Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 438 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 27 Wrz 2012 18:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2010
Posty: 380
niebieski
Ja tutaj czegoś nie rozumiem, jakaś plaga z tymi użytkownikami z 1 postem, osobiście byłabym b. sceptyczna, żeby wspólnie coś rezerwować, wiarygodność mniej niż 0, ale może jestem zbyt zasadnicza (czyt. staromodna) :) Czy ukrywacie się pod przykrywkami, czy wstydzicie się siebie (?), czy jesteście jak sępy i nie dzielicie się swoimi radami ze społecznością, a czyhacie tylko na megadeale. A może jaja sobie robicie i potem trzeba spać na kilku łóżkach z pustą cc.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#62 PostWysłany: 27 Wrz 2012 23:23 

Rejestracja: 30 Lip 2012
Posty: 90
http://media.lonelyplanet.com/ebookmaps ... inique.pdf

można ściągnąć mapę do wstępnego zaplanowania wycieczki:)


czy jest ktoś chętny, aby złożyć się na przewodnik lonely planet? (jeden rozdział 3 funty kosztuje)
http://shop.lonelyplanet.com/caribbean/ ... hapter-12/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 01 Paź 2012 09:05 

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 20
@d_ave

Jachty braliśmy bez sternika. Ja prowadziłem jeden, drugi kolega. Nasz "sternik jachtowy" wystarczył, ale prosili o dokładne rozpisane doświadczenie: region, jacht, gdzie, ile godzin. Pływanie tam nie jest proste: liczne rafy, odwrotne oznaczenia IALA B, stanie w większości na kotwicy (bojka jak się trafi to jest luksus), fala oceaniczna oraz passat dochodzący do 6B... W 2011 za jacht w styczniu daliśmy 3500E za 14 dni / jednokadłubowiec Harmony 47. Katamaran jest oczywiście wygodniejszy, ale jego koszt jest znacznie większy. Firma z której braliśmy jachty to www.dreamyachtcharter.com, poprzez polskiego brokera. Osobiście polecam sprawdzone firmy typu Punt, Azymut - przestrzegam przed firmami "krzak", które mają kapitału 5000zł :(

Jak by kogoś interesowało trochę organizacyjnych szpargałów z naszego rejsu: http://www.punt.pl/relacja/35,Jack_Spar ... _sneak_you

M
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 02 Paź 2012 08:07 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 6
@jasfasola
Dziekuję Ci za odpowiedz. I gratuluję udanej wyprawy. Gdyby udało nam się zorganizować coś podobnego bylibyśmy wniebowzięci. Zobaczymy moze sie uda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 04 Paź 2012 12:53 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
Na francuskim grouponie propozycja na Karaiby:

http://sejours.groupon.fr/c/groupon/espagne
:) powiem Wam, że z tej perspektywy nasza promocja wydaje się regularną ceną ;))

jakies też pomysły na hotele:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 05 Paź 2012 17:05 

Rejestracja: 25 Lut 2011
Posty: 339
niebieski
Wydaje mie sie ze tam sa ceny bez przelotów
_________________
Image

https://www.instagram.com/without_a_guide/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 05 Paź 2012 17:39 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1571
niebieski
bez przelotów bo nigdzie nie jest napisane o przelotach..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 06 Paź 2012 19:24 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
ceny są z przelotami:
Ce prix comprend :

Les vols réguliers Aller/Retour
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 07 Paź 2012 20:01 

Rejestracja: 18 Wrz 2012
Posty: 6
Mimo tego że z przelotami to i tak nasza promocja jest bardziej atrakcyjna -7 nocy np. w maju z tym Grouponem wychodzi za 791 Euro za osobę...a tu bilet ok. 160 Euro, spanie ok. 180 Euro (za 1 osobe przy 2 osobach w pokoju) plus można wypożyczyć auto za ok. 100 Euro (też licząc przy 2 osobach) :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 07 Paź 2012 20:18 

Rejestracja: 18 Wrz 2012
Posty: 6
A czy ktoś rozgryzł może kwestie kempingów? Na przykład na http://www.martinique.org/accommodations/camping.php i na kilku innych stronach wspominają, ze są 2 kempingi z pełnym zapleczem: Tropicamp przy Gros Raisins Plage i Nid Tropical przy Anse à L'Âne, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji o cenniku czy ewentualnej konieczności wcześniejszej rezerwacji...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 08 Paź 2012 10:34 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
lemurek napisał(a):
Mimo tego że z przelotami to i tak nasza promocja jest bardziej atrakcyjna -7 nocy np. w maju z tym Grouponem wychodzi za 791 Euro za osobę...a tu bilet ok. 160 Euro, spanie ok. 180 Euro (za 1 osobe przy 2 osobach w pokoju) plus można wypożyczyć auto za ok. 100 Euro (też licząc przy 2 osobach) :)


nie twierdzę, że nasza cena jest nieatrakcyjna :D ale wychodzi na to, że loty wcale super tanie nie były :) ceny w hotelach na niemieckich stronach zaczynają sie od 300 eur/os/tydz - na pewno można taniej, ale nie sztuka porównać przelot i mieszkanie w namiocie z tym grouponem i mówić, że jest taniej. Jeśli samemu ktoś chciałby zrobić bardzo podobny pobyt, to w maju ze śniadaniem pobyt w tym hotelu Karibea kosztuje 109eur/os/noc, więc wychodzi więcej niż pobyt zorganizowany - lot chyba za 0eur :)) ale to i tak atrakcyjna oferta:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 09 Paź 2012 01:48 

Rejestracja: 30 Lip 2012
Posty: 90
maxima napisał(a):
lemurek napisał(a):
Mimo tego że z przelotami to i tak nasza promocja jest bardziej atrakcyjna -7 nocy np. w maju z tym Grouponem wychodzi za 791 Euro za osobę...a tu bilet ok. 160 Euro, spanie ok. 180 Euro (za 1 osobe przy 2 osobach w pokoju) plus można wypożyczyć auto za ok. 100 Euro (też licząc przy 2 osobach) :)


nie twierdzę, że nasza cena jest nieatrakcyjna :D ale wychodzi na to, że loty wcale super tanie nie były :) ceny w hotelach na niemieckich stronach zaczynają sie od 300 eur/os/tydz - na pewno można taniej, ale nie sztuka porównać przelot i mieszkanie w namiocie z tym grouponem i mówić, że jest taniej. Jeśli samemu ktoś chciałby zrobić bardzo podobny pobyt, to w maju ze śniadaniem pobyt w tym hotelu Karibea kosztuje 109eur/os/noc, więc wychodzi więcej niż pobyt zorganizowany - lot chyba za 0eur :)) ale to i tak atrakcyjna oferta:)



najtansza cena z grouponem 650 euro, mnie lot kosztowal 150 euro, hotel 200 euro, nie wiem jak trzeba by na to patrzec, zeby wciaz nie widziec, ze loty jednak byly super mega tanie :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 09 Paź 2012 09:53 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
bimberon napisał(a):
maxima napisał(a):
lemurek napisał(a):
Mimo tego że z przelotami to i tak nasza promocja jest bardziej atrakcyjna -7 nocy np. w maju z tym Grouponem wychodzi za 791 Euro za osobę...a tu bilet ok. 160 Euro, spanie ok. 180 Euro (za 1 osobe przy 2 osobach w pokoju) plus można wypożyczyć auto za ok. 100 Euro (też licząc przy 2 osobach) :)


nie twierdzę, że nasza cena jest nieatrakcyjna :D ale wychodzi na to, że loty wcale super tanie nie były :) ceny w hotelach na niemieckich stronach zaczynają sie od 300 eur/os/tydz - na pewno można taniej, ale nie sztuka porównać przelot i mieszkanie w namiocie z tym grouponem i mówić, że jest taniej. Jeśli samemu ktoś chciałby zrobić bardzo podobny pobyt, to w maju ze śniadaniem pobyt w tym hotelu Karibea kosztuje 109eur/os/noc, więc wychodzi więcej niż pobyt zorganizowany - lot chyba za 0eur :)) ale to i tak atrakcyjna oferta:)



najtansza cena z grouponem 650 euro, mnie lot kosztowal 150 euro, hotel 200 euro, nie wiem jak trzeba by na to patrzec, zeby wciaz nie widziec, ze loty jednak byly super mega tanie :)


a masz ten hotel co w najtańszym grouponie? cięzko porównywac malucha i mercedesem i mówić, że nie ma różnicy, albo że maluch tańszy....

Chodzi o to, że jeśli ktoś chciałby kupić osobno lot i osobno TEN SAM hotel co z grouponie, to wyjdzie go drożej niż kupno groupona. Wiadomo, że można taniej znaleźc jakieś spanie. Proponuję nie ciągnąć tej dyskusji, bo to nic nie wnosi. Na grouponie można popatrzeć jakie sa orientacyjne koszty hoteli - nie każdy chce mieszkać w namiocie czy prywatnej kwaterze...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 09 Paź 2012 10:19 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 180
Zbanowany
@maxima - nie wiem jak taniej cię wychodzi - porównując nawet hotele tej samej klasy (patrzę na Gwadelupę), i niestety nasza opcja jak by nie kombinować jest o ok. 50% tańsza jak nie więcej.

A swoją drogą - pomyśl zanim coś napiszesz.
Jeżeli biuro połowę kwoty musi oddać do grupona, musi opłacić lot, hotel - no to na pewno dopłacają żeby było taniej.
Ja lecę w czerwcu, ale patrząc na termin styczeń - marzec 2 tygodnie z grupona to wydatek ok 7-9k eur za czteroosobową rodzinę (***) - no jak za darmo.
Swoją drogą w czerwcu **** gwiazdki szarpniesz za 3k EUR za duplex apartament (jedna z droższych opcji), lot ok. 600 eur, nie mam porównania z gruponem ponieważ terminy są do styczeń- marzec.
Faktycznie, trzeba skończyć tą dyskusję - swoją drogą nasza opcja umożliwia wybór hotelu/formy zakwaterowania itp - trzeba naprawdę się postarać żeby było drożej niż przez grupon przy takich kosztach lotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 09 Paź 2012 17:37 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
Ja patrzę na oferty tygodniowe, bo na tyle lecę. hotel za ok 2500-3000zl. Jeśli do tych dajmy na to 650-700eur/pokój dolicze lot 412eur (mnei tyle kosztował) i transfer (ktoś pisał, że nawet 80eur w 1 stronę?!), to mam ponad 600eur za os na tydz.

Nie podważam atrakcyjoności naszej oferty;) Pewnie jak ktoś leci na dłużej to zaoszczędzi więcej.

Pisałam to, bo z mojej perspektywy wyjdzie podobnie jak zorganizowana wycieczka. Dla porównania za kilka dni lece na Mauritius z promocji, hotel w promocji (4* AI). Wszystko zorganizowałam sama. Cena z biura to ponad 9200zł/os. Ja mam za mniej niż 4000zł/os. W przypadku Martyniki u mnie to nie będzie tak wyglądać. Bo z biura mogę lecieć za 650-800eur, a samemu organizacja ok 500eur trzeba liczyć (bez dolotu do Paryża i noclegu tam). Dlatego dla mnie ta oferta nie jest powalająca :) Fakt też że nie lecę na Martynikę aby spać na polu byle taniej. Oczekuję pewnego standardu i np. hostel jest dla mnie nie do przyjęcia.

Jesli ktoś godzi się na gorsze warunki, tylko po to żeby zaoszczędzić, to oferta za 200eur za bilet jest super, bo pewnie w sumie można wydac na super wakacje 300-400eur.

Dla mnie groupon jest ciekawostką. Nie chcę dyskutowac wyższości wakacji samodzielnie nad tymi z biura:)
Myslę, że to powinno zakończyc dyskusję.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 10 Paź 2012 10:01 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 180
Zbanowany
ok maxi, nie ma tematu.
Soją drogą zgodzę się że tego typu oszczędności odczujemy tutaj przy większej liczbie osób oraz dłuższym terminie pobytu.
Wczoraj z ciekawości sprawdziłem ceny lotów w terminie w którym lecę i cena wynosi ok 400 EUR (ja za 4 osoby zapłąciłem 600)- przy solowym wypadzie faktycznie za dużo się nie ugra, biorąc pod uwagę ceny na miejscu - znajdzie się tańsze kierunki.
Jednak traktując to jako wyjazd wakacyjny z rodziną to cena i kierunek naprawdę jest mega.
NA zakończenie - porównujesz ceny promocyjne z grupona z cenami regularnymi hoteli.
Jak napisałem na chwilę obecną bukując hotel w normalnej cenie uzyskuję bardzo duże oszczędności, jednak trzeba poczekać na promocje hoteli lub zniżki typu 10,20% taniej i wtedy porównywać koszty wyjazdu zorganizowanego samemu oraz zakupu pakietu na grupon.
Myślę że jak pojawia się akcja na gruponie, będą też na portalach booking itp.
A swoją drogą jak z doświadczenia wygląda sprawa z promocjami na hotele tzn. w poprzednich latach w jakich terminach najbardziej opłacało się bookować.
Wiem, że tego nie da się przewidzieć, jednak ktoś może ma jakieś spostrzeżenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 10 Paź 2012 10:53 

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 21
SAYMON_G napisał(a):
ok maxi, nie ma tematu.
Soją drogą zgodzę się że tego typu oszczędności odczujemy tutaj przy większej liczbie osób oraz dłuższym terminie pobytu.
Wczoraj z ciekawości sprawdziłem ceny lotów w terminie w którym lecę i cena wynosi ok 400 EUR (ja za 4 osoby zapłąciłem 600)- przy solowym wypadzie faktycznie za dużo się nie ugra, biorąc pod uwagę ceny na miejscu - znajdzie się tańsze kierunki.
Jednak traktując to jako wyjazd wakacyjny z rodziną to cena i kierunek naprawdę jest mega.
NA zakończenie - porównujesz ceny promocyjne z grupona z cenami regularnymi hoteli.
Jak napisałem na chwilę obecną bukując hotel w normalnej cenie uzyskuję bardzo duże oszczędności, jednak trzeba poczekać na promocje hoteli lub zniżki typu 10,20% taniej i wtedy porównywać koszty wyjazdu zorganizowanego samemu oraz zakupu pakietu na grupon.
Myślę że jak pojawia się akcja na gruponie, będą też na portalach booking itp.
A swoją drogą jak z doświadczenia wygląda sprawa z promocjami na hotele tzn. w poprzednich latach w jakich terminach najbardziej opłacało się bookować.
Wiem, że tego nie da się przewidzieć, jednak ktoś może ma jakieś spostrzeżenia.



W 100% się zgadzam - to co dla osoby podróżującej samemu jest niewielką oszędnością przy 4 osobowej rodzinie jest już róznicą ogromną!

Jeżeli chodzi o hotele - ja celowo wybierałam termin majowo-czerwcowy. Chętnie pojechałabym np w czasie ferii, ale z góry wiedziałam, że ceny styczeń -kwiecień na Karaibach potrafią być często 2-3 razy wyższe niż maj - czerwiec.

Standardowo maj-czerwiec (może jeszcze wrzesień-październik) to najniższe ceny na Karaibach. Co najwyżej niestety Martynika/Gwadelupa ma bardzo ubogą bazę hotelową w porównaniu np. do Dominikany, Jamajki czy choćby Kuby.

Dlatego dla osób, które polecą np na Wielkanoc pomimo niskiej ceny biletu wyjazd wcale nie musi taki tani, bo zapłacą dużo za hotel. Przykładowo willa, którą chyba będę rezerwować na Wielkanoć ma cenę 2,5 raza wyższą niż w moim terminie :shock:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 10 Paź 2012 11:55 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1963
platynowy
aga0905

Podaj namiary na te willę.
Szukam jakiegoś noclegu dla 6 osób dorosłych na maj.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 10 Paź 2012 12:04 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
więc jak zwykle punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :)

swoją drogą - kupujecie już bilety do Paryża? uznajecie, że nie anulują biletów?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 10 Paź 2012 12:14 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
SAYMON_G napisał(a):
A swoją drogą jak z doświadczenia wygląda sprawa z promocjami na hotele tzn. w poprzednich latach w jakich terminach najbardziej opłacało się bookować.
Wiem, że tego nie da się przewidzieć, jednak ktoś może ma jakieś spostrzeżenia.


mogę podzielić się swoimi doświadczeniami z organizacji wyjazdu na Mauritius. Udało mi się złapać hotel 4* all inclusive dla 2oś w cenie ok 55eur/os/doba. Na portalach typu booking.com, hotels.com itp cena była podobna lub wyższa, ale z samym śniadaniem... W cenie jest bogata oferta sportów wodnych za darmo (jak będzie to na miejscu ocenię :)

Szukałam na stronach zagranicznych biur podróży - thomascook, tui, neckermann, virgin... Moim zdaniem często można znaleźć lepsza ofertę niż na portalach z samymi hotelami. Myślę sobie (jeszcze nie sprawdzałam), że francuskie biura podrózy powinny mieć najlepszą ofertą, bo to w końcu teren Francji i pewnie popularna destynacja wśród Francuzów....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 438 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group