Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Lis 2018 15:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
cześć,

czy 70 minut starczy na przesiadkę na tym lotnisku?
rzecz działaby się w sobotę, planowany przylot o 13.10, wylot o 14.20. Przylot z Irlandii (Dublin - wydaje mi się że to może mieć znaczenie, Irlandia ma z UK jakąś dodatkową umowę dot. przepływu ludzi i np ostatnio jak leciałem z Dublina do London STN to po przylocie nie było żadnej kontroli dokumentów), wylot do Polski (Wrocław)

Tak, wiem że to ogólnie ryzykowna sprawa i że 'jak się samolot spóźni to lipa' itd.
Chodzi mi raczej o użyteczne informacje, typu czy trzeba przechodzić ponownie security czy nie, czy po przylocie podstawiają autobus czy może wchodzi się do rękawa, w ile czasu powinienem się z przesiadką wyrobić etc.

z góry dzięki, pozdrawiam
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN
#2 PostWysłany: 02 Lis 2018 22:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
z braku laku etc. jeśli ktoś chociaż latał na to lotnisko / z tego lotniska, to niech też da znać, składając to wszystko razem może uda mi się z grubsza określić czy przesiadka ma szansę czy nie
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 06 Lis 2018 23:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
no eeeej naprawdę nikt nic??? :( :cry: :? mam zdradzić flaja i spytać na tripadwajzo ?
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 06 Lis 2018 23:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Stan na październik 2018. Przejście do terminalu z samolotu na piechotę. Bardzo szybka i sprawna kontrola paszportowa. Od wyjścia z samolotu do wyjścia przed terminal po kontroli zajęło mi jakieś max. 15 min. Lądowałem w piątek o godz 21.00. W drugą stronę (niedziela) również bardzo szybko i sprawnie. Nie widziałem czy jest strefa tranzytowa. Myślę, ze jeśli bez opóźnień i z podręcznym, to 70 min powinno spokojnie wystarczyć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
rw30 uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 06 Lis 2018 23:46 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 1004
srebrny
Ja niedawno lądowałem późną nocą też zresztą z Irlandii i wszystko poszło bardzo sprawnie, ale jednak o takiej porze to właściwie niczego innego nie można się spodziewać. Z samolotu szliśmy. Wydaje się, że szansa jest jak wszystko sprawnie pójdzie bez opóźnień, bo lotnisko nie jest jakieś wielkie. Zawsze jest fast-track za piątkę jakby wszystko poszło nie tak.
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
rw30 uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 07 Lis 2018 00:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
-- 06 Lis 2018 23:09 --

danziger napisał(a):
Stan na październik 2018. Przejście do terminalu z samolotu na piechotę. Bardzo szybka i sprawna kontrola paszportowa. Od wyjścia z samolotu do wyjścia przed terminal po kontroli zajęło mi jakieś max. 15 min. Lądowałem w piątek o godz 21.00. W drugą stronę (niedziela) również bardzo szybko i sprawnie. Nie widziałem czy jest strefa tranzytowa. Myślę, ze jeśli bez opóźnień i z podręcznym, to 70 min powinno spokojnie wystarczyć.


super, dokładnie o taką informację mi chodziło. Kupię te bilety zatem, zwłaszcza że 2 czy 3 godz/ później jest samolot do krakowa, który, jak sprwdzałem, nawet jeśli będę kupował bilet na ostatnią chwilę nie powinien kosztować więcej niż 100€.
Mógłbym tego samego dnia jechać pociągkiem do Cork i stamtąd lecieć bezpośrednio do Wrocławia, ale zwyczajnie mi się nie chce telepać : )

-- 06 Lis 2018 23:11 --

adam1987 napisał(a):
Zawsze jest fast-track za piątkę jakby wszystko poszło nie tak.

jak potrzeba to ja jestem w stanie fast track zrobić na każdym lotnisku świata, i to za friko :)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image


Ostatnio podbity przez rw30, 07 Lis 2018 00:11
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group