Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Paź 2011 21:12 

Rejestracja: 20 Mar 2011
Posty: 507
niebieski
Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z nocowaniem na lotnisku w Maladze?


Ostatnio edytowany przez Washington, 10 Kwi 2014 20:39, edytowano w sumie 1 raz
porządki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
 Temat postu: Re: Malaga
#2 PostWysłany: 20 Paź 2011 22:17 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 155
jedno z lepszych lotnisk na którym spałem, polecam 1 pietro, spokój, cisza, nawet chyba nas nikt nie budził do samego rana, pamiętaj, ze może być chłodno w nocy, powodzenia w Andaluzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga
#3 PostWysłany: 20 Paź 2011 22:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Wrz 2011
Posty: 83
JONASZ, a kiedy tam bedziesz? Ja 7/9 listopad.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga
#4 PostWysłany: 20 Paź 2011 22:52 

Rejestracja: 08 Paź 2011
Posty: 1
A ja spałem w holu przy wyjściu, dąłączając do innych tam śpiących :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga
#5 PostWysłany: 20 Paź 2011 23:54 

Rejestracja: 03 Wrz 2011
Posty: 238
Loty: 14
Kilometry: 20 013
niebieski
Hiszpańskie lotniska widać są komfortowe ;) w porównaniu z tymi w Italii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga
#6 PostWysłany: 21 Paź 2011 17:21 

Rejestracja: 20 Mar 2011
Posty: 507
niebieski
Dzięki za odpowiedzi. W Maladze będę 29.10.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga
#7 PostWysłany: 05 Lis 2011 21:48 

Rejestracja: 20 Mar 2011
Posty: 507
niebieski
Fantastyczne, przetestowane miejsce w przylotach obok kaplicy pod ruchomym prowadzącym na pierwsze piętro chodnikiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Continenttrotter uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Malaga
#8 PostWysłany: 17 Mar 2012 02:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Paź 2010
Posty: 32
Loty: 261
Kilometry: 378 652
Tez mialem tam nocke, a jednoczesnie ciekawa przygode. Otoz rozlozylem sie na szerokim parapecie przy oknie. Bylo takich "miejscowek z 10, wszystkie puste. O 2 w nocy budzi mnie jakis gosc i mi mowi, ze to jest jego miejsce. Pomyslalem, ze jestem w jakiejs ukrytej kamerze albo, a koles grzecznie acz stanowczo twierdzi, ze to jest jego miejsce. Wygladal specyficznie i nie chca wywolywac awantury ustapilem mu jego miejsca i przenioslem sie kilka parapetow dalej. Koles rozlozyl caly swoj majdan i poszedl w kimono. Jak sie okazalo to zwykly bezdobny i to faktycznie bylo jego miejsce od miesiecy. Jak potem sie dowiedzialem na lotnisku w Maladze wladze lotniskowe toleruja kilkoro bezdomnych i mozna pow iedziec, ze maja tam adres stalego zameldowania.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga
#9 PostWysłany: 29 Paź 2012 12:05 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 155
jedno z najlepszych lotnisk na jakim spaliśmy, rozłożyliśmy się gdzieś na górze, nie pamietam na tyle dokladnie by wytłumaczyć gdzie, ale światła były przyciemnione, dużo miejsca, troche klima wkurzała, ale nie była zbyt silna więc OK. spokój duzo miejsca, na ławkach jesli ktos woli tez sie da.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 26 Paź 2015 15:44 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1065
srebrny
Jeśli to lotnisko jest przyjazne dla nocujących na nim to chyba wyłącznie przez to że nie jest na noc zamykane i nikt nie przegania pasażerów (co akurat byłoby dziwne biorąc pod uwagę kiedy jest ostatni przylot i pierwszy odlot).
Poza tym bieda. Wszystkie miejsca siedzące zabezpieczone oparciami więc o ile nie ma się własnego sprzętu do spania to pozostaje kimanie w pozycji siedzącej albo leżenie na kamiennej podłodze. Na pierwsze piętro oficjalne wchodzić nie wolno ale tam też brak ławek. Nie wiem czy coś się zmieniło od 2011r ale gdybym wiedział jak to faktycznie wygląda to raczej wybrałbym hotel i taksówkę...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga
#11 PostWysłany: 20 Lis 2015 00:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lip 2011
Posty: 125
Loty: 502
Kilometry: 514 566
JONASZ napisał(a):
Fantastyczne, przetestowane miejsce w przylotach obok kaplicy pod ruchomym prowadzącym na pierwsze piętro chodnikiem.


Potwierdzam, miejsce pierwszorzędne. Są dwa takie miejsca, po stronie schodów wjazdowych jak i zjazdowych. Po środku też jest przestrzeń do wykorzystania jakby było więcej chętnych. Pod schodami jednak jest się trochę bardziej zasłoniętym, więcej prywatności. Miałem ze sobą matę samopompującą i cienki koc, było ciepło (listopad). Spałem do 8 rano, nikt nie przeszkadzał, w tej części hali przylotów ruch był znikomy. Polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 16 Wrz 2017 20:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2015
Posty: 493
Loty: 76
Kilometry: 104 894
Jak wygląda temat spania na lotnisku po 2 latach? Bez zmian?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 14 Wrz 2018 09:30 

Rejestracja: 20 Cze 2018
Posty: 7
Podbijam pytanie, czy coś się zmieniło od tamtego czasu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 15 Cze 2019 23:08 

Rejestracja: 10 Mar 2018
Posty: 44
nadal widać osoby które śpią na hali odlotów ;(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 09 Maj 2023 16:23 

Rejestracja: 17 Sty 2016
Posty: 135
niebieski
Jak sytuacja w 2023? Nadal można spać i jest ok?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 10 Maj 2023 08:41 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Na landside widziałem ostatnio śpiące osoby, Także da się spać na pewno. Natomiast jak wpuszczą na airside to może polecam kanapy przy lounge bo są bez podłokietników.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group