Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Mar 2015 22:49 

Rejestracja: 24 Mar 2015
Posty: 3
Witam,
Drodzy forumowicze mam do was ogromną prośbę, chciałbym skorzystać z waszej wiedzy, sprawa dotyczy reklamacji tylko nie wiem jak się za nią zabrać.
Fakty
-19 marca miałem wraz z Mamą wrócić linią KLM lot KL0896 z Szanghaju do Amsterdamu, dalej do Warszawy, tylko kiedy mieliśmy już oddać bagaże rejestrowane okazało się, że nie ma dla nas miejsca w samolocie (dzień wcześniej udało mi się dokonać odprawy on-line nawet miałem wybrane miejsca)
Na lotnisku w Szanghaju Pani z obsługi zaproponowała nam lot zastępczy przez Moskwę oczywiście zgodziliśmy się na ten lot, byliśmy nawet wcześniej w Polsce.
Moje pytanie czy w związku ze zmianą operatora lotu mogę ubiegać się od KLM jakiegoś zadośćuczynienia ???
Co o tym myślicie wierze w Waszą wiedzę i chęć pomocy 
Pozdrawiam wszystkich i życzę tyle samo startów co lądowań

Załączniki:
Komentarz do pliku: To dostałem w Shanghaiu
reklamacja 1.jpg
reklamacja 1.jpg [ 40.33 KiB | Obejrzany 2655 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
#2 PostWysłany: 25 Mar 2015 22:53 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 204
niebieski
Nie bardzo rozumiem. Zapewnili Wam lot zastępczy. Byliście w domu wcześniej. I jeszcze chcesz ubiegać się o zadośćuczynienie!? Śmierdzi mi tu cebulą.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 25 Mar 2015 22:56 

Rejestracja: 19 Lut 2013
Posty: 542
Loty: 330
Kilometry: 616 803
niebieski
ja bym sugerował zmianę tematu bo to nie KLM potrzebuje pomocy
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 25 Mar 2015 22:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2015
Posty: 207
Loty: 115
Kilometry: 260 313
niebieski
Też uważam, że to lekka przesada... no chyba że musieliście coś dopłacić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Mar 2015 22:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
Myślałem, że tu będzie oferta pracy w KLM :)
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 25 Mar 2015 23:05 

Rejestracja: 28 Wrz 2012
Posty: 79
Loty: 229
Kilometry: 412 678
Zbanowany
K olejne
L ogiczne
M yślenie
Art 4 pkt 3 WE 261/2004 W przypadku odmowy przyjęcia pasażerów na pokład wbrew ich woli, obsługujący przewoźnik lotniczy niezwłocznie wypłaca im odszkodowanie, zgodnie z art. 7 i udziela pomocy zgodnie z art. 8 i 9. tj. ale ponieważ przylecieliscie nie conajmniej 4 godziny pózniej / lot ponad 3500 km / ale nawet przed czasem to odszkodowanie nie przysługuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Mar 2015 23:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Trzeba było negocjować voucher za overbooking na lotnisku. Zostałeś dowieziony na miejsce przed czasem, innym samolotem, ale jednak, na lotnisku nie miałaś o to pretensji, więc teraz też nie powinieneś. Temat do zamknięcia, a na przyszłość proszę tytułować wątek bez wykrzykników i bardziej przejrzyście.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Krzysztof76, wilczagorka oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group