Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Wiadomość
#301 PostWysłany: 09 Maj 2021 20:23 
Awatar użytkownika

srebrny
Dokladnie, wiele osób pracuje zdalnie, a hotele w Meksyku na pewno maja neta ;-) Lepiej sie kisic dwa tygodnie na plazy w Meksyku niz np. w zasmogowanym Krakowie ;-)
Oczywiscie nie deal dla kazdego ale w dzisiejszych czasach wszystko jest mozliwe :!:
 Relacje PM off  

#302 PostWysłany: 27 Lis 2021 20:52 

Planuję na koniec przyszłego roku duuużą podróż , mniej więcej plan już ułożony, do układanki zostało znaleźć sensowne loty żeby przeskoczyć Ocean Spokojny . Jak ktoś ma doświadczenie,pomysły czy dobre rady będę wdzięczny . Parę uwag co szukałem i co znalazłem . Więc tak -interesuję mnie połączenie z Ameryki Południowej (może też być Ameryka Centralna) , kraj w sumie bez znaczenia ,może być Argentyna ,Chile ,Peru,Brazylia ,etc .( ważne -lot nie może być przez USA czy Kanade ) docelowym miejscem jest Azja Południowo -Wschodnia (ważne -lot nie może być przez Australię czy Nową Zelandię ) . Idealnym rozwiązaniem dla mnie jest połączenie z Chile via Rapa Nui via Papeete dalej na Fiji i do HKG . Ale ta trasa jest tylko w teorii bo tam teraz nic nie lata i nie wiadomo czy poleci . Kierunek bez znaczenia czy z/do HKG (przykładowo) . Był też jeden lot AF z Paryża do Papeete bez międzylądowania w USA też by mi pasował , ale to był lot nieregularny ,więc jak ktoś coś z Europy na środek Oceany Spokojnego to też dawać :) dzięki z góry .
 Relacje PM off  

#303 PostWysłany: 27 Lis 2021 22:27 
Awatar użytkownika

Loty: 59
Kilometry: 131 930
złoty
@BP2??
Przejrzenie tego wątku -> https://www.fly4free.pl/forum/loty-ow-przez-pacyfik,1551,110311 było dla mnie bezcenną inspiracją do przeskoczenia Pacyfiku podczas planowania mojego RTW.

Ostatnio edytowany przez benedetti, 28 Lis 2021 10:33, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.

#304 PostWysłany: 27 Lis 2021 22:35 

@benedetti dziękuję, zaprawdę szukałem ale tego nie widziałem ,już zaczynam studiować :)
 Relacje PM off
benedetti lubi ten post.

#305 PostWysłany: 27 Lis 2021 22:48 
Awatar użytkownika

Loty: 59
Kilometry: 131 930
złoty
Tak jeszcze w sumie doczytałem do końca (ze zrozumieniem ;)), że chcesz się dostać z Am. Pd. do Azji z pominięciem USA, AU i NZ i aż sam zacząłem przeglądać tamten wątek, bo nie wiem czy to w ogóle wykonalne. :lol: Chyba trzeba tu speca. :mrgreen:

Ostatnio edytowany przez benedetti, 27 Lis 2021 23:53, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off
BP2?? lubi ten post.

#306 PostWysłany: 27 Lis 2021 23:36 
Awatar użytkownika

srebrny
@BP2??

Aeromexico przez CDMX np do Seulu i stamtąd jakiś low cost do HKG. Twoja opcja południowym Pacyfikiem "powinna" być za rok do zrealizowania, ale jej koszty będą kilkakrotnie wyższe niż AM.
 Relacje PM off
marcino123 lubi ten post.
BP2?? uważa post za pomocny.

[ 306 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości