Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Sty 2010 22:39 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 25
Może ktoś ma doświadczenie albo pomysł na przelot do Indii, najlepiej Delhi.
Wylot na początku lipca 2010, przylot we wrześniu 2010.

Najtaniej jak się da, dojazd Ukraina, Niemcy, Londyn to żaden problem.
Liczyłem na Aerosvit, ale tam maksymalny pobyt to miesiąc. Na tyle to można do Kielc (nie obrażając) co najwyżej pojechać... :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Nowym Jorku za 3673 PLN. Loty z Berlina i noclegi w hotelu Boże Ciało w Nowym Jorku za 3673 PLN. Loty z Berlina i noclegi w hotelu
Wycieczka na wybrzeże Cinque Terre za 1219 PLN. Loty do Włoch z Warszawy, noclegi i auto Wycieczka na wybrzeże Cinque Terre za 1219 PLN. Loty do Włoch z Warszawy, noclegi i auto
#2 PostWysłany: 26 Sty 2010 09:33 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Air Arabia ma dobra cenę z Kijowa (363.21 EUR - około 1450 zł), ale musisz sprawdzić, czy przy tranzycie przez ZEA nie jest przypadkiem wymagana wiza. Wiza do ZEA jest cholernie droga.


Kiev - Boryspil Intl / Sharjah Tue, 06 Jul 10 14:00 Tue, 06 Jul 10 19:55 G9294
Sharjah / Delhi Tue, 06 Jul 10 23:15 Wed, 07 Jul 10 04:00 G9469

Delhi / Sharjah Wed, 22 Sep 10 04:40 Wed, 22 Sep 10 06:35 G9460
Sharjah / Kiev - Boryspil Intl Thu, 23 Sep 10 09:00 Thu, 23 Sep 10 13:05 G9293

PS. Chyba nie ma jednak potrzeby kupowania wizy: "Nie ma natomiast wymogu posiadania przez obywateli RP wiz tranzytowych w przypadku pozostawania w strefie tranzytowej lotniska." Do Kijowa jest kilka tanich sposobów dotarcia, najtaniej pewnie Wizz Air z Katowic, ale jak masz czas, to proponuję pociągiem przez Lwów.

Poszukaj też w innych terminach na AirArabia, jest sporo lotów, pewnie uda się znaleźć coś tańszego trochę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Sty 2010 10:14 

Nie wiem, czy Ci pomogę, bo informacje są tutaj na dużym poziomie ogólności niekiedy, ale zawsze to jakiś trop: http://www.koniecswiata.net/jak-tanio-d ... _gronkst4t[country_id]=99&tx_gronkst4t[flashBackPID]=2342
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Sty 2010 20:41 

W zeszłym roku leciałam do delhi za 1800 zł KLM-em. Moja koleżanka Lufthansą za 1700 - bilet był na dwa miesiace. Proponuję zaprenumerować newslettery wszystkich dużych przewoźników. łatwo wtedy nie przegapić promocji. Raz widziałam nawet promocję do delhi Finnairem za 1450... Ale w czerwcu, a ja leciałam we wrześniu.
Góra
 PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 12 Lut 2010 05:08 

za 1500 znajdziesz finnaira , ale musisz poczekac na promocje
Góra
 PM off  
      
#6 PostWysłany: 16 Lut 2010 00:21 

Rejestracja: 06 Lut 2010
Posty: 18
leć na stansted ryanem, poźniej do kulala lumpur airasia i dalej też airasia albo szukaj dalej, w azji loty bardzo tanio
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group