Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Liban - Covid 19
#1 PostWysłany: 23 Mar 2022 11:05 

Rejestracja: 05 Lut 2011
Posty: 169
niebieski
Witam,
pozwoliłem sobie założyć temat z uwagi na trwającą Szaloną Środę. Dobrze widzę, że osoby zaszczepione nie potrzebują żadnego testowania przy przylocie do Bejrutu,a od 28 marca zniesiona zostanie konieczność rejestracji na platformie internetowej?
Góra
 Profil Relacje PM off
Robaku lubi ten post.
 
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: Liban - Covid 19
#2 PostWysłany: 23 Mar 2022 11:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Słusznie, slusznie ,bo jak patrzylem na stronę MSZ to jednak trzeba certyfikat wgrac i wypelnic lokalizator
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liban - Covid 19
#3 PostWysłany: 23 Mar 2022 17:57 

Rejestracja: 06 Lis 2017
Posty: 41
A co osobami niezaszczepionymi?

Mój certyfikat traci ważność w kwietniu, wylot mam w maju. Nie mogę przyjąć kolejnej dawki, bo niedawno przechorowałam covida. Certyfikat ozdrowienca wchodzi w grę?

Leci że mną syn (7 latek) on nie jest zaszczepiony. Czy w Bejrucie można zrobić test? I w jakiej cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liban - Covid 19
#4 PostWysłany: 23 Mar 2022 19:10 

Rejestracja: 06 Wrz 2020
Posty: 1654
HON fly4free
@Bartek_TG https://www.gov.pl/web/dyplomacja/liban

Osoby niezaszczepione:

Testy przed przyjazdem

Osoby niezaszczepione powyżej 12 roku życia muszą wykonać test PCR na maksymalnie 48 godzin przed przylotem do Libanu lub test antygenowy na maksimum 24 godziny przed podróżą. Negatywny wynik testu powinien zostać zarejestrowany na platformie MOPH PASS (https://pass.moph.gov.lb)

Testy po przyjeździe

Brak konieczności testu po przylocie.

Kwarantanna

Osoby niezaszczepione muszą pozostawać w samoizolacji do momentu uzyskania wyników testu PCR wykonywanego na lotnisku (zwykle do 48 godzin)

Formularz lokalizacyjny

Konieczne jest zarejestrowanie się przed podróżą na stronie https://pass.moph.gov.lb
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liban - Covid 19
#5 PostWysłany: 26 Paź 2022 11:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2015
Posty: 167
srebrny
Od około miesiąca są zniesione wszystkie restrykcje wjazdowe covid, w tym tygodniu nawet nasze MSZ wydało aktualizację informacji dla podróżujących:

https://www.gov.pl/web/liban/informacje ... rozujacych
Cytuj:
Osoby zaszczepione
Od 27 września 2022 roku nie musisz okazywać paszportu sanitarnego/unijnego certyfikatu Covid-19 przy wjeździe do Libanu.

Osoby niezaszczepione
Od 27 września 2022 roku nie musisz okazywać negatywnego wyniku testu na Covid-19.

Ozdrowieńcy
Od 27 września 2022 roku nie musisz okazywać negatywnego wyniku testu na Covid-19 ani certyfikatu ozdrowieńca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group