Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Mar 2018 16:03 

Rejestracja: 08 Lis 2013
Posty: 253
niebieski
Dziwne, że nie ma takiego tematu, więc zakładam. Pod koniec roku lecę z LHR i zastanawiam się nad transferem z Warszawy. W związku z tym, że dość późno przylatuję to w drodze powrotnej myślałem czy nie przenocować na LHR i wziać np. powrót British Airways następnego dnia o 08:30. Jakieś opinie? Jako alternatywę mam droższy powrót LOTem tego samego dnia o 18:00 lub klasycznie Wizz i Luton.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#2 PostWysłany: 28 Mar 2018 02:00 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 483
niebieski
nie wiem, nie spalem na Heathrow, ale ... przy obecnej sytuacji (nazwijmy ja ogolnoswiatowa) nie wydaje mi sie zeby akurat na tym lotnisku dalo sie znalezc spokojne miejsce do spania ...

:lol: :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Maj 2019 06:58 

Rejestracja: 19 Maj 2015
Posty: 6
Loty: 45
Kilometry: 89 808
Odświeże temat bo jestem w podobnej sytuacji. Dzisiaj będę musiał nocować na lhr. Jest taka możliwość? Przylatuje na lhr późno wieczorem, a z samego rana następnego dnia odlatuje do Polski
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Maj 2019 08:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 776
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Tu znajdziesz więcej informacji: https://www.sleepinginairports.net/guides/london-heathrow-airport-guide.htm
Góra
 Profil Relacje PM off
Daniel Jechna uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group