Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 228 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 08 Wrz 2019 22:41 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
Cześć wszystkim !
Rozkładowo mam lądować w Gironie we środę o 23:55 - interesuje mnie autobus Sagales do Barcelony o godz. 00:30
- Czy w przypadku opóźnienia samolotu autobus czeka?
Czy bilet lepiej jest kupić wcześniej, czy może po przylocie?
Z góry dzięki !


Ostatnio edytowany przez Abcn, 09 Wrz 2019 22:59, edytowano w sumie 1 raz
Przenoszę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#222 PostWysłany: 16 Lut 2022 13:45 

Rejestracja: 16 Lut 2022
Posty: 2
Podpowiedzcie proszę jak dostać się z Girony do Bcn pociągiem , bez przesiadki , ale przez Costa Brava.
Widzę , że teoretycznie jest taka linia, ale praktycznie nie potrafię znaleźć rozkładu.
W Bcn mogę się już przesiadać, chodzi mi brak przesiadki na wybrzeżu. Dziękuję;)


Ostatnio edytowany przez Abcn, 08 Mar 2022 19:17, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#223 PostWysłany: 16 Lut 2022 13:50 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Z lotniska Girona czy z miasta Girona
do miasta Barcelona?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#224 PostWysłany: 16 Lut 2022 14:02 

Rejestracja: 16 Lut 2022
Posty: 2
Z miasta, dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#225 PostWysłany: 08 Mar 2022 15:51 

Rejestracja: 05 Paź 2016
Posty: 198
Loty: 128
Kilometry: 202 920
Odświeżę nieco temat bo od ostatnich postów minęło sporo czasu. Ląduje planowo w Gironie w sobotę o 10 rano, autobus Sagales odjeżdża do Barcelony o 10:30. Czy w przypadku jakiegoś opóźnienia albo dłuższego wyjścia z lotniska (nie wiem, kontrole covidowe na przykład), autobus czeka na wszystkich, którzy kupili bilety?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#226 PostWysłany: 08 Mar 2022 16:54 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
@freddy_gonzalez , autokary -bo zazwyczaj jest więcej niż 1- czekają w przypadku opóźnienia lotu (jak było wspominane :) ) ,
jeśli pojedyncza osoba zatrzyma się dużo dłużej niż większość, która wyjdzie, kupi bilety, włoży bagaże i wejdzie do środka - to raczej nie czekają, myślę.
Pozostałyby kolejne kursy lub pociąg z miasta G lub Riudellots, jeśli możesz przejść km.

@milosiak , http://rodalies.gencat.cat/en/inici/index.html ,
- jeśli nie za późno dla Ciebie , przedtem nie widziałem

( przy okazji, Costa Brava rozciąga się na północ od Blanes ,
na południe - gdzie jest linia kolejowa, to Costa de Maresme :)
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off
freddy_gonzalez uważa post za pomocny.
 
      
#227 PostWysłany: 08 Mar 2022 17:14 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 843
złoty
@milosiak Rozkład jazdy pociągów z Girony do Barcelony i ceny sprawdzisz sobie na stronie przewoźnika kolejowego http://rodalies.gencat.cat/es/inici/ . Dodatkowo jeśli z Barcelony będziesz dalej jechać pociągiem kategorii AVE lub LD to 4 godziny przed rozpoczęciem podróży i 4 po jej zakończeniu możesz jechać bez kosztów pociągami podmiejskimi (Cercianias, Feve) oraz po sieci Tram de Alicante np. właśnie z Girony do Barcelony (źródło: https://blog.renfe.com/asi-puedes-canje ... cercanias/ , http://rodalies.gencat.cat/es/nou-bitll ... a-rodalia/ .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#228 PostWysłany: 12 Lip 2022 10:38 

Rejestracja: 12 Lip 2022
Posty: 2
Cześć, szukam sposobu transportu z lotniska w Gironie do miasta Mataro. Będę lądować w niedzielę 28.08 o godzinie 11:25 i planowałem dostać się z lotniska autobusem SAGALES na dworzec Blanes i przesiąść się do pociągu R1, którym dojechałbym już do Mataro. Jednak ze względu na to, że lądowanie wypada akurat w niedzielę, nie mogę znaleźć żadnej linii autobusowej, która dowiozłaby mnie z lotniska do Blanes. Czy może ktoś mi doradzić jak w inny sposób dostać się do Mataro? Mogą być łączone różne środki transportu, a i dodatkowo będziemy podróżować w 3 osoby.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 228 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group