Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Maj 2017 15:22 

Rejestracja: 08 Kwi 2014
Posty: 6
Witam, wybierany się z 3 miesięczną córką na Maltę w dniach 5-12.06.2017... Czy forumowicze mają jakieś cenne uwagi odnośnie takiego wyjazdu? To będzie nasz pierwszy wyjazd z małym dzieckiem więc chętnie dowiem się jak to może wyglądać...?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 05 Maj 2017 22:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 186
Loty: 6
Kilometry: 7 056
niebieski
Nasz pierwszy wyjazd był dopiero 10 miesięcznym dzieckiem, ale może coś się przyda. :)

Jeśli podróżujecie z wózkiem to na Malcie wózek dla dziecka powinien być jak najwęższy i mieć jak największe koła. :) W wielu miejscach wąskie chodniki lub ich brak i kilkunastocentymetrowe krawężniki (oczywiście poza głównymi deptakami).

Poza tym opłaca się z wózkiem wsiadać na początkowym przystanku. Autobusy mają po jednym lub dwa miejsca na wózki. jeśli są zajęte mogą nie chcieć wpuścić. Czasem można spróbować negocjować, że złoży się wózek a dziecko na rękach.

Krem z bardzo mocnym filtrem obowiązkowo.

Co do podróży z 3 miesięcznym dzieckiem możesz podpytać Karolinę http://www.karolinaponzo.com/pl/2016/04 ... mowlakiem/ ona była na Malcie właśnie z dzieckiem w tym wieku.
_________________
Paweł Choiński
Blog - http://www.moja-malta.pl i przewodnik - http://www.namalcie.pl o Malcie
Góra
 Profil Relacje PM off
mafiasz lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 05 Maj 2017 22:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
Przede wszystkim zabierzcie dla siebie i dziecka krem z bardzo wysokim filtrem. Ja również byłam w czerwcu i chociaż moja skóra dobrze znosi słońce, a dodatkowo używałam kremu z filtrem 20 wróciłam upieczona jak krewetka.
Góra
 Profil Relacje PM off
mafiasz lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 14 Maj 2017 06:24 

Rejestracja: 08 Kwi 2014
Posty: 6
Bardzo dziękuje wszystkim za pomoc.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group