Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 21 Mar 2017 00:32 

Punkty statusowe: 15
niebieski
steward napisał(a):
prz napisał(a):
Czy ktoś przerobił kurs Kraków - Lwów w Leo Expressie? Cena "w klasie ekonomicznej" jest podobna do polskiegobusa (zakładam więc, że będzie wygodniej), cena w "klasie biznes" niewiele wyższa, ale jaki jest z tego profit?

P.S. "wygodniejsze fotele" jest na tyle enigmatycznym stwierdzeniem, że niewiele mi mówi - czytałem to co jest dostępne na WWW

@‌MUC2014‌ Tyyy, także "jaki jest z tego profit"? Na przyszłość, przeczytaj uważnie całość pytania na które masz zamiar odpowiedzieć ;)

zalecam RELANIUM XXL bo masz tendencje do atakowania , a ja mam własną opinię - Ty wyrażasz opinię i nie jesteś jej pewien , a milczenie w niektórych sytuacjach jest złotem. Ja piszę z praktyki a ty z teorii i tym się różnimy. Mnie Leo Express nigdy nie zawiódł i uważam że autokary mają wygodne fotele i są komfortowe , nie odpowiadam na pytanie tylko wyrażam swoją opinię , a ty siejesz ferment na tym forum mądrzejszy od wszystkich
 Profil Relacje PM off  

#42 PostWysłany: 21 Mar 2017 03:26 

Punkty statusowe: 36
srebrny
Haha, już jest dobrze, widzę szybko się uczysz :D

Ja nawet nie jestem pewien z kim ja tutaj rozprawiam, mam nadzieję że nie z 3-latkiem ;)
Z zestawów do spania nigdy nie korzystałem, bo nie potrzebowałem. Dlatego nie wiem czy się należy na kursach autokarowych również. Po drugie ja korzystam z tras i połączeń obsługiwanych w ciągu dnia a nie nocnych.

#43 PostWysłany: 26 Mar 2017 11:01 
Awatar użytkownika

Loty: 58
Kilometry: 67 449
Punkty statusowe: 7
Wczoraj skorzystałem z ich autobusu na odcinku Warszawa - Katowice i można powiedzieć bajka :)
Siedzenia wygodne, oparcie odchyla się dużo bardziej niż w Bocianie czy Neobusie. Nie było za free rogalika ale była butelka wody i puszka kofoli (taka czeska Coca&Cola), na pokładzie steward który co chwile biegał po autokarze sprawdzając czy niczego nie potrzeba lub z workiem na śmieci :)
 Profil Relacje PM off  

#44 PostWysłany: 26 Mar 2017 12:07 

Punkty statusowe: 36
srebrny
Rogalik jest tylko w biznesie.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości