Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 312 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 11 Cze 2020 14:36 

Loty: 52
Kilometry: 67 634
srebrny
namteH napisał(a):
jar188 napisał(a):
... i Kościoła.

Z małej to jest budynek. ;)

Do MSWiA już napisałeś, że błądzą?
https://www.gov.pl/web/mswia/rejestr-ko ... znaniowych
 Relacje PM off
monroe lubi ten post.
namteH uważa post za pomocny.

#282 PostWysłany: 11 Cze 2020 14:41 

Loty: 92
Kilometry: 174 385
srebrny
Przecież to oczywiste,ze jak wyłączyć ogniska to będziemy niedługo na minusie ;)

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
Sudoku lubi ten post.

Temat postu: Re: Luźne gatki
#283 PostWysłany: 11 Cze 2020 15:31 
Awatar użytkownika

Loty: 78
Kilometry: 138 843
srebrny
Wypłaszczenie krzywej... Przecież to proste
Załącznik:
IMG-20200611-WA0003.jpg

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.

#284 PostWysłany: 14 Cze 2020 15:00 

Loty: 59
Kilometry: 144 206
niebieski
QbaqBA napisał(a):
Przy okazji zapewne pozbytoby się również resztki załóg które pracują na etacie, a wadzą spółce prawie tak bardzo jak pasażerowie i konieczność latania.

:) :D you made my Day today men... Siedzę i się zwijam ze śmiechu. Trafne i celne:) :)

#285 PostWysłany: 14 Cze 2020 17:25 

Loty: 828
Kilometry: 783 463
platynowy
niedzwiecki.pl napisał(a):
Bank Spółdzielczy w Dobrzycy

Aż musiałem sprawdzić, gdzie to jest...
3 ludzi lubi ten post.

#286 PostWysłany: 14 Cze 2020 17:36 
Awatar użytkownika

Ostrzeżenia: 3
Zbanowany
Przecież napisał, że w Dobrzycy :)

Ostatnio edytowany przez Don_Bartoss 2nd ed., 14 Cze 2020 17:46, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off
wtak lubi ten post.

#287 PostWysłany: 14 Cze 2020 17:44 
Awatar użytkownika

niebieski
Dobrzycy, a nie Dobczycach (które kojarzyłam) - wersja z rz była mi nieznana ;)
Mi też się udało znaleźć osobę z tą kartą z innego BS, dzięki.
 Relacje PM off
Don_Bartoss 2nd ed. uważa post za pomocny.

#288 PostWysłany: 15 Cze 2020 14:33 

platynowy
becek napisał(a):
sprawdźcie przed lotem czy ubezpieczenie obejmuje coronavirusa, żeby się w kaszta nie wwalić

Kaszta są "do przełknięcia", ale to "wwalić" już nie :D
 Relacje PM off
becek lubi ten post.

#289 PostWysłany: 15 Cze 2020 15:37 

Loty: 172
Kilometry: 290 971
niebieski
lluukk napisał(a):
@malediwy - Proponuję wbić w Googla i tu na f4f w okienko "wyszukaj" jeśli po 169 lotach nie wiesz co to PP
Hmmm... Co to jest PP w opcjach z biletem to ja wiem... Ale ja pytałem o kartę... kredytową w domyśle która taką opcje daje... Nie znam takiej i chyba nie muszę znać wszystkich ofert banków nawet mając np. 500 lotów???

#290 PostWysłany: 18 Cze 2020 18:27 

Loty: 91
Kilometry: 180 493
https://www.theguardian.com/world/2020/ ... tline-gang
Cytuj:
Madrid police break up 'cocaine hotline' delivery service

Gang used fleet of motorbikes to guarantee delivery time of 20 minutes and operated loyalty scheme to reward best customers

Ciekawe, czy można zrobić status matcha z tego do Hilton Honors?

#291 PostWysłany: 22 Cze 2020 14:49 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Loty: 389
Kilometry: 500 891
ume napisał(a):
W czym to ma być lepsze od dowolnego kantoru za przysłowiowym rogiem?

W tym ze na dowolnym kantorze nie kupisz kultowe książki jak Przepisy Siostry Anastazji, Biografia Łupaszki etc.
 Relacje PM off
17 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#292 PostWysłany: 15 Lip 2020 15:14 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Image
 Relacje PM off
namteH lubi ten post.
namteH uważa post za pomocny.

#293 PostWysłany: 19 Lip 2020 16:58 

lejwis napisał(a):
Hej! Jestem tu nowa i szukam pomocy w sprawie pluskiew :p dwa miesiące temu byliśmy z chłopakiem na wakacjach w Grecji - dodajmy że w dobrym (jak się wydawało) jak na Grecję hotelu. Pierwszej nocy coś pogryzło jego (małe, bardzo ciemnoczerwone bąble na dole pleców, nie swędziały, blisko siebie lub po trójkącie), następnej nocy, kiedy już podejrzewaliśmy pluskwy, pogryziona zostałam ja - bąble były inne, ale jak wiemy każdy reaguje inaczej... Ugryzienia bardziej przypomniały mniejsze bąble od ugryzienia komara, ale swędziały mocno (albo nawet mocniej), poza tym spalismy cały czas przy zamkniętych oknach i wielokrotnie sprawdzaliśmy czy w pokoju coś nie lata. Po ułożeniu bąbli też bardziej podejrzewaliśmy pluskwy - w materacu ich wprawdzie nie było, ale wyglądał on na nowy (co nasunęło nam myśl, że Hotel po prostu wymienił główne źródło problemu). Za to podłoga i listwy przypodłogowe były w strasznym stanie, pełno przy nich było jakiegoś dziwnego proszku (ktoru mógł być odchodami/wylinkami). Robaka ostatecznie też jednego widzielismy jak nam przemknął, na 100% nie możemy mieć pewności, czy to pluskwa. Niemniej jednak jesteśmy niemal pewni, że to one nas pogryzły. A nawet jeśli nie, to tu pojawia się tak czy siak moje główne pytanie:
czy GDYBYM przywiozła je do domu (sprawdzalismy wszystko dokladnie,robiliśmy pranie wszystkich rzeczy itp. ale nigdy nic nie wiadomo...), to przy kolejnych ugryzieniach też bym miała zawsze taką samą reakcję alergiczną? Na zdrowy rozsądek tak właśnie myślę i przez kolejny miesiąc po powrocie, kiedy minęła mi już obsesja, byłam spokojna. Jednak ostatnio (tydzień temu), grzybica paznokcia poczułam mocne swędzenie na plecach i wydawało mi się, że widzę tam czerwone ślady - paniczny strach przed pluskwami oczywiście od razu wrócił :p teraz niestety jestem przeczulona i wszędzie doszukuje się ich obecności, choć nie mam takich bąbli, jak poprzednio - ewentualnych śladów ugryzień doszukuję się w małych krostkach na skórze (ale zawsze miałam tendencję to takich delikatnych, naturalnych zmian skórnych). Jednak ciągle wydaje mi się, że swędzą mnie nowe miejsca na ciele, że w tym miejscu jest jakaś mała krostka, choć mam nadzieję, że to jak zwykle zwykła zmiana skórna. Zdaję sobie sprawdzę, że panikuję, a taka panika z kolei może nakręcać wrażenie swędzenia, ale niestety tak mam z robactwem :P Plus na myśl o wyparzaniu całego domu robi mi się słabo. Śladów żadnych nie znalazłam w łóżku i okolicach, ale niestety śpię na wersalce i nie dostanę się tak łatwo do wszystkich jej zakamarków w środku.

Jak myślicie? Czy jedna osoba, u której wystąpiła raz reakcja alergiczna o danym wyglądzie i objawach, może później jej nie mieć (w końcu nie mówimy o jakiejś innej odmianie pluskiew, bo jeśli przywiozłam je do domu, to są to te same, greckie pluskwy :/)? Lub czy możliwe jest wystąpienie swędzenia bez wyraźnych bąbli?
Z góry dzięki za pomoc!

Idź do lekarza!!
 Relacje PM off
jobi uważa post za pomocny.

#294 PostWysłany: 19 Lip 2020 17:02 
Awatar użytkownika

niebieski
10 Paź 2018 19:17 :?
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.

#295 PostWysłany: 19 Lip 2020 17:03 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Image
 Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.

#296 PostWysłany: 19 Lip 2020 20:08 
Awatar użytkownika

złoty
Pierwszy post i już złota łopata :D
2 ludzi lubi ten post.

#297 PostWysłany: 25 Lip 2020 15:07 

W związku z nowymi opłatami w Mbanku wchodzącymi w życie 19.08 mam pytanie do ogarniających - kiedy zamknąć kartę bez konieczności ponoszenie opłaty rocznej (bez zastanawiania się kiedy mija termin rozliczenia rocznego itp.). Czy jeszcze w lipcu, czy można to zrobić w sierpniu przed wejściem w życie nowych opłat.
 Relacje PM off  

#298 PostWysłany: 25 Lip 2020 16:20 
Awatar użytkownika

srebrny
Dobry :lol:
Nie chce zakładać jakiegoś nowego tematu więc szybkie pytanko do naszej Wikipedii forumowej.

Więc do sedna, potrzebuje konta w Polsce prowadzonego w GBP. Tak jest ich dużo ale mam pewne wytyczne które to konto musi spełniać.

- możliwość wpłaty £ w oddziale
- oczywiście chce z tych funduszy zgromadzonych tam korzystać aby doładowywać karte Revolut za free
- najlepiej aby było to konto darmowe.

Ma ktoś jakieś doświadczenie w tym temacie? Może polecić konkretny bank. Chętnie przeczytam opinie i sugestie.
 Relacje PM off  

#299 PostWysłany: 25 Lip 2020 16:45 
Awatar użytkownika

Ostrzeżenia: 1
platynowy
@lovenz wiem, ze w Banku PKO mozesz zalozyc konto walutowe i takie mialem, mozesz wplacac i wyplacac w walucie, tylko ze sa oplaty za prowadzenie konta.

Anyway polukaj tutaj:

https://www.najlepszekonto.pl/ranking-kont-walutowych

Pozdr.

Szkoda czasu na forum, nie odpowiadam na pw!

Z Kiruny na Socotrę
Goryle
Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Stacja Arctowski, Bhutan, Burundi, magic Socotra etc.
 Relacje PM off  

#300 PostWysłany: 25 Lip 2020 17:01 
Awatar użytkownika

srebrny
@cccc dzięki

myślę że przy obrocie który robię będzie darmowe choć takie 5 czy 10zl to nie problem.
Najważniejsze że mogę iść do banku zrobić wpłatę i doładować revolut bez prowizji.
Dzięki
 Relacje PM off  

[ 312 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 29 gości