Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Sty 2014 08:56 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
Pod koniec lutego lece do Lizbony via Stansted. Teoretycznie wychodzi 6-7h wolnego czasu pomiedzy lotami (po zalozeniu rezerwy na kolejki). Nie chce pchac sie do Londynu wiec pozostaje okolica. Macie jakis pomysl; np. Stansted Mountfitchet ? Bede zobowiazany za wszystkie praktyczne pomysly? (te z TA juz znam). Z gory dziekuje.

N.B. Przepraszam, ale nie wiem czemu to wpisalo sie akurat tu. Prosze moda o przerzucenie tego zapytania do wlasciwego dzialu.


Ostatnio edytowany przez krasnal, 08 Sty 2018 09:50, edytowano w sumie 1 raz
Tytuł
Góra
 Profil Relacje PM off
kittycate uważa post za pomocny.
 
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 25 Sty 2014 10:24 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Stansted Mountfitchet to właściwie wioska i prawie nic tam nie ma.
Lepiej już pojechać do Bishop's Stortford (10 min pociągiem), jest tam trochę pubów, restauracji, średniej wielkości centrum handlowe, można wyjść na wzgórze za kościołem. Ale 7h też będzie ciężko wykorzystać w tym mieście. ;)

Ja polecam pociąg do Cambridge, jeśli traficie na bezpośredni, to jest to bodajże 35 min ze Stansted, a 3-4 godz. w Cambridge akurat wystarczą na zwiedzenie zabytkowego centrum, The Backs i pięknych starych budynków uniwersyteckich. Jest tam też ładny uniwersytecki ogród botaniczny.
Góra
 Profil Relacje PM off
migot lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 25 Sty 2014 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Kiedyś ze znajomymi wyskoczyliśmy na jednodniówkę do Bishop's Stortford na piwo :) Miasteczko małe, ale kilka pubów, jak pisał(a) sranda, się znajdzie.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Sty 2014 10:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
Zgadza sie, Stansted Mountfitchet to wieksza wies i nic tam nie ma interesujacego.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Sty 2014 11:49 

Rejestracja: 28 Lip 2013
Posty: 111
Jedź na zakupy do Tesco w Bishops Stortford :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 25 Sty 2014 12:20 

Rejestracja: 04 Lis 2011
Posty: 101
Loty: 32
Kilometry: 53 302
dzieki za info, tez mam przesiadke na Stansed 5 lutego w drodze do Lizbony
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Sty 2014 12:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 2172
srebrny
Tak jak mowi sranda, obierz kierunek Cambridge ;)
http://www.fly4free.pl/cambridge-800-la ... -poradnik/
Góra
 Profil Relacje PM off
migot lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 14 Wrz 2014 12:21 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
Mam 3h przesiadkę na Stansted, to mój pierwszy raz na Wyspach i chciałbym zobaczyć tam cokolwiek. Zdaję sobie sprawę, że 3 godziny to bardzo mało, ale może uda się jakąś wioskę obok lotniska ogarnąć. Bishop's Stortford jest chyba za daleko, więc moim zdaniem najlepiej jak po prostu pójdziemy pieszo do Takeley wg google maps to 2,5 km, 30 minut w jedną stronę, pewnie nie ma tam nic ciekawego w niedzielne przedpołudnie, ale jakieś piwko powinno udać się wypić.

Proszę o ocenę tego planu, zarówno samego sensu odwiedzania tej wioski jak i tego czy czasowo się wyrobimy, bo nie wiem ile czasu zajmuje odprawa graniczna na Stansted.

Jak ktoś ma inne pomysły to z chęcią przeczytam.

PS. Będę tam dopiero 30 listopada więc czasu na myślenie mam sporo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 14 Wrz 2014 12:43 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Bishop's Stortford to raptem 10 min pociągiem, więc moim zdaniem szkoda czasu na półgodzinny spacer do Takeley. Co prawda nie byłem w tej wiosce, ale nie sądzę, żebyś w niedzielę rano znalazł tam jakiś pub z piwkiem.
Zresztą nawet w Bishop's Stortford będzie to trudne, ale zawsze jest większa szansa, bo kilka pubów tam jest. ;)

Pociągi jeżdżą co pół godziny, więc jak się wstrzelisz, to masz szansę na jakąś godzinkę w Bishop's Stortford.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 14 Wrz 2014 12:56 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
Mówiąc o tym piwku miałem raczej na myśli kupione w sklepie (ewentualnie nawet i na lotnisku) i wypite w plenerze :) Dzięki za sugestie, zobaczę pociągi, może coś fajnego się ugra.

Jeszcze jest opcja podejścia na stację benzynową i do McDonald's bo też tam jest gdzieś w pobliżu. Przygotuje sobie pewnie parę opcji i potem będziemy improwizować w zależności od warunków.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 14 Wrz 2014 13:41 

kleyo napisał(a):
Mówiąc o tym piwku miałem raczej na myśli kupione w sklepie

Jak pojdziesz do sklepu i kupisz piwko to skonczysz kupujac Carlinga albo Carlsberga.... ktore smakuja jak rozcienczone Harnasie ;)
Pojdz do pubu, to nie dosc ze ujrzysz typowe miejsce spotkan mieszkancow, zobaczysz jak bardzo sympatyczni sa, jaka mila jest obsluga a takze jak spory wybor loklanych piw bedzie!
Polecam Punk IPA, Hobgoblin, Doombar itp. zreszta wiekszosc piw do kupienia w pubie jest niekupowalne w sklepach i odwrotnie - coraz mniej pubow leje carlsbergi, carlingi itd. gdy to kazdy moze sobie w sklepie kupic ;)
Zwlaszcza na wsi nie powinienes wiecej niz £3 za piwo zaplacic - wiec naprawde warto.
Góra
 PM off  
      
#12 PostWysłany: 14 Wrz 2014 14:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Polecam http://www.thestar-bishopsstortford.co.uk/Venue.aspx swietne piwka i do tego pyszna ryba z frytkami :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 09 Lut 2016 01:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2014
Posty: 139
Loty: 90
Kilometry: 124 914
Mam 8 godzin czekania, ląduję rano, czy ktoś może polecić jakieś tradycyjne brytyjskie śniadanie w okolicy? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 12 Lut 2016 10:09 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1733
srebrny
Podłączam się do pytania.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 12 Lut 2016 10:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
Gdyby nie padła lepsza rekomendacja, przyjrzałabym się pubom w Takeley.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 24 Lut 2016 22:57 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
w barze pubie nie bedzie to zbyt smaczne
fasolka z puszki bejkon pieczony i podgrzany w mikrofali, pomidory z puszki z mikrofali lub pol pomidora z mikrofali,
oglnie w barach pubach sniadania sa slabe - jedynie jajko świeże
na sniadanko to tylko do restauracji :) cena podobna od 4.95 do 9f


Ostatnio edytowany przez Abcn, 25 Lut 2016 00:17, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 01 Lip 2016 18:13 

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 183
Pomysłem na zabicie czasu na Stansted może być stół do gry w piłkarzyki. Stoi przed sklepem Hugo Boss, niedaleko za security i jest 4free.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 01 Lip 2016 18:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
vis a vis lotniska jest pub
tam ja bym poszedł, można piechota
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 24 Wrz 2017 16:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
@mrruby @Arekkk
Udało się Wam znaleźć ciekawą miejscówkę na śniadanie w pobliżu STN?
Mam w przyszłym tygodniu rano przesiadkę (czas między lotami 6:30) na STN i zastanawiam się jak ten czas sensownie spożytkować rozpoczynając od śniadania.
Próbował ktoś może bufetu śniadaniowego w hotelach przy lotnisku (Premier Inn lub Radisson Blu)?
Może jakieś inne sugestie? Dzięki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 13 Lis 2017 02:31 

Rejestracja: 01 Wrz 2017
Posty: 36
Loty: 25
Kilometry: 49 967
Hej,za tydzień lecę do Danii i będę mieć przesiadkę w Londynie.Na miejscu będę o 23:40,a lot do Aalborga mam o 6:50 , i zastanawiam się nad tym czy zamiast siedzenia na lotnisku przez te pare godzin nie pojeździć gdzieś po okolicy.Najchętniej pojechałabym do centrum ,ale zdaję sobie z tego sprawę ,że mogę się nie wyrobić w czasie ://
Przy okazji chciałam się spytać czy jeżeli jednak wybiorę opcję pozostania na lotnisku ,to będę musiała przejść ponownie odprawę czy w przypadku tych lotów obowiązują mnie jakieś inne procedury ? (wiem że to pytanie może się wydawać głupie ,ale jeszcze nigdy nie leciałam lotem z przesiadką)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group