Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 26 Lip 2018 12:48 
Awatar użytkownika

Loty: 17
Kilometry: 17 983
kej-ti napisał(a):
http://polaczkropki.pl/index.php/2017/07/12/malaga-sloneczne-miasto-na-wybrzezu-costa-de-sol/ lista miejsc do odwiedzenia w Maladze;) polecam również wycieczkę do Rondy:)
Rewelacyjny blog, dzięki. Wpadamy do Malagi na 3, 4 dni i już żałuję, że tak krótko. W planie jest już 1 dzień na Calminto, drugi może Ronda i ... właśnie. Zdążymy jeszcze ogarnąć w tym samym dniu Setenil de Las Bodegas? Poruszamy się pociągiem i busem, ale Setenil jest tylko 18km od Rundy. Do Rondy dojedziemy pociągiem, później będę szukał busa na parogodzinny wypad. Wie ktoś jak funkcjonuje tam komunikacja? Da się to zrobić? Warto?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off  

#42 PostWysłany: 26 Lip 2018 13:41 

Loty: 39
Kilometry: 52 506
złoty
@yarck
Co prawda wyszukiwarka połączeń http://www.Rome2Rio.com pokazuje, że na tej trasie jeździ firma DAMAS, ale na ich stronie nie można kupić takiego biletu.

Na stronie www.turismoderonda.es jest rozkład jazdy autobusów z dworca autobusowego w Rondzie oraz wykaz przewoźników z tegoż.
 Relacje PM off
yarck uważa post za pomocny.

#43 PostWysłany: 28 Sie 2018 07:32 
Awatar użytkownika

Loty: 17
Kilometry: 17 983
Mateusz099 napisał(a):
Ma ktoś jakieś informacje odnośnie Corridy w Maladze ? Czy załapię się na początku sierpnia ? Gdzie szukać biletów ?
Trochę późno, ale może komuś się przyda za rok. W Maladze byliśmy od 11-godz sierpnia i bez problemu można było dostać bilety na corridę. Były one sprzedawane zarówno przy arenie, jak i rozprowadzane przez koników. Zwiedzanie areny jest bezpłatne w Malarze, w Rondzie kosztuje już 7,5€.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off
jerzy5 uważa post za pomocny.

#44 PostWysłany: 18 Lut 2019 17:44 

Loty: 91
Kilometry: 212 240
Wróciłem właśnie z Malagi.Informacja na forum,że bezpłatne zwiedzanie Katedry w niedzielę po godzinie 14 okazała się nieprawdziwa.Praktycznie nie ma bezpłatnego zwiedzania.W niedzielę po godzinie 14 można zwiedzać Alcazabę a po godz 16 Muzeum Picassa.Przed Muzeum już na godzinę wcześniej ustawia się kolejka.
 Relacje PM off
jerzy5 uważa post za pomocny.

#45 PostWysłany: 19 Lut 2019 01:23 

Loty: 67
Kilometry: 121 216
niebieski
Dzięki za info o katedrze i inne , pomoże w kwietniu
 Relacje PM off  

#46 PostWysłany: 19 Lut 2019 12:47 
Awatar użytkownika

Loty: 37
Kilometry: 49 870
HON fly4free
W Museo Picasso darmowe godziny zwiedzania to dwie ostatnie godziny w niedzielę, a że w kwietniu zamykają o 19:00 to darmowe wejście będzie od 17:00.
Po 14:00 w niedzielę darmowe wejście jest również na Gibralfaro.

#47 PostWysłany: 03 Maj 2019 19:38 

srebrny
Mam pytanie:
w Maladze ląduję przed 12, odbiór auta, dojazd do apartamentu. Myślę, że to ok 2h. Czy warto o 14 wybierać się do Gibraltaru?
Auto będzie do środy, ale do 13 czas jest zarezerwowany biznesowo.
Co polecicie do zwiedzania, powrotu mogą być późno. Czy Alhambrę da się w tym czasie? Ronda, Sewilla?
Proszę o rady i sugestie.

#48 PostWysłany: 15 Cze 2019 19:59 

Wojtek62 napisał(a):
Wróciłem właśnie z Malagi.Informacja na forum,że bezpłatne zwiedzanie Katedry w niedzielę po godzinie 14 okazała się nieprawdziwa.Praktycznie nie ma bezpłatnego zwiedzania.W niedzielę po godzinie 14 można zwiedzać Alcazabę a po godz 16 Muzeum Picassa.Przed Muzeum już na godzinę wcześniej ustawia się kolejka.

Do katedry bezpłatnie można wejść tylko w czasie Mszy Św. W niedziele popołudniami większość muzeum jest bezpłatnie.
 Relacje PM off  

[ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 5 gości