Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 263 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 16 Mar 2019 12:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2016
Posty: 160
Loty: 409
Kilometry: 357 069
Z internetem i płatnościami kartą już wszystko jasne, dzięki ;)

Czy na lotnisku lub gdzieś na wyspie jest może przechowalnia bagażu?
Przylatujemy o 7 rano, a check-in w domku mamy dopiero o 15. Mamy możliwość wcześniejszego check-inu za 49NZD, ale jeśli byłaby przechowalnia bagażu i w miarę stabilna pogoda, to może udałoby nam się przeczekać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#202 PostWysłany: 16 Mar 2019 13:43 

Rejestracja: 01 Lip 2012
Posty: 211
Loty: 14
Kilometry: 90 771
niebieski
Na lotnisku są boxy (płatne), po drugiej stronie ulicy jest hotel-restauracja oferująca przechowanie za 5NZD (niestety nie wiem za ile czasu).
Góra
 Profil Relacje PM off
arti88 lubi ten post.
arti88 uważa post za pomocny.
 
      
#203 PostWysłany: 16 Mar 2019 23:23 

W samolocie na wyspy. Wifi śmiga aż miło za free . Ciepłe posiłki tylko dla tych co mają ceratke czarna na zaglowku. Niektórzy pasażerowie wręcz oburzeni jak to posiłku nie mają. Szczególnie ci z Azji. Dużo Słowaków bądź Czechów. Kilku Polaków też jest.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 PM off  
      
#204 PostWysłany: 19 Mar 2019 03:45 

Ktoś pisał o psach. Jest ich pełno. Przy drogach nawet znaki. Uwaga psy na drodze.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 PM off  
      
#205 PostWysłany: 19 Mar 2019 06:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2016
Posty: 160
Loty: 409
Kilometry: 357 069
Hej,
Co do atrakcji na miejscu, czy ktoś korzystał ze słynnego trekkingu po wyspie o nazwie Cross Island Trek prowadzonego przez legendarną miejscową postać Pa?

https://www.pastreks.com/

Obecnie widzę że trekking prowadzony jest przez zastępcę Pa, niemniej jednak może warto przejść całą wyspę na wskroś.

Widziałem również, że na miejscu organizowane są wycieczki z nurkowaniem. Nie wiem na ile aktualna pogoda jest odpowiednia do nurkowania, ale jeśli ktoś korzystał, to mógłby również się podzielić informacjami :)

Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#206 PostWysłany: 20 Mar 2019 23:29 

Proszę o podpowiedź jak sensownie wykorzystać kilka godz w Los Angeles z autem oczywiście. Dzieki

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 PM off  
      
#207 PostWysłany: 20 Mar 2019 23:32 

Rejestracja: 01 Lip 2012
Posty: 211
Loty: 14
Kilometry: 90 771
niebieski
Jak Los Angeles i auto to pewnie stojąc w korkach. Jak auto z wypożyczalni to uwzględnij czas procedury zwrotu i ew. tankowania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#208 PostWysłany: 20 Mar 2019 23:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
A na 9h przesiadki jaki plan polecacie? :)
Pewnie sporo osób już miało taką przesiadkę - na co ją zagospodarowaliście?
Uber pewnie działa w LA bez problemu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#209 PostWysłany: 20 Mar 2019 23:44 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7832
HON fly4free
W USA zwykle lepiej wychodzi Lyft , przy planowaniu przejazdów nie zapomnij o korkach w LA, potrafią być GIGANTYCZNE
Góra
 Profil Relacje PM off
billabong lubi ten post.
 
      
#210 PostWysłany: 20 Mar 2019 23:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
A to, że przesiadka będzie w sobotę (sobota między godz.12 a godz.21) to coś zmienia w kontekście korków? :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#211 PostWysłany: 21 Mar 2019 00:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 220
Loty: 189
Kilometry: 364 340
niebieski
poszwin napisał(a):
A na 9h przesiadki jaki plan polecacie? :)
Pewnie sporo osób już miało taką przesiadkę - na co ją zagospodarowaliście?
Uber pewnie działa w LA bez problemu?

Wykorzystaliśmy ten czas jak poniżej, świetna przesiadka :) :
Uber do Santa Monica ( wszystkie ubrey odjeżdżają z Górnego tarasu lotniska), czas 30 minut za 20 USD, Santa Monica pier, koniec route 66, obiad w bubba gump. Później spacer wzdłuż płazy do Venice Beach. Przejście przez całe venice wraz z bocznymi uliczkami, aż do Muscle beach zabierze Wam ok. 3h. Zglodniejecie, czas na taco, piwko lub lody. Chwila chillu na plazy i powrót na lotnisko. My postanowiliśmy wstąpić jeszcze na shopping do Macy’s na 40 minut. Jest jeden mall 10 minut od lotniska.
Poprzedni layover spędziłem w Downtown i na alei gwiazd, ale venice i Santa Monica zdecydowanie ciekawsze.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
poszwin uważa post za pomocny.
 
      
#212 PostWysłany: 21 Mar 2019 00:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
No właśnie w planie też wstępnie mieliśmy przede wszystkim Venice Beach oraz Santa Monica ;)
Zastanawiałem się czy nie zaatakować dalszej części miasta Uberem i uderzyć do Beverly Hills (Rodeo Drive) oraz Hollywood Walk Of Fame - kwestia jak to czasowo by wyszło i jak z powrotem na lotnisko... Ale te 30min w Waszym wykonaniu nie brzmi tak strasznie w kontekście tych gigantycznych korków co wszyscy wszędzie straszą ;)
Powrót z Venice na lotnisko jak ogarnęliście i ile Wam to czasu zajęło? Pewnie w każdej kafejce/restauracji można się podpiąć pod wifi i zamówić Ubera?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#213 PostWysłany: 21 Mar 2019 00:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 220
Loty: 189
Kilometry: 364 340
niebieski
Może być ciężko dodając walk of fame, to wyglada na rzut beretem, ale korki naprawdę potrafią być spore i nagle. Wifi wcale nie było tak łatwo złapać, udało nam się w Starbucksie. Wzięliśmy Uber do mayc’s (sepulveda blvd) i później drugi Uber na lotnisko. Całość 35 USD jak widzę teraz na rachunkach. Niestety nie widzę czasu przejazdu, ale całość (oba ubery) zajęły nam pewnie koło 45 minut w sobotę między 17-18.
Góra
 Profil Relacje PM off
poszwin lubi ten post.
poszwin uważa post za pomocny.
 
      
#214 PostWysłany: 23 Mar 2019 01:31 

Wracając do Cook Island. Jak ktoś ma lot przed północą a musi rano hotel opuścić to po całym dniu jest opcja prysznica. Jeden dostępny pomiędzy 16-17 za 15 nzd w hotelu na przeciw lotniska Islander wymagana rezerwacja rano tego samego dnia. Inna opcja jakieś 5km od lotniska w stronę przeciwna wskazówka zegarka jest resort Edgewater resort i Spa. Tam można wziąć prysznic o dowolnej godzinie nawet o 21-ej za 10nzd. W obu przypadkach ręczniki i podstawowe kosmetyki w cenie. Z jedzenia. Beluga śniadania mega, lunch mega.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 PM off  
      
#215 PostWysłany: 23 Mar 2019 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2017
Posty: 219
Loty: 341
Kilometry: 755 789
niebieski
Ja będę na Raro 8-12 kwietnia. Jestem w kontakcie z kilkoma forumowiczami i jak ktoś jeszcze jest zainteresowany to możemy zrobić wspólne piwko na miejscu - poproszę jakby co nr tel na priv i będziemy się łapać na whatsapp.


Sent from my iPhone using Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
zoli lubi ten post.
 
      
#216 PostWysłany: 23 Mar 2019 10:35 

Do browaru macie kilka kroków z lotniska. Butelka plastikowa 1.5l za 13nzd.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 PM off  
      
#217 PostWysłany: 23 Mar 2019 12:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1109
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
vasquez37 napisał(a):
Ja będę na Raro 8-12 kwietnia. Jestem w kontakcie z kilkoma forumowiczami i jak ktoś jeszcze jest zainteresowany to możemy zrobić wspólne piwko na miejscu - poproszę jakby co nr tel na priv i będziemy się łapać na whatsapp.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Też będziemy w tym terminie i jak najbardziej piszemy się na piwo.
btw. wybiera się ktoś w tym terminie na Aitutaki?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
vasquez37 lubi ten post.
 
      
#218 PostWysłany: 23 Mar 2019 12:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
Nie no serio!?
Chciałem tyle nie pić podczas tego wyjazdu... :lol: :lol: :lol:

@vasquez37 masz już mój numer na priv jakby co!
@zoli ja z dziewczyną będziemy raczej chcieli się wybrać, chociaż wszystko zależy od pogody... Wy już wykupiliście wycieczkę? Bo ja się zastanawiam czy nie kupić na miejscu - pierwszego dnia po przylocie jak zrobimy rozeznanie jaka będzie pogoda np. za dzień czy dwa. Kwestia tylko czy można tak z dnia na dzień wykupić taką wycieczkę czy też trzeba wcześniej rezerwować?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
vasquez37 lubi ten post.
 
      
#219 PostWysłany: 23 Mar 2019 13:19 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 625
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
My jesteśmy w terminie 1-5 kwietnia. Na Atiu mam wykupiona wycieczke na 3 kwietnia. Jeśli prognoza na ten dzień będzie słaba to można zrezygnować dzień przed. Ktoś jest w tym terminie? Śpimy na Titikaveka bardzo blisko Charliego.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#220 PostWysłany: 23 Mar 2019 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
A przez jakieś biuro braliście wycieczkę czy bezpośrednio na Air Rarotonga (https://www.aitutakidaytour.com/book/)?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 263 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group