Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Mar 2013 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
Potrzebuję dostać się w maju do Amsterdamu. Są teraz tanie bilety do Charleroi, więc może da się to wykorzystać jako punkt przesiadkowy? Jedyna tania opcja, o której czytam to Thalys, ale ich stronka coś nie działa, więc może ktoś wie jak to wygląda z cenami u nich albo gdzie indizej?
Eurolines pozwala tylko na kupienie z Holandii do Belgii, a nie odwrotnie - chyba że coś źle robię
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#2 PostWysłany: 08 Mar 2013 12:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 2172
srebrny
Thalys dzis nie dziala, bo maja promocje biletow na dzien kobiet. Sprobuj pozniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 08 Mar 2013 12:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
ja robiłem podobną trase - miałem mało czasu dlatego wziąłem shuttla do Brukseli i dalej megabusem za pół darmo do Amsterdamu. Całość wyszła jakieś 200 PLN, aczkolwiek wracałem do KRK i dałem więcej za bilet z CRL (do Modlina były po kilka złotych).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 08 Mar 2013 13:02 

Rejestracja: 10 Gru 2011
Posty: 180
na eurolines.be jest bruksela amsterdam na maj za 7E (trzeba odznaczyć ubezpieczenie; nie wiem ile doliczają za płatność) - megabus jest od 10Ł w maju.

Trzeba policzyć czy wyjdzie taniej z dojazdem z Charleroi.
niż
lot do Eindhoven + terravision.eu 22,5E (Eindhoven lotnisko - Amsterdam)
lot do Eindhoven + dojazd do centrum 3E + pociąg 17,9E (razem 20,9E czyli praktycznie jw)
lot do Koloni lub Dortmundu + touring.de (20E)
lot do Koloni + touring.de do Brukseli (od 5E) + touring.be Bruksela - Amsterdam (od 7E)

Ale ostatecznie chyba skóra warta wyprawki bo zaoszczędzisz kilka euro. Choć zależy jeszcze skąd wylatujesz w Polsce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 08 Mar 2013 13:07 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 107
czyżby kolejna osoba wybierała się na Finał LE do Amsterdamu>
moim skromnym zdaniem wyjdzie drogo i czasowo też średnio, z Charleroi musisz się jeszcze dostać do Brukseli, a to tez kosztuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 08 Mar 2013 14:11 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
Najtańsza możliwa opcja transportem publicznym to Shuttle Bus do Brukseli (€13) i dalej Megabus (od €1) albo Eurolines (od €7) do Amsterdamu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 08 Mar 2013 17:05 

Rejestracja: 29 Mar 2012
Posty: 410
A dlaczego nie zwyczajnym pociągiem ? Thalys jest najdroższą opcją
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 08 Mar 2013 17:06 

Rejestracja: 29 Mar 2012
Posty: 410
A dlaczego nie zwyczajnym pociągiem ? Z Brukseli do granicy i dalej z granicy do Amsterdamu - wychodzi najtaniej.
Thalys jest najdroższą opcją
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Charleroi > Amsterdam
#9 PostWysłany: 30 Lis 2013 01:00 

Rejestracja: 30 Maj 2010
Posty: 111
Loty: 140
Kilometry: 216 351
Cześć. Macie jakiś pomysł jak łatwo i tanio dostać się z lotniska w Charleroi do centrum Amsterdamu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 30 Lis 2013 01:21 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 226
Loty: 54
Kilometry: 59 518
Zbanowany
Do Brukseli z flibco.com, a do Amsterdamu megabus.com
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 06 Sty 2014 16:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2012
Posty: 569
moze ktos zna opcje na najtansza dostanie sie do Amsterdamu ?? Bo z CRL do Brukseli, a potem magabus do Amsterdamu dosc wysoka cena..

Ktos napisze cos jeszcze na temat opuszczenia lotniska na piechote ?? Mozliwe czy nie (oczywiscie bez przeskakiwania plotow lub murow i poscigow ochrony ;) ) ??
_________________
Image
.. nasze tanie podróże ze Śląska: http://www.nasze-tripy.pl ..
Image


Ostatnio edytowany przez sylwia_pl, 13 Sty 2014 12:35, edytowano w sumie 1 raz
Post przeniesiono do odpowiedniego tematu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 09 Sty 2014 07:25 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
p14c3k napisał(a):
moze ktos zna opcje na najtansza dostanie sie do Amsterdamu ?? Bo z CRL do Brukseli, a potem magabus do Amsterdamu dosc wysoka cena..

Jeśli jedziecie grupą to lotnisko-charleroi-bruksela-brugia-inne,42,25810 - może wyjść całkiem tanio


p14c3k napisał(a):
Ktos napisze cos jeszcze na temat opuszczenia lotniska na piechote ?? Mozliwe czy nie (oczywiscie bez przeskakiwania plotow lub murow i poscigow ochrony ;) ) ??

Bez takich manewrów jest to możliwe, łamiąc jeden zakaz ruchu dla pieszych na (jedynej) drodze prowadzącej z lotniska. Nie ma przy niej chodnika. Trzeba w ten sposób przejść ~800 metrów i jest się na "normalnej" drodze. Kamery tam wiszą, ale jeszcze nie słyszałem żeby ochrona się czepiała nielegalnych pieszych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 11 Sty 2014 01:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2012
Posty: 569
my sie chcemy wybrac 14-16luty, ktos tez leci w tym terminie ??
_________________
Image
.. nasze tanie podróże ze Śląska: http://www.nasze-tripy.pl ..
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group