Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 118 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 31 Lip 2010 09:51 

Rejestracja: 27 Cze 2010
Posty: 57
z Torp do Oslo -
zna ktoś tańszy sposób niż bus lub bus/pociąg ?


Ostatnio edytowany przez Washington, 13 Kwi 2014 11:53, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 14 Wrz 2011 22:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 623
niebieski
http://www.nsb.no/category2822.html?boo ... er_type9=1

Wybierzcie sobie dzień i godzinę.

Z Torp na dworzec kolejowy dostaniecie się za pomocą bezpłatnego autobusu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Sty 2012 19:08 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Ktoś na forum pisał, że chociaż lotnisko jest zamykane na noc to jednak można się na nim gdzieś się przespać- korytarz, przedsionek? Czy to prawda? A samo miasteczko Sandefjord jest warte zobaczenia? Z tego co wyczytałem wynika, że pociąg do Oslo wychodzi jakieś 520 koron w dwie strony a więc ponad 270 zł? Bardzo dużo. Nie ma tańszego sposobu dostania się do Oslo? Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Sty 2012 19:10 

Rejestracja: 24 Kwi 2011
Posty: 347
Autostop taniej wyjdzie;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 09 Sty 2012 19:39 

Rejestracja: 18 Gru 2010
Posty: 452
jest jeszcze autobus: http://www.torp.no/Pages/Artikkler/Arti ... pksssMenu=
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Sty 2012 02:26 

Rejestracja: 19 Lut 2011
Posty: 210
niebieski
Torp Ekspressen chyba wychodzi najtaniej - bodajże 170NOK. Na pociąg najtańszy bilet to chyba 199NOK.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 10 Sty 2012 07:52 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Oczywiście w jedną stronę? A w Norwegi autostop jest popularny? Wiecie czy można się jakoś przespać na lotnisku? Pisze się, że jest zamykane ale i że można wejść na nie i gdzieś tam do rana przetrzymać. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 17 Sty 2012 16:29 

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 1
Ja do Oslo dojechałem stopem. Jechało się bardzo dobrze, długo nie czekaliśmy a było nas dwóch płci męskiej. Stop funkcjonuje dobrze, tylko na krótsze dystanse. Z Torp najlepiej przejść kawałek do autostrady i łapać na wjeździe, tuż obok stacji benzynowej. Łapaliśmy na kartkę.

Jeżeli chodzi o samo lotnisko to jest ono zamykane po północy, bodajże do 4 rano. Można jednak spędzić ten czas w cieple. Tuż obok jest piętrowy parking z klatką schodową. Można wbić na samą górę i przesiedzieć/ przespać na schodach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 17 Sty 2012 18:37 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Serdeczne dzięki za info. Kidy byłeś? Jaka była pogoda, dużo śniegu, wiatr? Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 27 Mar 2012 14:29 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 81
rupert84 napisał(a):
No to z tym parkingiem całkiem spoko :) dzięki za info. A nie zastanawialiście sięczy jest możliwość przeczekać na poranny autobus w oslo na busstation ?? pewnie jest tam jakaśpoczekalnia ??


jeśli chodzi Ci o tą główną stacje w centrum to jest tam poczekalnia i z tego co się orientuje nie jest zamykana w nocy, jak ktoś się zachowuje odpowiednio to pewnie go nie wyrzucą ;) ale pewności nie mam
_________________
Zapraszam! www.blizejnizmyslisz.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 02 Kwi 2012 12:47 

Rejestracja: 25 Lut 2011
Posty: 339
niebieski
Ja bede na tym lotnisku przez jakies 4 godziny ,pozniej bede lecial dalej-wiem ze jest darmowy autobus na dworzec a czy z dworca rowniez jest darmowy na lotnisko i czy jest gdzies rozklad takiego autobusu?
_________________
Image

https://www.instagram.com/without_a_guide/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 02 Kwi 2012 21:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2191
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
czekamy na relacje ... ost. myslalem o tym samym, nas bedzie grupka ... zobaczymy

ps. a te pociagi jak często jeżdza ?
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 02 Kwi 2012 22:31 

Rejestracja: 19 Lut 2011
Posty: 19
pociagi do Sandef nie najgorzej, z tego co z grubsza zlukalem. jutro sprawdze dokladnie i zapisze, jak nie zapomne.
fak faktem, ze po shuttle busie czekalem na pociag do Sandefjord tylko ze 3 minuty, wiec byly idealnie zgrane. 5 minut pozniej do Oslo pociag byl. ten sam busik ktory mnie dowodzil odwozil zaraz ludzi z tego pociagu na lotnisko wiec domyslam sie ze dosyc czesto kursuje w ciagu dnia.

ten shuffle bus na pewno po kazdym przylocie do Torp jest, a lotow z tego co wiem jest ok 12-18 dziennie na Torp (bo znowu na kazdy lot jest specjalny kurs tym ekspressem ktorym jechalem do Oslo, tzn. po kazdym - choc tu nie recze - przylocie smiga do Oslo ale na pewno na kazdy odlot odjezdza z Oslo do Torp ten autokar do ktorego link podalem powyzej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 03 Kwi 2012 01:01 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
Po wylądowaniu nie można nie natknąć się na lotnisku na Polaków z napisami PKS Oslo albo po prostu PKS. Za przejazd do Oslo winszowali sobie 170 NOK. Ceny pociągów z Sandefjord do Oslo z automatu na stacji 260 NOK i niektóre promo 199 NOK. Ceny nieprzesadnie umiarkowane. Dorzucę jeszcze sok 2L w Kiwi w Sandefjord za 13 NOK oraz kawę i herbatę w McDonalds za 16-18 NOK. Dane sprzed tygodnia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 03 Kwi 2012 11:08 

Rejestracja: 25 Lut 2011
Posty: 339
niebieski
A czy jest tam w poblizu lotniska jakis supermarket?
_________________
Image

https://www.instagram.com/without_a_guide/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 08 Kwi 2012 10:50 

Rejestracja: 03 Kwi 2012
Posty: 29
Przeglądając trasę z Dworca w stronę Sandefjord, jakieś 200 m od dworca znalazłem ten oto przystanek google.maps.pl .

Pewnie jakiś lokalny autobus.
Tylko jak znaleźć do niego rozkład :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 11 Kwi 2012 18:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 11
Loty: 43
Kilometry: 77 368
lecę do Gdańska przez to całe Sandefjord 20.06 i szukam odpowiedzi jak spędzić trzy godziny czekania.. przylatuję o 8:10 a wylot o 12:35. Ktoś może leci, albo ma doświadczenie w organizacji atrakcji na tak krótki czas ? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 11 Kwi 2012 18:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
wg mnie w tym czasie możesz co najwyżej wyjść na parking i podziwiać startujące/lądujące samoloty, jest tam fajny widok - stoisz prawie przy samym pasie startowym. Chyba że masz dużo kasy to możesz taxi skoczyć do Sandefjord i spędzić tam godzinę-dwie... Ale tanio to nie wyjdzie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 23 Kwi 2012 19:57 

Rejestracja: 23 Cze 2011
Posty: 128
Dzisiaj byłem na bezcłówce w TORP - > ceny z tego co pamiętach piwo 6x0.33= 45NOK marki nie pamiętam, 0,7 whishy Teachers 150NOK Sheridan 1L=150NOK. Woda 0,5l -25NOK

Jeżeli by ktoś się zastanawiał gdzie przeczekać nockę w OSLO to polecam kafejkę Qespressimo na BUSTERMINAL, obok niej mase drewnianych ławek, wifi za free. Kamery są - tak , że w miarę bepiecznie, co godzinę chodzi ochrona, jeśli ktoś się wyłożył to budzi żeby nie spać na leżąco na ławkach i podłodze.

Odnośnie transportu to OSLO TORP i z powrotem to polecam busa PKS OSLO. Ceny ->170 NOK (czyli taniej niż oslo ekspressen jeżeli się kupuje w jedną stronę - przy zakupie w obie strony autokaru też wychodzi 340NOK w dwie strony) za transport w jedną stronę. Możliwy dowóz bezpośrednio do hotelu w OSLO -> 220NOK

http://www.pksoslo.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 14 Maj 2012 10:27 

Rejestracja: 23 Gru 2011
Posty: 347
Loty: 137
Kilometry: 274 190
niebieski
Jak daleko jest z lotnisnka do miejsca zdatnego do zlapania autostopa do Oslo (autostrada, droga regionalna)? Czy ktos probował takiego rozwiązania na dojazd do stolicy?
_________________
Jeśli Ci pomogłem, miło jeżeli odwdzięczysz się lajkiem. Wtedy wiem, że komuś się to przydało i warto to robić!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 118 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group