Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 685 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 30 Kwi 2012 17:48 

Rejestracja: 30 Kwi 2012
Posty: 11
Witam Wszystkich jako że to mój pierwsz post.

Ja wybieram sie do Majorki 11-14 maja z POZ. Leci ktoś może?
Mam pytanie do Was bo zabukowałem sobie hotel z booking.com i na maila dostałem informacje z booking ze niby rezerwacja potwierdzona ale to nie jest info z hotelu. Czy tak to wyglada ? dodam że rezerwowałem za pomocą karty i nie założyli mi żadnej blokady na koncie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
#42 PostWysłany: 30 Kwi 2012 17:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 538
Loty: 57
Kilometry: 114 059
niebieski
jeżeli status rezerwacji jest potwierdzony, to możesz lecieć bez obaw :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 01 Maj 2012 17:15 

Rejestracja: 30 Kwi 2012
Posty: 11
ok.
pierwszy raz rezerwuje przez booking.com napisałem maila do nich wczoraj ale jeszcze nie dopisali... ciekawe czy wogole odpiszą.. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 01 Maj 2012 18:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2011
Posty: 355
niebieski
booking.com to akurat sprawdzona firma, nigdy z nimi nie miałem problemu, wydrukuj sobie tylko potwierdzenie rezerwacji, najlepiej w opcji z językiem angielskim i z sumą w lokalnej walucie kraju gdzie śmigasz i z tym się zamelduj na recepcji;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 01 Maj 2012 18:40 

Rejestracja: 30 Kwi 2012
Posty: 11
tak tez zrobie...
A macie moze jakiś sposób na dostanie sie z lotniska do Can Pastilla (autobus) czy na piechote sie przejść... odległość nie duza ok 2 km jak patrzyłem na mapie, tylko te drogi bez pobocza mnie troche martwią i przejście przez autostrade :).
Był ktoś tam moze ostatnio?, jak z temp. wody da rade juz spokojne popływać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 01 Maj 2012 19:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2011
Posty: 355
niebieski
da się przejść na butach, też rozważam taki wariant, choć ja mam jakieś 5km do hotelu;) lecę pojutrze, temperatura optymalna, mam wieści że nasi się kąpią już;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 01 Maj 2012 19:27 

Rejestracja: 30 Kwi 2012
Posty: 11
hehe. chyba tez sie skusze na "buty". widze ze Polacy oprócz przejmowania internetu zaczynają przejmować również świat (Mallorke) :)
zatem do zobaczenia na szlaku podóży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 01 Maj 2012 19:28 

Rejestracja: 30 Kwi 2012
Posty: 12
pawelxx81 napisał(a):
Witam Wszystkich jako że to mój pierwsz post.

Ja wybieram sie do Majorki 11-14 maja z POZ. Leci ktoś może?

witam,
ja z dziewczyna wybieramy się 11 z tym, że powrót mamy 15.
Będziemy brali samochód z lotniska, jeśli będzie po drodze możemy Cie podrzucić ten kawałek. Później sprawdzę na mapie jak to wygląda i dam znać.
pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 01 Maj 2012 20:38 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3574
złoty
Autobus do Can Pastilla kosztuje 2 euro i jeżeli tylko jeździ to warto nim jechać. Droga z buta jest dostępna specjalną kładką nad autostradą, ale by do niej dojść trzeba iść drogą bez chodnika. Polecam obejrzeć przed decyzją na google erth by nie pobłądzić szczególnie idąc od lotniska w stronę miejscowości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 01 Maj 2012 20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 546
niebieski
Wszystkie autobusy (bilet) z lotniska w tym ten do Can Pastilla kosztuje 2,50 euro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 01 Maj 2012 22:14 

Rejestracja: 30 Kwi 2012
Posty: 11
flz napisał(a):
pawelxx81 napisał(a):
Witam Wszystkich jako że to mój pierwsz post.

Ja wybieram sie do Majorki 11-14 maja z POZ. Leci ktoś może?

witam,
ja z dziewczyna wybieramy się 11 z tym, że powrót mamy 15.
Będziemy brali samochód z lotniska, jeśli będzie po drodze możemy Cie podrzucić ten kawałek. Później sprawdzę na mapie jak to wygląda i dam znać.
pozdrawiam.


było by super... :) jak cos to czekam na wiadomość
pozdr.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 03 Maj 2012 09:28 

Rejestracja: 30 Kwi 2012
Posty: 12
pawelxx81 Co prawda my jedziemy w kierunku Cala Bona, ale możemy nadrobić tych parę km i podrzucić Cie do Can Pastilla. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 06 Maj 2012 14:20 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 130
Byłam na Majorce w zeszłym tygodniu. Dwa dni upalne - 28 stopni, dwa dni po 22-24. Woda w zatokach dość zimna jak na Majorkę, tzn. taka jak latem w Bałtyku:) Można się kąpać, ale raczej w te słoneczne dni.

W razie czego służę pomocą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 07 Maj 2012 17:31 

Rejestracja: 02 Maj 2012
Posty: 19
ewam24 napisał(a):
Byłam na Majorce w zeszłym tygodniu. Dwa dni upalne - 28 stopni, dwa dni po 22-24. Woda w zatokach dość zimna jak na Majorkę, tzn. taka jak latem w Bałtyku:) Można się kąpać, ale raczej w te słoneczne dni.

W razie czego służę pomocą.


Jak z turystami ? Dużo ich było ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 07 Maj 2012 18:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2012
Posty: 118
Loty: 270
Kilometry: 451 543
hesio07 napisał(a):
ewam24 napisał(a):
Byłam na Majorce w zeszłym tygodniu. Dwa dni upalne - 28 stopni, dwa dni po 22-24. Woda w zatokach dość zimna jak na Majorkę, tzn. taka jak latem w Bałtyku:) Można się kąpać, ale raczej w te słoneczne dni.

W razie czego służę pomocą.


Jak z turystami ? Dużo ich było ?



Tez wrocilem tydzien temu. Turystow na razie jak na lekarstwo - wiec calkiem przyjemnie. Mimo to kolejka do Soller wypelniona po brzegi... ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 09 Maj 2012 09:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 176
Loty: 79
Kilometry: 145 385
Jak wygląda sprawa bezpieczeństwa? :) Chodzi mi głównie o złodziei. Jakieś przykre zdarzenia?
_________________
https://www.travellerspoint.com/map/#/user/731283
http://flightdiary.net/Czerwona

6 months hitch-hiking through India-Nepal & Southeast Asia
2 months volunteering on paradise island in Cambodia
6 months hitch-hiking through South America
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 10 Maj 2012 21:45 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 646
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Ja byłem wczoraj (krótki wypad dwudniowy z BCN). Pogoda pierwszego dnia - wiatr i dość chłodno w cieniu, w słoncu bardzo przyjemnie. Wczoraj - upalnie, w pełnym słońcu ciężko długo wytrzymać, woda jak najbardziej zdatna do niedługiej kąpieli. Turystów w samej Palmie czy Can Pastilli sporo, ale na pewno dużo mniej niż w sezonie.
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 19 Maj 2012 12:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2011
Posty: 355
niebieski
My siedzieliśmy tydzień na Majorce (Arenal). Woda do kąpieli super ale w dni słoneczne, były ze dwa dni pochmurne i wtedy ciężko się wchodziło do morza... Poza tym masa Niemców:((( Cenowo nie ma tragedii, za 5,90 euro idzie zjeść w knajpie obiad typu ryba (dwa duże kawałki), frytki i zestaw surówek. Piwo w knajpach duże to koszt 3 euro średnio. Polecam sklepy Eroski, niektóre rzeczy tańsze jak w PL (przykładowo 2litrowa Pepsi kosztuje 1 euro). Polecam także wypad z Majorki choćby do Madrytu. Zrobiliśmy jednodniowy trip z wylotem 6:30 i powrotem o 22, ponad 10h na zwiedzanie Madrytu, cena za loty w dwie strony to około 15 euro (Ryan, wcześniejsza rezerwacja). Podobnie ma się sprawa z Barceloną, lot trwa tylko 30 minut;) W razie pytań służę pomocą bo objechaliśmy całą wyspę dookoła...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 19 Maj 2012 16:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 176
Loty: 79
Kilometry: 145 385
ranek napisał(a):
My siedzieliśmy tydzień na Majorce (Arenal). (...) W razie pytań służę pomocą bo objechaliśmy całą wyspę dookoła...


Czy plaża Es Trenc jest faktycznie karaibska?! :D O ile widziałeś. To mój główny punkt w planie podróży we wakacje. :P
Jak wygląda plaża Playa de Palma (będę mieszkać nie od strony Arenalu, ale Can Pastilli :) ) - kolor wody, jej czystość, czy są śmieci na plaży? Czytałam różne opinie, ale dosyć stare. Co do niemców to wiem, ale chyba jakoś mi to nie przeszkadza, dopóki nie słyszę jak ktoś napieprza po niemiecku, bo nie trawię tego języka. :P
Jak z cenami rowerów w okolicach Arenal właśnie? Korzystałeś?
No i wyżej zapytałam, jak sprawa bezpieczeństwa - złodziei, itp. ;p

Z góry dziękuję za odpowiedzi. :D
_________________
https://www.travellerspoint.com/map/#/user/731283
http://flightdiary.net/Czerwona

6 months hitch-hiking through India-Nepal & Southeast Asia
2 months volunteering on paradise island in Cambodia
6 months hitch-hiking through South America
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 19 Maj 2012 17:27 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 646
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Plaża w Can Pastilla ciągnie się wręcz nieskończenie (przebiega przez okoliczne miejscowości typu Platya de Palma itd.). Jest bardzo szeroka i w miarę czysta. Woda w niektórych miejscach jest niezbyt przejrzysta, ale wystarczy przejść 300 metrów dalej i przy brzegu jest już bardzo fajnie. Ogólnie wodę w tych okolicach oceniam na 3.5/5 :).
Co do bezpieczeństwa to nie odnotowałem żadnych niebezpiecznych sytuacji.
PS. Również polecam sieć Eroski.
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 685 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group