Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 23 Lis 2017 13:00 

Ja byłem teraz 3 dni niedziela-środa (wylot o 9:30) i zaplanowałem raczej niezbyt intensywny plan. Tak się okazało na miejscu, gdyż jak już parę osób wspominało - atrakcji jest sporo, ale wszystko w skali mikro - do szybkiego obejścia i zwiedzenia.
Poruszaliśmy się komunikacją miejską ze Sliemy:
Valletta - ok. 3h do przejścia w każdą stronę. Transfer promem ok 3 minuty - płynie co pół godziny. Wyruszyliśmy dość późno, więc wróciliśmy jak już było ciemno.
Drugi dzień na Comino - rejs ok 1,5h w każdą stronę, ok 4h na miejscu - koszt 20E z openbarem i lunchem. Można wziąć Gozo+Comino za 30E, ale ci, którzy wysiadali na Gozo, mieli tam ok. 1,5 do dyspozycji z busem hop on/hop off. Bardzo mało i dobrze, że się nie zdecydowaliśmy. Blue Lagoon polecam mocno.
Mdina/Rabat - ok. 1,5-2h nie trzeba więcej na miejscu + transfer ok 1h w każdą stronę. Urocze miejsce.

Wydawało mi się przed wyjazdem, że mam plan na cały każdy dzień, ale można spokojnie zrobić dużo więcej, jeśli ktoś chce. W listopadzie ciemno robiło się ok. 18:00 i już się nam na miejscu nie chciało szukać dodatkowych atrakcji.
 Relacje PM off  

[ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości