Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Kwi 2011 21:23 

Rejestracja: 08 Cze 2010
Posty: 166
Loty: 120
Kilometry: 122 460
Z lotniska do Saragossy jedzie autobus który kosztuje 1,6EUR za przejazd. Kursuje co 30min a przejazd z lotniska do centrum trwa 45min. Ostatni przystanek znajduje się przy Paseo de Maria Augustin, autobus zatrzymuje się też przy dworcu autobusowo-kolejowym.
Samo poruszanie się po mieście transportem publicznym jest trochę uciążliwe. Nie mają biletów dziennych więc za każdy przejazd trzeba płacić osobno. Przejazd autobusem kosztuje 1EUR. Przy Paseo de Independencia można kupić kartę na przejazdy autobusem. Karta kosztuje 7EUR z czego 2EUR to kaucja za wydanie karty, która jest zwracana przy jej oddaniu. Pozostałe 5EUR jest do wykorzystania na przejazdy. Przejazd z kartą kosztuje 0.625EUR.
Samo miasto jest godne odwiedzenia. Jednak lepiej pojechać tam w trakcie sezonu gdyż inaczej większość atrakcji jest nieczynna. Mimo to można podziwiać takie widoki:
ImageImage
ImageImage
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#2 PostWysłany: 04 Maj 2011 22:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
Witam, mam pytanie odnośnie przejazdu autobusem z lotniska do centrum Saragossy. Czy bilet sie kupuje u kierowcy czy w gdzies w kioskach albo automatach (lotnisko oraz gdzieś na mieście w centrum) - chodzi mi autobus na i z lotniska. Czy 1.6E to jest za przejazd niezależnie gdzie wysiadam? Mi pasuje wysiąśc wcześniej gdzie w okolicy Av. Navarra. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Maj 2011 22:50 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Andi napisał(a):
Witam, mam pytanie odnośnie przejazdu autobusem z lotniska do centrum Saragossy. Czy bilet sie kupuje u kierowcy czy w gdzies w kioskach albo automatach (lotnisko oraz gdzieś na mieście w centrum) - chodzi mi autobus na i z lotniska. Czy 1.6E to jest za przejazd niezależnie gdzie wysiadam? Mi pasuje wysiąśc wcześniej gdzie w okolicy Av. Navarra. Pozdrawiam

obstawiam że można kupić u kierowcy i cena jest na całą trasę,
jak chcesz , upewnij się przez Email http://www.consorciozaragoza.es/docs/li ... 412587.pdf
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Maj 2011 11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
Już sprawdzone, tak bilet kupuje sie u kierowcy. Koszt 1.60 euro na całą trasę bez względu gdzie się wsiada i wysiada. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Mar 2014 17:37 

Rejestracja: 29 Mar 2011
Posty: 254
Loty: 10
Kilometry: 28 060
niebieski
Andi napisał(a):
Już sprawdzone, tak bilet kupuje sie u kierowcy. Koszt 1.60 euro na całą trasę bez względu gdzie się wsiada i wysiada. Pozdrawiam


zgadza sie autobus byl zaraz po wyjsciu z lotniska - dobrze zsychronizowany. Kierowca pomocny. Ponadto Turistik info - również +daja mapki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group