Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Paź 2014 23:17 

Rejestracja: 23 Paź 2014
Posty: 9
Witajcie,

szukam towarzystwa na 1-2 tygodniowe wakacje (najlepiej 2 połowa listopada). Co do kierunku, to jestem bardzo elastyczna
Trochę o mnie, jestem 31-letnią dziewczyną. Mieszkam w Warszawie, więc najchętniej bym wyjechała z kimś z Warszawy.
Lubię aktywne wakacje, zobaczyć jak najwięcej, ale nie w biegu, bo fajnie jest też trochę mieć czas w jakimś miejscu i odpocząć. Trochę podróżowałam w swoim życiu, ale nigdy do bardziej egzotycznych miejsc. Umiem się dogadać z różnymi ludźmi, po polsku i po angielsku, bo trochę mieszkałam za granicą. No i jestem raczej spokojną osobą, ale żądną podróżniczych wrażeń

Jak ktoś poszukuje towarzystwa w tym samym czasie, to dajcie znać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 25 Paź 2014 20:32 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 8
hej,

podaj jakieś namiary do siebie, może uda się coś razem wymyślić :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Paź 2014 20:34 

Rejestracja: 25 Paź 2014
Posty: 1
Witam.

Znalazłem posta, więc z miejsca się zarejestrowałem i chcę się dowiedzieć kilku rzeczy. Czy masz już bilet (dokąd, na ile, na jakieś trasie?) i jakie kraje wchodzą u Ciebie w grę? Azja jest ogromna ;)

Ja gdzieś od 10.XI będę miał 5 tygodni wolnego a nie mam żadnego planu, więc chętnie się do kogoś podłączę.

Rozbijałem się troszkę po świecie. Zjechałem Europę, Rosję, Japonię, Koreę Płd, Bliski Wschód z wyjątkami takimi jak Oman i Arabia Saudyjska, Kaukaz i Persję...
O mnie? 30lat, z Wwa.

Najlepszy wypad? Z plecakiem. Bez żadnych walizek ;)
Namiar na mnie: trabka84@gmail.com
Pozdrawiam
T.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Paź 2014 17:23 

Rejestracja: 10 Paź 2014
Posty: 9
Gdyby się przesunelo na grudzien, to dołączam do zainteresowanych
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Paź 2014 22:02 

Rejestracja: 16 Paź 2014
Posty: 10
Loty: 3
Kilometry: 18 195
Także dołączyłbym do zainteresowanych, zwłaszcza jeżeli termin byłby bliżej grudnia/w grudniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 26 Paź 2014 22:32 

Rejestracja: 02 Cze 2013
Posty: 39
Hej,
Moi drodzy, mam już dwie osoby(włącznie ze mną) do Azji.
Dla mnie wylot najlepiej koło 20 listopada, na około 20-24 dni,

Wstępnie proponuję, lot do Bkk za 1800 Quatar, lot za 200zł do Singaputu z Airasia, później powrót drogą londową np. na Kosamu, oczywiście po drodze zwiedzamy dużo, dużooo :)
to tylko wstępnie rzucony plan i jak najbardziej do zmiany. Dla mnie Bkk jako miasto jest najmniej interesujące bo już tam byłem.

Oboje jesteśmy z wawy, więc jest możliwość wcześniejszego poznania się, zobaczenia, wypicia piwa tudzież innych poprawiaczy rzeczywistości :)
therena, omar, trąbka, Lacereza, trampekvanisch - co wy na to?:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 26 Paź 2014 23:06 

Rejestracja: 23 Paź 2014
Posty: 9
Ja niestety nie dostanę urlopu na 3 tygodnie. Wiem, że 2 tygodnie to mało na Azję, ale biorę, co dają ;) Na termin bliżej grudnia też jestem otwarta. Żadnego biletu jeszcze nie mam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 26 Paź 2014 23:35 

Rejestracja: 02 Cze 2013
Posty: 39
A czy nie mogli byśmy zrobić tak że część poleci na 3 tyg, a kto chce na 2 tyg?
po prostu zorganizujemy wypad tak aby kończyć na wyspach, kto będzie chciał/musiał uciekać to po prostu spędzi kilka dni mniej na wyspach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 26 Paź 2014 23:50 

Rejestracja: 16 Paź 2014
Posty: 10
Loty: 3
Kilometry: 18 195
Fakt. 3 tygodnie urlopu...może być podprogowo...ale jak wspomniano, zawsze można skrócić pobyt.
Wstępnie - bardzo - byłbym na "tak".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 26 Paź 2014 23:52 

Rejestracja: 23 Paź 2014
Posty: 9
No w sumie to jest jakiś pomysł.
A napisz coś o sobie, w jakim wieku jesteście? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 27 Paź 2014 00:01 

Rejestracja: 16 Paź 2014
Posty: 10
Loty: 3
Kilometry: 18 195
28l
Łódź
....i jestem żądny upragnionego urlopu i jakiegoś wyjazdu :) , a że ze znajomymi ciężko się jakoś zgadać, bo zawsze u kogoś coś, gdzieś nie tak...trzeba inaczej sobie radzić.
co do wyjazdu, bardziej obstawiałbym po okresie 24.11....żebym zdążył z wymianą "papierologii" :( ....dlatego wstępnie jestem na "tak".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 27 Paź 2014 09:10 

Rejestracja: 02 Cze 2013
Posty: 39
trampekvanisch - czy masz możliwość wpaść do Warszawy na jakieś piwo?
Może podyskutujmy tu, komu, kiedy pasuje a później zrobimy piwo?


therena - No cóż, ciężko tak o sobie:)
no ale mam 28L, lubię podróżować, byłem już w kilku krajach europejskich, od północy szecji do połódnia grecji, byłem w Azji, tylko raz, ale za to intensywnie:)
chciał bym zwiedzić możliwie dużo, nie za bardzo lubię leżeć plackiem na plaży.
Pod słowem plażing rozumiem spędzanie czas na wyspie, ale fajnie było by poświęcić np. jeden dzień na słonie, czy na płwyanie statkiem etc.

Natomiast koleżanka? poznałem też na fly4free, bardzo miła, sympatyczna, była w Azji, po moim szybkim szpiegostwie wnioskuję że około 25L, rozważna i chcąca polecieć do Azji. Więcej o... mam nadzieję że sama dwa słowa dorzuci ;)

Aha, jesteśmy oboje z Warszawy, więc dlatego proponuje meeting.


-----WAŻNE-----
Każdy kto chce lecieć, niech już teraz ogarnia papiery - paszport i szczepienia.
W każdym punkcie szcepień powiedzą wam na co trzeba zrobić szczepienia lecąc do danego kraju, nie ma sensu poświęcać xx godzin na czytanie w internecie.
Idziesz robisz, dopytujesz live. Zachęcam tych co chcą lecieć na robienie tego już teraz, szczepionki potrzebują trochę czasu aby odnieść skutek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 27 Paź 2014 19:59 

Rejestracja: 16 Paź 2014
Posty: 10
Loty: 3
Kilometry: 18 195
pietro - co do wawy, nie ma najmniejszego problemu;

co do wyjazdu - muszę ogarnąć paszport (w trakcie wymiany), dlatego preferowałbym bardziej koniec listopada/początek grudnia...
jeżeli terminowo bym się ze wszystkim wyrobił, ewentualnie dałoby radę wyjazd ustalić właśnie na przełom listopada/grudnia, piszę się na 100% (dobra 95%, nie ma co szaleć ;) )
co do samego wyjazdu, nie miałbym jakiś większych wymagań; jak Ty preferuję bardziej zwiedzanie; co prawda dniem na "plażing" nie pogardzę, ale zdecydowanie wolę wypoczynek aktywny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 27 Paź 2014 22:50 

Rejestracja: 23 Paź 2014
Posty: 9
Słuchajcie, to kiedy się widzimy w takim razie? Poza poniedziałkiem i wtorkiem raczej powinnam być wolna.
Mi też koniec listopada pasuje. Jakieś wizy są potrzebne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 28 Paź 2014 09:58 

Rejestracja: 02 Cze 2013
Posty: 39
Hej,
wstępnie umówiłem się z koleżanką o której wspominałem na środę jakoś w godzinach popracowych czyli ~17 w centrum.

Jeśli ktoś chce/może dołączyć to super.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 28 Paź 2014 16:13 

Rejestracja: 02 Wrz 2014
Posty: 16
Czesc.
Tez wybieram sie do Tajlandii ale bilety juz mam. Wyjezdzam 17.11. Czy piwo dalej aktualne? Moze chociaz część trasy zrobic bedzie mozna razem?
Czy czwartek (30.10) wchodzi w grę czy jednak sroda?
Pozdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 28 Paź 2014 16:24 

Rejestracja: 02 Cze 2013
Posty: 39
Hej,
Grawka,
lecisz sam/sama? mnie osobiście pasował by ten termin

Piwko... najlepiej jutro...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 28 Paź 2014 19:51 

Rejestracja: 14 Paź 2014
Posty: 5
hej, miałam sie odezwać jak to mnie Piotrek ładnie zaanonsował:)
lubie podróżować, zwiedziłam trochę Azji ale tej północno - srodkowej, na południe jeszcze nie dotarłam a zawsze chciałam.
Co do terminu to też jestem za końcem listopada choćby ze względu na szczepienia. I dla mnie minimum pobytu to 3 tyg.

A najważniejsze - ustaliliśmy spotkanie! po dłuugich naradach;) jutro tj. środa, godz. 17:00 pod rotundą.

Kto chętny zapraszamy)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 28 Paź 2014 20:41 

Rejestracja: 23 Paź 2014
Posty: 9
Drodzy, dla mnie najwcześniejsza godzina popracowa to 18.30-19. Będziecie jeszcze wtedy gdzieś? Może ustalimy gdzie pójdziemy, tak, żebym mogła was znaleźć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 28 Paź 2014 21:24 

Rejestracja: 14 Paź 2014
Posty: 5
hmm najlepszy bylby jakis kontakt tel..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group