Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 228 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 25 Kwi 2017 20:58 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1865
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
Jedzie do Estacio del Nord i nie ma zadnych przystankow.
Co do rozkladu to lóknij do postow wyzej to tam bedzie link.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rafikrk1985 uważa post za pomocny.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#202 PostWysłany: 25 Kwi 2017 21:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Btw lotnisko GRO zostało przed sezonem trochę odnowione: wygodne fotele / leżanki (w stylu tych na lotnisku we Wrocławiu) , w jednym miejscu są nawet stoliki (i chyba też gniazdka ac) dla tych, którzy chcieliby trochę popracować z laptopem, otwarto McD, i ogólnie zrobiło się przyjemniej niż onegdaj bywało.

Szczególnie polecam: zestaw do robienia paelli w sklepie lotniskowym, 18.50 € i możesz poczuć klimat Hiszpanii polskiej kuchni :mrgreen:




https://carmencita.com/es/shop/307/2296/
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#203 PostWysłany: 24 Lip 2017 08:50 

Rejestracja: 24 Lip 2017
Posty: 1
Witam

3 września będziemy przylatywać na lotnisko Girona Ryanairem, planujemy dostać się do Barcelony liniami autobusowymi Sagales. Chciałam kupić bilety autobusowe online jednak na stronie przewoźnika widnieje informacja, że aktualny rozkład obowiązuje tylko do końca sierpnia i nie ma możliwości kupna biletów na dalsze terminy. Czy komuś coś wiadomo, kiedy pojawi się nowy rozkład?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#204 PostWysłany: 21 Paź 2017 08:18 

Rejestracja: 19 Lis 2016
Posty: 73
Loty: 66
Kilometry: 155 292
Witam,
Wydaje mi się że mam mały problem. Ląduję w Gironie 14 listopada o godzinie 20.00 i chciałabym się dostać do Barcelony.
Sprawdzałam rozkład jazdy autobusów Sagales (m.in. 604) i wydaje mi się, że mogę nie zdążyć na ostatni autobus (zgodnie z rozkładem jazdy 20.45). Taka sama sytuacja jest z pociągiem - ostatni odjeżdża ok. 21.15, więc są niewielkie szanse, że zdążę na dworzec kolejowy w Gironie.
Proszę o pomoc - czy z lotniska Girona do Barcelony w rozsądnej cenie można się jakoś inaczej dostać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#205 PostWysłany: 21 Paź 2017 10:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 546
niebieski
Spokojnie zdazysz. Rozklad autobusow dopasowany jest do przylotow i odlotow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#206 PostWysłany: 15 Lut 2018 19:58 

Rejestracja: 19 Sty 2018
Posty: 21
Witam,

Ląduję w Gironie i bedę miał do dyspozycji dwa ostatnie busy 604 do Barcelony o 20:15 i 20:30.
Widzę że w tym samym czasie bedą lądować 2 samoloty , z Polski i Włoch. Czy w takim razie wystarczy dla wszystkich miejsca? Czy aby mieć pewność ze będzie miejsce dla mnie powinienem lepiej kupić bilet online czy jednak na miejscu wystarczy? Proszę o radę.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 16 Lut 2018 16:42, edytowano w sumie 1 raz
Miejsc nie powinno braknac, bo 'podstawiają' więcej niż 1 autokar, Kupić bilet online zawsze można , ale większość ludzi kupuje na miejscu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#207 PostWysłany: 20 Lut 2018 01:34 

Rejestracja: 30 Mar 2010
Posty: 10
Pytanie odnośnie dotarcia na lotnisko w Gironie z Barcelony w Poniedziałek Wielkanocny 2.04. wylot o 6.30.

Sprawdzone podane w poście rozkłady - większość obowiązuje do końca marca 2018 albo w wyszukiwarce ewidentnie nie ma nic na okres Świąt.

W grę wchodzi też nocleg w Gironie i dojazd rano w poniedziałek na lotnisko - również podane wyszukiwarki (albo ja) tego nie ogarniają. W ostateczności nocleg na lotnisku, ale pytanie czy w niedzielę wielkanocną coś jedzie z Barcelony na Lotnisko w Gironie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#208 PostWysłany: 20 Lut 2018 09:53 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 227
niebieski
Spokojnie, rozkład pojawi się w odpowiednim czasie. Akurat w weekend 24-25 marca zmienia się kalendarz lotów z zimowego na letni, stąd pewnie brak możliwości wybrania kursu na interesującą Cię datę.
Poza tym, przy tak wczesnym odlocie, polecam przybycie do Girony dzień wcześniej. To piękne miasto, któremu naprawdę warto poświęcić choć jeden dzień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#209 PostWysłany: 26 Mar 2018 08:53 

Rejestracja: 13 Mar 2016
Posty: 36
Witam
W sierpniu ląduję w Gironie o 22:35, muszę się dostać do miejscowości Calella, jaki transport wybrać, 3 osoby dorosłe i 1 dziecko, oczywiście nie chciałbym za dużo zapłacić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#210 PostWysłany: 07 Kwi 2018 08:57 

Rejestracja: 07 Kwi 2018
Posty: 4
Cześć,
Lecę do Barcelony Girona 23.04.2018 i ląduje Ryanair o 12:30. Wg rozkładu autobusów odjeżdża o 12:45, czy wystarczy mi czasu żeby dostać się na przystanek? Czy muszę kupić bilet wcześniej przez internet, czy wystarczy na miejscu? Kolejny odjeżdża o 13:15, dla świętego spokoju kupić na ten kurs ?
Mam problem z powrotem. Wylatuje w piątek 27.04.2018 o 6:30 z Girona do Krakowa. Mam zarezerwowany hotel do czwartku i chciałem jak najpózniej dostać się na lotnisko i poczekać do rana. Jednak wg rozkładu jazdy autobusów ostatni kurs z Barcelony do Girona airport we czwartek jest o 14;30???? W jaki sposób najlepiej najpóźniej wyjechać z Barcelony? Czy można spać na dworcu autobusowym żeby wyjechać pierwszym autobusem o 3 rano w piątek ?
Dzięki za odpowiedź
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#211 PostWysłany: 07 Kwi 2018 21:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Lelooo napisał(a):
Cześć,
Lecę do Barcelony Girona 23.04.2018 i ląduje Ryanair o 12:30. Wg rozkładu autobusów odjeżdża o 12:45, czy wystarczy mi czasu żeby dostać się na przystanek? Czy muszę kupić bilet wcześniej przez internet, czy wystarczy na miejscu? Kolejny odjeżdża o 13:15, dla świętego spokoju kupić na ten kurs ?
Mam problem z powrotem. Wylatuje w piątek 27.04.2018 o 6:30 z Girona do Krakowa. Mam zarezerwowany hotel do czwartku i chciałem jak najpózniej dostać się na lotnisko i poczekać do rana. Jednak wg rozkładu jazdy autobusów ostatni kurs z Barcelony do Girona airport we czwartek jest o 14;30???? W jaki sposób najlepiej najpóźniej wyjechać z Barcelony? Czy można spać na dworcu autobusowym żeby wyjechać pierwszym autobusem o 3 rano w piątek ?
Dzięki za odpowiedź


przede wszystkim masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem i/bądź z szacunkiem do 'pracy' / informacji zgromadzonch przez użytkowników forum f4f podczas paru lat działania tego forum.

Pytanie takie jak twoje pada na każdej praktycznie podstronie tematu, w który się wpisałeś, ale ty nie zadałeś sobie nawet wysiłku żeby przeczytać ani posta tutaj.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#212 PostWysłany: 08 Kwi 2018 20:57 

Rejestracja: 07 Kwi 2018
Posty: 4
Nie, przeczytałem 11 stron tego postu i nie znalazłem odpowiedzi na postawione przeze mnie pytania dotyczące powrotu i w jaki sposób dostać się najpóżniej na lotnisku w celu spędzenia nocy na lotnisku w Gironie. Tak, umiem czytać ze zrozumieniem.


Ostatnio edytowany przez Abcn 09 Kwi 2018 08:59, edytowano w sumie 2 razy
Co do powrotu - rozważ pociąg do miasta Girony (, zwiedzenie) i stamtąd autobus (lub marsz z Riudellots). W sprawie przeczekania w nocy na Est. Nord zob. https://www.fly4free.pl/forum/barcelona-jedzenie,1345,2586&p=979332&hilit=Nord#p979332
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#213 PostWysłany: 09 Kwi 2018 17:25 

Rejestracja: 07 Kwi 2018
Posty: 4
Dziękuje Abcn :)
Mój plan: czwartek Barcelona 20:55 - Girona 22:15 pociągiem regionalnym za 12 E, a następnie Girona 23:00 - Girona Airport 23:30 za 3 E i spędzenie nocy na lotnisku do odprawy o 5 rano :-) Tylko dla pewności, dworzec kolejowy i autobusowy to jedna lokalizacja w Gironie? Nie trzeba się przemieszczać jakoś daleko tylko przejść z kolejowego na autobusowy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#214 PostWysłany: 09 Kwi 2018 20:35 

Rejestracja: 06 Mar 2016
Posty: 45
Loty: 23
Kilometry: 29 455
Są tuż obok siebie, nie trzeba właściwie nigdzie chodzić. Osobiście polecałbym jednak wcześniejszy przyjazd i zwiedzenie kawałka Girony, bo to urocze miejsce z autentycznym starym miastem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#215 PostWysłany: 09 Kwi 2018 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
Lelooo napisał(a):
Nie trzeba się przemieszczać jakoś daleko tylko przejść z kolejowego na autobusowy?


Przechodzisz po prostu przez jezdnię na drugą stronę i jesteś.
Mnie osobiście Girona jakoś nie zauroczyła i wolałbym wiecej czasu spędzić w Barcelonie. Jedyne co mi się podobało to ciekawy i charakterystyczny widok na gęstą zabudowę wzdłuż rzeki.
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#216 PostWysłany: 31 Maj 2018 11:43 

Rejestracja: 24 Paź 2017
Posty: 7
Loty: 51
Kilometry: 56 083
Teoretycznie autobusy jeżdżą zgodnie z wylotami Ryanair ale gdy próbuję znaleźć autobus do lotniska w Giron w niedzielę (lot o 10:50) to najwcześniejszy jaki mi pokazuje to autobus o 8:30 (przyjazd 9:50) a więc trochę późno. Czy taki czas wystarczy? Czy są obecnie jakieś inne możliwości dojazdu?
Widzę że tutaj ludzie często zwracają uwagę że jak jest tak wczesny lot to autobus na pewno będzie, a w rozkładzie pojawi się jak zaktualizuja rozkład, z tym że lot już w niedzielę a autobusu w rozkładzie nadal nie ma chyba że to ten o 8:30 jest tym 'dopasowanym' autobusem. Jak to jest z tą wyszukiwarce w internecie? Opierać się na tym? Szukać innej drogi? Przyjść na stację w Barcelonie wcześniej w nadziei na trafienie na jakiś wcześniejszy autobus?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#217 PostWysłany: 31 Maj 2018 12:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Tyraf napisał(a):
Teoretycznie autobusy jeżdżą zgodnie z wylotami Ryanair ale gdy próbuję znaleźć autobus do lotniska w Giron w niedzielę (lot o 10:50) to najwcześniejszy jaki mi pokazuje to autobus o 8:30 (przyjazd 9:50) a więc trochę późno. Czy taki czas wystarczy? Czy są obecnie jakieś inne możliwości dojazdu?
Widzę że tutaj ludzie często zwracają uwagę że jak jest tak wczesny lot to autobus na pewno będzie, a w rozkładzie pojawi się jak zaktualizuja rozkład, z tym że lot już w niedzielę a autobusu w rozkładzie nadal nie ma chyba że to ten o 8:30 jest tym 'dopasowanym' autobusem. Jak to jest z tą wyszukiwarce w internecie? Opierać się na tym? Szukać innej drogi? Przyjść na stację w Barcelonie wcześniej w nadziei na trafienie na jakiś wcześniejszy autobus?


podaj prosze link do rozkladu Sagales tego autobusu i podaj ktorego dnia masz wylot. Strzele ze zle sprawdziles rozklad, ale dopoki nie zobacze rozkladu, to ciezko mi to stwierdzic na 100% : )
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#218 PostWysłany: 31 Maj 2018 12:52 

Rejestracja: 24 Paź 2017
Posty: 7
Loty: 51
Kilometry: 56 083
Sprawdzałem a wyszukiwarce na stronie sagales, I tam najwcześniejszy pokazuje autobus 602 o wspomnianej 8:30. Niemniej jednak w międzyczasie znalazłem rozkład autobus 604 w pdfie w którym są godziny bardziej dogodne. Nie wiem jaki w tym myk jest ze nie wyszukuje autobusu 604 ale zaufa rozkładowi w pdf po prostu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#219 PostWysłany: 31 Maj 2018 13:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
tak, ten w PDF jest dobry i zawiera poprawne godziny
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#220 PostWysłany: 08 Cze 2018 00:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Czy są zniżki dla dzieci (9, 10, 11 lat), wyczytałem że dzieci do lat 4 nie płacą. Pozostałem płacą jak dorośli?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 228 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group