Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 106 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Lizbona
#101 PostWysłany: 28 Kwi 2020 09:53 

Ostrzeżenia: 1
srebrny
Także korzystałem z Twoich cennych rad dotyczących Lizbony. Serdecznie pozdrawiam :P :P :P
 Relacje PM off  

#102 PostWysłany: 28 Kwi 2020 10:26 

Loty: 62
Kilometry: 84 550
niebieski
tarman napisał(a):
Witamy na forum @Krzysztof Gierak
Warto przed wylotem do Portugalii zerknąć na Twojego bloga InfoLizbona.pl lub krzysztofgierak.pl - sporo cennych treści, pozdrawiam serdecznie

Też mam wiele uwag wynotowanych z bloga i relacji Krzysztofa Gieraka, niestety nie doleciałem przez wiruska. Na razie poprzekładałem loty i czekam na rozwój sytuacji.
Pozdrawiam
 Relacje PM off
tarman lubi ten post.

#103 PostWysłany: 29 Kwi 2020 11:20 
Awatar użytkownika

@HandSome i @potek7 - super, cieszę się ogromnie, że przygotowane strony były pomocne. Mam nadzieję, że dostarczą jeszcze inspiracji do podróżowania po Portugalii i zwiedzania Lizbony.

@potek7 przykro mi z powodu odwołania wyjazdu, ale Lizbona poczeka:) Jeszcze nie jest najlepszy czas na podróże do Portugalii. Co prawda Portugalia nie przedłuży stanu wyjątkowego, który trwa do 2 maja br., ale jeszcze nie wiadomo, jakie będą ograniczenia w podróżowaniu / zwiedzaniu. 30 kwietnia 2020, czyli jutro, rząd Portugalii ma ogłosić konkretne decyzje i zobaczymy, jak to wszystko będzie.

Obecnie Lizbona jest taka pusta, zobaczcie, zreszta sami:
Załącznik:
AD1Lizbona 2.jpg

Załącznik:
AD1Lizbona 3.jpg

Załącznik:
AD1Lizbona 4.jpg

Załącznik:
AD1Lizbona.jpg

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.

#104 PostWysłany: 29 Kwi 2020 12:15 

niebieski
Te miejsca bez tłumów :) , oby już nigdy takich widoków w przyszłości...Zwykle było to uciążliwe, choćby w robieniu zdjęć. A teraz chciałabym zobaczyć tam pełno ludzi bo to
oznaczałoby powrót normalności :)
Chcę zamienić vouchery za anulowane loty na grudniową Lizbonę, ale...czytając,co będzie wymagane od turystów :( .
 Relacje PM off  

#105 PostWysłany: 06 Lis 2020 21:06 

Polecam w Belem "O Prado", świetne dania, miła obsługa i tradycyjny bacalhau, miecznik, łosoś ale i mięsa super, w Almada "Combagagem Hamburgueria" i niech nie zwiedzie nazwa bo ryby i mięso mają świetne, w Sintra "Casa das Minas" za atmosferę, miłą obsługę i smaczne przekąski, kanapki, desery.
Jak zlokalizuję nazwy to napisze więcej, jedyne co polecam to z dystansem podchodzić do opinii w TripAdvisor.

Żeby nie było tak pusto to wkleję tez coś :)

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
e-prezes lubi ten post.

#106 PostWysłany: 07 Lis 2020 10:04 

Loty: 62
Kilometry: 84 550
niebieski
Polecam knajpkę na placu Sao Bento. Prawie tylko lokalsi. Jedzonko bardzo smaczne i tanie. Lokal nie ma nazwy. Obok jest cukiernia, którą prowadzi brat właściciela knajpki. Ceny bardzo przyzwoite. Tuż przy przystanku autobusu, metra i tramwaju.

Relacje PM off  

[ 106 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości