z opłaty

-- 06 Lut 2020 00:04 --

Kamul napisał(a):
u mnie nie naliczyły się jeszcze żadne punkty mamBonus w tym roku, na maila z zapytaniem o co kaman dostałem 11 stycznia odpowiedź że zarejestrowano reklamację. I cisza. :?

mnie się wydaje, że może jakaś karencja na wypadek zwrotu i stąd poślizg? :roll:
 Relacje PM off  

#473 PostWysłany: 06 Lut 2020 06:37 
Awatar użytkownika

baja napisał(a):
-- 06 Lut 2020 00:02 --

ja wciąż mam wrażenie, że przy starej karcie Wizz obrót na poziomie 1000 zł jednak zwalnia z opłaty

Do wczoraj też miałem takie wrażenie bo do wczoraj opłaty nie miałem naliczonej ani razu. No ale tym razem się pojawiła dycha pomimo 8k obrotu....
 Relacje PM off  

#474 PostWysłany: 06 Lut 2020 12:42 
Awatar użytkownika

niebieski
Tomek Zien napisał(a):
Darek M. napisał(a):
dg72 napisał(a):

wizairówka nie powinna się liczyć gdyż jak wynika z regulaminu tej promocji Karta = Karta kredytowa Mastercard Standard lub Mastercard Gold wydana na podstawie zawartej z Bankiem Umowy o Kartę. Więc ja tam na te ekstra punkty liczę ;)
Faktycznie przeoczyłem ten fakt, że Karta napisane z Wielkiej litery.
Czyli ładna premią na start będzie ;)
 Relacje PM off  

#475 PostWysłany: 06 Lut 2020 12:58 

niebieski
Tomek Zien napisał(a):
Do wczoraj też miałem takie wrażenie bo do wczoraj opłaty nie miałem naliczonej ani razu. No ale tym razem się pojawiła dycha pomimo 8k obrotu....

aaaaa nóż w brzuch :( czyli jednak

z tego co widzę punkty mamBonus przelicza z niespełna miesięcznym opóźnieniem. co ciekawe dziś weszły 2 transakcje po 27 dniach ale tylko dwie z około dwudziestu operacji tego dnia kartą.
dziwnie to zlicza :roll:
 Relacje PM off  

#476 PostWysłany: 06 Lut 2020 12:59 

złoty
Tyle, że na stronie Paribas Banku przy reklamie Kart Kredytowych Standard i Gold mamy zapis
Kod:
Przez 4 miesiące możesz zdobywać miesięcznie extra 15 000 punktów mamBONUS - do wymiany na 4 vouchery o łącznej wartości 200 zł
lub inne nagrody z katalogu mamBonus.
ZYSKAJ Z KARTĄ KREDYTOWĄ

Wypełnij formularz sie na stronie Promocji i załóż kartę kredytową (RRSO 15,27%) w okresie od 1.02.2020 r. do 31.03.2020 r.
    Wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę 1 000 zł w danym miesiącu kalendarzowym.
    Zaloguj się do bankowości internetowej GOonline lub aplikacji GOmobile przynajmniej raz w miesiącu po miesiącu zawarcia umowy o kartę.
    Zerejestruj się na stronie www.mamBONUS.pl i odbierz voucher na zakupy o wartości 50zł lub wybierz nagrodę.

Regulamin Sprzedaży Premiowej  „Zgarnij nagrody z kartą kredytową”

ale po przeczytaniu zapisów regulaminu tego warunku "Wypełnij formularz sie na stronie Promocji i załóż kartę kredytową (RRSO 15,27%) w okresie od 1.02.2020 r. do 31.03.2020 r." nie widzę

Nie wiem też czy nowe karty kredytowe otrzymają ten sam co do KK Paribas Wizzair czy inny 6-cyfrowy numer potrzebny do rejestracji w Programie mamBonus, po otrzymaniu nowej karty kredytowej na pierwszym jej wyciągu trzeba będzie to sprawdzić
W każdym bądź razie przed aktywacją KK Paribas Standard u mnie wartości zgromadzonych pkt mamBonus są różne

Ps takie błędy na oficjalnej stronie banku jak "Wypełnij formularz sie na stronie" oraz " Zerejestruj się" :)

Ostatnio edytowany przez dg72, 06 Lut 2020 13:22, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off  

#477 PostWysłany: 06 Lut 2020 13:04 
Moderator działu

dg72 napisał(a):
Nie wiem też czy nowe karty kredytowe otrzymają ten sam co do KK Paribas Wizzair czy inny 6-cyfrowy numer potrzebny do rejestracji w Programie mamBonus,

Mnie informowali, że ten kod jest przypisany do człowieka, a nie do karty. Nie jestem tego taki pewny, może to rozstrzygnąć tylko ktoś kto ma dwie różne karty (np. debetową i kredytową) czy ma osobne punkty na nich czy jedno konto w programie.
 Relacje PM off
dg72 lubi ten post.

#478 PostWysłany: 06 Lut 2020 14:18 

złoty
Na Czacie po kontakcie to potwierdzili "Identyfikator jest ten sam np. 5V6VH7" oraz że nie trzeba się ponownie rejestrować "Jeżeli jedna karta zostanie zamknięta, nadal może korzystać Pan z programu w ramach drugiej karty."

Nie wiem jak w tej opcji ma się to do spełnienia warunków promocji 15000 bonusowych pkt mamBonus
 Relacje PM off  

#479 PostWysłany: 06 Lut 2020 18:35 
Moderator działu

To co mówią niekoniecznie jest prawdą, bo ten bank to istna katastrofa jeśli chodzi o jakość (nie tylko obsługi). Najlepiej by potwierdził nam to ktoś z praktyki.
 Relacje PM off  

#480 PostWysłany: 06 Lut 2020 19:47 

Loty: 144
Kilometry: 297 591
niebieski
Mam o tym banku podobne zdanie. Bodajże 3 lata temu miałem kartę mamBonus, po zamknięciu karty miałem zwrot od sprzedawcy na zamknięta kartę. Bank nie mógł odnaleźć moich pieniędzy. Twierdził, że ich nie ma. Po 3 miesiącach walki zwrócił pieniądze.

Nie odpowiadanie na reklamacje to standard. Kiedyś złożyłem charge back na transakcje, której uważałem, że nie wykonałem - sprzedawcą na rachunku była restauracja, w której nigdy nie byłem. Odrzucili charge back, nie informując mnie o tym. Gdy zadzwoniłem do nich z pytaniem, co się dzieje, poinstruktowano mnie, że bez zgłoszenia na policji nic nie mogą zrobić. Powiedziałem sobie, że nie odpuszczę i zgłoszę. Pomyślałem, że jeszcze zadzwonię do sprzedawcy. Okazało się, że sprzedawca zmienił branżę zostawiając sobie stary terminal.

Pod koniec listopada złożyłem inny charge back. Inna kwota na rachunku niż rzeczywiście ściągnięta z konta. Najpierw wydłużyli czas odpowiedzi do 30, potem do 60 dni. Ciągle czekam.

Z zamknięciem programu Wizzair postanowiłem pożegnać się z bankiem. Jakoś nie szkoda mi tych garnków i patelni, które mogę kupić za punkty.
ume lubi ten post.

[ 570 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 29  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 3 gości