Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Wrz 2017 20:35 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
Autobus

Najtańsza opcja to autobus 300A, który odjeżdża co 20 minut (w godzinach szczytu) i potem co 30-60 minut.
Jest to 2 piętrowy autobus, wygodny, z gniazdkami USB do ładowania komórek i WiFi który działa beż zarzutu.
Bilety kupimy u kierowcy lub w informacji turystycznej na lotnisku.

Odjeżdża na po lewej stronie, jak wyjdziemy z lotniska, i dojeżdża do dworca autobusowego Belfast Europa Buscentre, zatrzymując się także przy: Templepatrick i Royal Avenue.

Cena: 7.5 GBP o/w - 10.5 GBP rtn (ważny 30 dni)
Rozkład jazdy: http://www.translink.co.uk/Routes-and-T ... spn=&spns=

Autobus 109A Ulsterbus

Jedzie co godzinę, między dworcem kolejowym Lisburn i dworcem kolejowym Antrim.
Góra
 Profil Relacje PM off
marcino123 uważa post za pomocny.
 
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 18 Wrz 2017 21:39 

Rejestracja: 23 Wrz 2016
Posty: 28
Return ticket ważny jest 30 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 18 Wrz 2017 22:12 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
Co do autobusu 300A, trzeba wziąć rozkład z dużym przymrużeniem oka, szczególnie gdy są duże fale przylotów. W czasie mojej wizyty przyjechał na przystanek przed terminalem kilka minut po planowanej godzinie odjazdu, a sprzedawanie biletów trwało do ostatniego miejsca siedzącego (ok. 15 minut).

Ostatecznie gdy odjeżdzaliśmy, podjeżdżał już następny 300A...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Lut 2018 23:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 350
Loty: 302
Kilometry: 525 302
niebieski
Witam,
W najbliższym czasie mam przesiadkę w Belfaście, przylatuję około 13:00 i wylot mam o 19:40. Myślicie że warto jechać do miasta, czy uda mi się w takim czasie obrócić i w międzyczasie coś zobaczyć, zjeść, wypić jakieś dobre piwo?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Mar 2018 22:39 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Zeus napisał(a):
Autobus

Najtańsza opcja to autobus 300A, który odjeżdża co 20 minut (w godzinach szczytu) i potem co 30-60 minut.
Jest to 2 piętrowy autobus, wygodny, z gniazdkami USB do ładowania komórek i WiFi który działa beż zarzutu.
Bilety kupimy u kierowcy lub w informacji turystycznej na lotnisku.

Odjeżdża na po lewej stronie, jak wyjdziemy z lotniska, i dojeżdża do dworca autobusowego Belfast Europa Buscentre, zatrzymując się także przy: Templepatrick i Royal Avenue.

Cena: 7.5 GBP o/w - 10.5 GBP rtn (ważny 30 dni)
Rozkład jazdy: http://www.translink.co.uk/Routes-and-T ... spn=&spns=


Czy na 300A można kupić bilet płacąc kartą (albo u kierowcy albo w tej informacji), czy tylko gotówka?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Mar 2018 22:45 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
Szczerze nie mam bladego pojęcia ;/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 13 Mar 2018 22:45 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1689
@MaciekM - zdecydowanie warto wybrać się do miasta. Czeknij relację @Zeus o jednodniówce ;)
@Sudoku - u kierowcy można zapłacić kartą - z tego co pamiętam, płaciłem Aliorową GBP?
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 13 Mar 2018 23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 350
Loty: 302
Kilometry: 525 302
niebieski
@Sudoku Kartą na pewno zapłacisz w informacji na lotnisku.
Oczywiście pojechałem na miasto :) Piwo w The Crown Liquor Saloon, spacer koło City Hall do Victoria Square zobaczyć panoramę i na konciec drugie piwo i irlandzka kiełbasa w Robinsons :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Sudoku lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 20 Sty 2019 11:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 731
srebrny
Cena: 8 GBP ow - 11 GBP rtn
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 26 Kwi 2019 14:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 59
Loty: 60
Kilometry: 60 420
Transfer między lotniskami Belfast i Dublin

Czy ktoś ostatnio pokonywał trasę między tymi lotniskami? Na forum znalazłem autobus 300a do Belfastu i następnie Aircoach na lontisko DUB. Czy jest może bezpośrednie połączenie?
_________________
Image

My goal is to visit as many sovereign states and dependent territories in Europe as possible
https://instagram.com/krupierkt
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 29 Wrz 2023 09:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3057
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
Informacji na lotnisku nie zauważyłem, ale na przystanku jest automat gdzie można płacić zarówno karta jak i gotówka
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#12 PostWysłany: 30 Wrz 2023 23:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2019
Posty: 425
Loty: 108
Kilometry: 129 341
srebrny
cena: 8.50 GBP OW, 12.50 GBP RT (ważne przez miesiąc). Można płacić zarówno kartą, jak i gotówką (u kierowcy też, chociaż na przystanku niby było, że u kierowcy płatność tylko gotówką). Jest automat na przystanku - na przylotach niby też, ale chwilowo jest nieczynny

Edit: odjeżdża spod lotniska (przyloty), przyjeżdża na ulicę Glengall - przystanek końcowy jest PRZED dworcem autobusowym. Za to przystanek początkowy jest NA samym dworcu
_________________
https://www.zamiedzaidalej.pl/

https://www.facebook.com/zamiedzaidalej
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#13 PostWysłany: 02 Lut 2024 09:33 

Rejestracja: 18 Lis 2019
Posty: 58
Bilet można też zakupić w aplikacji mLink Translink. Płatność kartą/google wallet/paypall. Cena ta sama, można go zakupić wcześniej i tylko aktywować przy wsiadaniu. Kierowcy pokazujemy ekran telefonu i tyle.
_________________
zdjęcia i relacje z moich podróży:
instagram.com/kierunek.koniec.swiata
facebook.com/kierunek.koniec.swiata
Góra
 Profil Relacje PM off
MaciekM uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group