Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 03 Cze 2022 16:25 

srebrny
Nie widziałem żadnych busów, w sensie busów. Jest chyba komunikacja autobusowa do Cavtat, ale raczej rzadko kursuje. A jak więcej osób, to chyba najlepiej wyjdzie Uber/Bolt, w jedną stronę pewnie koło 60 kun.
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 03 Cze 2022 17:02 

Loty: 13
Kilometry: 35 509
Z Dubrovnika do Cavtatu jest komunikacja miejska. Jeździli kiedyś do ok. 22 z Dubrownika.
konrad91 lubi ten post.

#23 PostWysłany: 04 Wrz 2022 08:56 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 213
Kilometry: 249 545
Aktualizacja ode mnie odnośnie transportu z lotniska do Dubrownika. Taksi na lotnisku 200 kun. Bilet na shoutlebusa w dwie strony 90 kun. Polecam kupić przez internet, cena wprawdzie taka sama ale unika się małej kolejki po wylądowaniu.

Przy powrocie polecam wsiąść do autobusu przy porcie tam gdzie jest dworzec. Wprawdzie to dalej od centrum, ale na przystanku przy starym mieście był tłum chętnych i nie wszyscy się do autobusu dostali.
 Relacje PM off
nelson 1974 lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.

#24 PostWysłany: 16 Wrz 2022 11:31 

Loty: 24
Kilometry: 61 200
Hej. Czy ktoś podpowie jak dostać się z lotniska do Cavtat i czy karty pokładowe w telefonie na powrót do Polski wystarczą czy musi być wersja papierowa (lecę wizzair)? Z góry dzięki za odp.
 Relacje PM off  

#25 PostWysłany: 16 Wrz 2022 11:52 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 213
Kilometry: 249 545
Sam rozważałem zahaczyć o Cavtat ale autobus lotniskowy w żadną stronę tam nie stawał. Pewnie taksa nie wyjdzie dużo ale jak masz podręczny to ja bym po prostu poszedł na nogach.

Co do PDF karty pokładowej w telefonie przy powrocie do Polsko to ja tak właśnie zrobiłem (niemożliwa odprawa w apce). Nikt się nie czepiał, przeszło bez problemu :)
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Miza42 uważa post za pomocny.

#26 PostWysłany: 17 Wrz 2022 06:59 

Loty: 86
Kilometry: 133 664
niebieski
Miza42 napisał(a):
Hej. Czy ktoś podpowie jak dostać się z lotniska do Cavtat i czy karty pokładowe w telefonie na powrót do Polski wystarczą czy musi być wersja papierowa (lecę wizzair)? Z góry dzięki za odp.
Uber 30/35 zł. Tyle płaciłem w czerwcu
Miza42 lubi ten post.
Miza42 uważa post za pomocny.

[ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości