Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 12 Sie 2021 21:07 

Ostrzeżenia: 2
srebrny
Lecę 2-5 października. Lot do Malagi, powrót z Sewilli, bo zależy mi na jednym dniu tam właśnie. Jeden dzień mam na plażowanie. Mam praktycznie tylko dwa dni, bo dwa pozostałe mam ucięte przez loty.

Jestem świrem trochę, nawet na dwa dni pojadę tam gdzie pięknie i nie po drodze, nawet kosztem zmęczenia. Przypadły mi do gustu plaże w Nejra i Cabo De Gata, pech chciał, że nie są po drodze z Malagi do Sewilli. Chyba wezmę samochód, bo plaża w Torremolinos nie wygląda na cud świata, raczej wszędzie można znaleźć podobne.

Dziękuję wszystkim za podpowiedzi.
 Relacje PM off  

#62 PostWysłany: 12 Sie 2021 21:08 

srebrny
Do Cabo de Gata weż sprzęt do snorkelingu.
 Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
Kothson uważa post za pomocny.

#63 PostWysłany: 12 Sie 2021 21:58 

niebieski
Ja ogólnie pod koniec 2 tygodniowego pobytu na południu żałowałem, że nie byłem więcej na Costa Tropical (na wschód od Nerja). Ale nic straconego, bo następny wypad w te okolice to Costa Tropical i Costa Almeria, gdzie faktycznie must see to jest Cabo de Gata :)
Kothson lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

[ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości