Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 873 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 44  Następna
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 22 Maj 2020 12:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2688
HON fly4free
gruby_inversia napisał(a):
Pewnie dlatego na shell tam maja jakies paliwo wysoko oktanowe dla samochodow wyscigowych za 6 zl za litr
A czy to nie był wtorek?
Bo we wtorki jest promocja na Shell - V power w cenie Regular.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#282 PostWysłany: 22 Maj 2020 13:06 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Chodzilo mi o to paliwo jeszcze lepszej jakosci, ktore dostępne jest na wybranych stacjach o nazwie: Shell V-Power Racing. Ono niestety nie jest w promocji ?


Garmond napisał(a):
gruby_inversia napisał(a):
Pewnie dlatego na shell tam maja jakies paliwo wysoko oktanowe dla samochodow wyscigowych za 6 zl za litr
A czy to nie był wtorek?
Bo we wtorki jest promocja na Shell - V power w cenie Regular.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#283 PostWysłany: 28 Maj 2020 08:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
poszukiwaczb napisał(a):
Podobno kryzys COVID się zakończył w RYANAIRZE #LIARAIRZE - sprzedają blisko 1000 samolotów w lipcu.


Sprzedają tysiąc lotów czy tysiąc samolotów, przecież to jedno i to samo;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#284 PostWysłany: 28 Maj 2020 12:47 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 208
niebieski
zbój napisał(a):
Jeżeli ktoś w najbliższych dniach wybiera się z Niemiec do Polski samochodem i jest w stanie zabrać ze sobą 1 osobę - proszę o kontakt.


Z takim nickiem nie masz szans. :lol:


Ostatnio edytowany przez Abcn, 04 Cze 2020 22:37, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
zbój uważa post za pomocny.
 
      
#285 PostWysłany: 28 Maj 2020 16:04 

Rejestracja: 30 Mar 2017
Posty: 5
Masz "pomógł" za tę poradę, w końcu oto właśnie esencja tego forum :D

Natomiast nie warto tak łatwo oceniać książki po okładce!
Góra
 Profil Relacje PM off
yarciak lubi ten post.
 
      
#286 PostWysłany: 28 Maj 2020 17:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5617
HON fly4free
tropikey napisał(a):
Jestem po rozmowie. Niestety, to nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Problem polega na tym, że tak na prawdę, LH nie oferuje w takich wypadkach "vouchera", który rozumieć można byłoby, jako kod zniżkowy o wartości odpowiadającej cenie pierwotnego biletu. Tak to sobie wyobrażałem - anuluję rezerwację, dostanę jakiś kod, potem znajdę sobie kolejny lot, przy którego rezerwowaniu wklepię ów kod w odpowiednie pole obniżając cenę, a to co mi zostanie wykorzystam sobie innym razem. Tak to jednak nie jest.
W gruncie rzeczy, sprowadza się to do tego, że w granicach czasowych wyznaczonych przez LH muszę do nich zadzwonić, gdy będę już wiedział, jakie są interesujące mnie nowe daty, a oni wtedy wystawią nowy bilet i rozliczą go przy użyciu wartości poprzedniego. Do tego, mogę liczyć na dodatkową zniżkę 50 EUR.
Nie ma zatem żadnej różnicy, w stosunku do mojej poprzedniej rozmowy telefonicznej z nimi. Za każdym razem sprowadza się to do zmiany terminu lotu i na żaden zwrot z tytułu przejścia z kl. biznes (klasa P) do ekonomicznej nie mam co liczyć.
Pozostają zatem dwie opcje:
a) zmienić daty bez zmiany klasy podróży (w takim wypadku mogę liczyć na zwrot tych 50 EUR - to mi już potwierdzili),
b) czekać na ewentualne zmiany w rozkładzie wprowadzone przez LH, a najlepiej anulowanie któregoś z odcinków (wtedy mogę anulować całość).



Miałeś bardzo bujną wyobraźnię.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#287 PostWysłany: 28 Maj 2020 17:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7342
HON fly4free
Naoglądałem się "Fasolek" za młodu.

Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego,
aby bawić się, aby bawić się, aby bawić się na całego :D
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#288 PostWysłany: 28 Maj 2020 19:01 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 27
Mam tę kartę jeszcze z czasów Raiffeisen, ale za już mniej niż rok kończy się jej ważność. Czy ktoś może przerabiał z BNP temat co dalej? Czy karta zostanie wznowiona na kolejne lata z tymi samymi warunkami czy wygaśnie i BNP zaproponuje mi inną kartę...?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#289 PostWysłany: 28 Maj 2020 19:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Na razie nie ma jej w ofercie, ale... w segmencie Premium w czerwcu wchodzi do oferty nowa karta kredytowa Platinum. Więcej szczegółów będzie dostępnych po 04.06.2020r.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#290 PostWysłany: 28 Maj 2020 19:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Kartę miałem wznowioną w marcu 2020. Wszystko na tych samych zasadach :-)
Przyszła też nowa karta PP.
Nowe karty ważne do 2024 r.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#291 PostWysłany: 29 Maj 2020 10:15 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
apadlo napisał(a):
To są wspaniałe wiadomości .....

Niemniej to czego się dowiedziałeś to bardzo dużo i bardzo ważne, zwłaszcza, że Norwegian chyba zdecydowanie nie przeleci mnie w sierpniu do swojego matecznika :)

No chyba "nie przeleci" tylko ten uśmieszek na końcu nie pasuje :lol: 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#292 PostWysłany: 30 Maj 2020 15:36 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 560
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
A co to to jest ta karta Priority Pass? Mam kartę WIZZ w Paribas Banku. Właściwie to już nie jest WIZZ w związku z czym już mi się skończyły zniżki WDC... No i przydałaby się jakaś alternatywa bo teraz w zasadzie nic z tej karty nie mam...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#293 PostWysłany: 30 Maj 2020 15:40 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@malediwy - Proponuję wbić w Googla i tu na f4f w okienko "wyszukaj" jeśli po 169 lotach nie wiesz co to PP
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#294 PostWysłany: 31 Maj 2020 23:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
black-friday-w-usa
https://www.sadistic.pl/black-friday-w-usa-vt517738.htm
spoiler tez ważny
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#295 PostWysłany: 01 Cze 2020 03:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2017
Posty: 343
@eskie
Nawet bym się uśmiał, gdyby właśnie nie anulowali całej komunikacji publicznej w Chicago, na razie do jutra. To oczywiście bez związku, że przedstawiciele pewnej grupy społecznej stanowią zazwyczaj 90% pasażerów... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#296 PostWysłany: 02 Cze 2020 07:58 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6217
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Cytuj:
Ulotka jest z czasów "Lot do domu". Komu by się chciało drukować nową;-)
Moze na odwrotach takich niepotrzebnych kart do głosowania, zawsze to jakaś oszczędność papieru :)
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
Marco Manno uważa post za pomocny.
 
      
#297 PostWysłany: 02 Cze 2020 11:42 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
onufry_z napisał(a):
była drożdżówka z jabłkiem i pół litra.

To się postarali ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#298 PostWysłany: 02 Cze 2020 12:01 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
To już mogli zaserwować "prawdziwą" szarlotkę, czyli żubrówkę z sokiem jabłkowym
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#299 PostWysłany: 06 Cze 2020 15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
warsawreceiver napisał(a):
29.05:

warsawreceiver napisał(a):
To jeszcze coś ze spraw okołowyborczych:

Cytuj:
Na antenie Radia Plus rzecznik rządu Piotr Müller powiedział, że rząd rozważa wprowadzenie innej formy pomocy dla branży turystycznej niż bon 1000 plus - donosi portal waszaturystyka.pl. Tym samym PiS wycofał się z jednej z swoich obietnic dla turystyki.

Co na to branża turystyczna? - To jest absolutny skandal. Znowu dali nadzieje, było dużo marketingu a teraz się ze wszystkiego wycofują - mówi Wyborczej właściciel sieci hoteli w Polsce. - Na dodatek, co jest jeszcze większym skandalem, rząd wycofując się z bonu twierdzi, że cała branża turystyczna go oprotestowała. A to jest nieprawda. Turystyka potrzebuje szybko pomocy, ten bo przy odpowiedniej jego konstrukcji naprawdę mógłby być wsparciem. Teraz nie będzie żadnej pomocy - mówi.

Nasz informator biorący bezpośredni udział w rozmowach z rządem na temat bonu mówi nam, że zamieszanie wokół bonu ma związek z wyborami. - Niestety widzę dość dziwne zachowanie członków rządu. Tu wszystko jest podporządkowane kampanii prezydenckiej, a nie rzeczywistej pomocy branży - mówi nam.

Jedna z koncepcji omawianych teraz w turystyce zakłada, że specjalnie przedstawiciele rządu mówią teraz sceptycznie o bonie. - Ale tuż przed wyborami Andrzej Duda wjedzie na białym koniu i zapewni przed kamerami telewizyjnymi że on przekonał członków rządu i bon ostatecznie będzie wprowadzony zaraz po wyborach, czyli w lipcu - mówi.
https://wyborcza.pl/7,155287,25986247,rzad-wycofuje-sie-z-bonu-1000-plus-dla-turystow-teraz-nie.html


No jaka niespodzianka! :lol:


6.06:

Cytuj:
– Wiele się ostatnio mówi o tzw. bonie turystycznym, po to by wesprzeć polską branżę turystyczną, która znalazła się rzeczywiście w bardzo trudnej sytuacji. Kto wie, może to właśnie ona jest w sytuacji najtrudniejszej. Ale chciałbym, żeby została wsparta poprzez polską rodzinę, czyli te pieniądze będą tak emitowane, ten bon turystyczny będzie tak emitowany, jak 500+. Rodziny będą otrzymywały bon turystyczny na dziecko. To będzie 500 zł na każde dziecko w rodzinie, do wykorzystania na potrzeby wypoczynku turystycznego, wyjazdów, kolonii, wczasów, wszystkiego tego, co z tym związane. Skorzystają na tym właśnie polscy przedsiębiorcy, świadczący usługi turystyczne w całym kraju. Będę o tym w szczegółach mówił jeszcze w najbliższych dniach, ale jesteśmy z tym już praktycznie rzecz mówiąc gotowi i mam nadzieję, że skorzystanie z tego już w te wakacje przez rodziny, dzieci, młodzież będzie możliwe, a finalnie że te pieniądze ułatwią życie rodzinom i trafią dokładnie do polskiej branży turystycznej w trudnych dla niej czasach kryzysowych – stwierdził prezydent Andrzej Duda w Stalowej Woli.
http://300polityka.pl/live/2020/06/06/pad-bon-turystyczny-bedzie-tak-emitowany-jak-500-rodziny-beda-otrzymywaly-bon-turystyczny-na-dziecko-to-bedzie-500-zl-na-kazde-dziecko-w-rodzinie-do-wykorzystania-na-potrzeby-wypoczynku-tu/


Powtórzę: no jaka niespodzianka! :mrgreen: :lol:


na miejscu kontrkandydatów przelicytował bym ofertę, i dorzucił bon "solidarnościowy" w wysokości 250 PLN dla bezdzietnych
a co
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#300 PostWysłany: 06 Cze 2020 18:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2620
Loty: 193
Kilometry: 511 688
złoty
Skoro bon będzie tylko na dziecko to bardzo proszę, żeby bezdzietnym przynajmniej umożliwili wyjazdy poza Polskę (i nie mam na myśli krajów z Grupy Wyszehradzkiej ani nadbałtyckich).
Z góry dziękuję ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 873 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 44  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: tetr1s oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group