Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 182 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: LATAM Airlines
#161 PostWysłany: 04 Maj 2024 02:39 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 625
niebieski
Leciał ktoś ostatnio z nimi z GYE na Galapagos? Czepiają się wielkości małego podręcznego? Plecak 25L przejdzie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
8 dni na Zanzibarze za 2903 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami 8 dni na Zanzibarze za 2903 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wakacje na Krecie za 1097 PLN. Loty z Gdańska i 5 noclegów blisko plaży Wakacje na Krecie za 1097 PLN. Loty z Gdańska i 5 noclegów blisko plaży
 Temat postu: Re: LATAM Airlines
#162 PostWysłany: 10 Maj 2024 14:26 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 8123
HON fly4free
Zależy którą masz grupę boardingową - w grupach 4-5 dość często kontrolują bagaże w LA (zwłaszcza jak rejs jest pełny) i większe przymusowo nadają do luku. Jak masz bilet bez dużego podręcznego (ostatnia grupa boardingowa 6) mogą też naliczyć za to dodatkową opłatę, ale raczej rzadko to się zdarza na ile widziałem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: LATAM Airlines
#163 PostWysłany: 11 Maj 2024 06:43 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 625
niebieski
Thx, finalnie upchnalem plecak w bagaz rejestrowany, także nie zweryfikowałem. Ale nie widziałem żeby kogokolwiek sprawdzali, pomimo niemal pełnego samolotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LATAM Airlines
#164 PostWysłany: 22 Maj 2024 14:02 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 386
niebieski
Podczas rezerwacji lotu muszę wpisać numer paszportu. Wiem jednak, że będę go musiał wymienić niebawem z powodu braku miejsca na pieczątki :D Czy w LATAM można w aplikacji i na stronie lub podczas checkin nieodpłatnie zmienić numer dokumentu?
_________________
I visited 82 countries:
https://tinyurl.com/tomczas82countries

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LATAM Airlines
#165 PostWysłany: 22 Maj 2024 14:03 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 8123
HON fly4free
Tak, oczywiście, można zmieniać do woli.
Góra
 Profil Relacje PM off
tomczas uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: LATAM Airlines
#166 PostWysłany: 04 Cze 2024 13:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1543
Loty: 619
Kilometry: 992 187
srebrny
Czy ktoś może wie, czy za lot MAD LIM Latam Group operated by subsidiary (Latam Peru) naliczą mile do M&M czy raczej kredytować do BA?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LATAM Airlines
#167 PostWysłany: 04 Cze 2024 14:30 

Rejestracja: 18 Lis 2019
Posty: 75
Ja jakieś dwa lata temu próbowałem naliczyć do M&M dwie krajówki w Peru operowane przez Latam Peru, ale z kodami LA* i mi w obu przypadkach odrzuciło przez formularz na stronie. Nie drążyłem specjalnie tematu i skredytowałem do Finnair'a, więc nie wiem czy da się to jakoś załatwić przez support.
_________________
zdjęcia i relacje z moich podróży: (Sri Lanka, Peru, Spitsbergen, Kenia, Tanzania, Indie, Gruzja, Albania, Czarnogóra, Maroko i wiele innych)
instagram.com/kierunek.koniec.swiata
facebook.com/kierunek.koniec.swiata
60/193 krajów ONZ, 65 krajów ONZ+
Góra
 Profil Relacje PM off
sko1czek uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: LATAM Airlines
#168 PostWysłany: 04 Cze 2024 16:48 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 8123
HON fly4free
Da się wszystkie loty ale LA często długo potwierdza albo w ogóle nie potwierdza konkretnych odcinków i trzeba kilka razy powtórzyć proces.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: LATAM Airlines
#169 PostWysłany: 10 Cze 2024 22:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2015
Posty: 313
Loty: 107
Kilometry: 188 550
niebieski
udało się komuś ostatnio dokupić bagaż do rezerwacji dokonanej przez OTA poprzez stronę www Latam ?
Mi cały czas wyrzuca komunikat ,że mam lot zakupiony przez agencję i mam spróbować przez contact center
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LATAM Airlines
#170 PostWysłany: 10 Cze 2024 22:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7428
HON fly4free
W innych sprawach bardzo sprawnie odpowiadają (i pomagają) przez Messengera, więc pewnie i z bagażem pomogą. .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LATAM Airlines
#171 PostWysłany: 11 Cze 2024 01:23 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 8123
HON fly4free
A propos bagażu to na lotnisku w LIM obsługa przed lotem krajowym dziś krążyła wśród paxów i zapraszała wybrane osoby z grupy 6 do sizerów - kilku osobom się nie mieściły małe podręczne i dopłacali. Potem już w rękawie pod drzwiami samolotu polowano na duże kabinówki (nie dotyczyło to paxów premium i statusowych) i je przymusowo nadawano do luku (już bez opłat). Lot był full.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LATAM Airlines
#172 PostWysłany: 11 Cze 2024 09:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2015
Posty: 313
Loty: 107
Kilometry: 188 550
niebieski
tropikey napisał(a):
W innych sprawach bardzo sprawnie odpowiadają (i pomagają) przez Messengera, więc pewnie i z bagażem pomogą. .
Zgadza się aczkolwiek dzwonili do mnie z Chile i nic nie udało się załatwić:-( . Żadna z kart które posiadam nie działała :-(
Będę jeszcze próbował dzwoniąc na niemiecki numer
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LATAM Airlines
#173 PostWysłany: 11 Cze 2024 10:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7428
HON fly4free
Czyli był identyczny problem, jak u mnie (a sądziłem, że to jednostkowa syryacja). Kompletnie nie rozumiem, z czego wynika, że ta ich telefoniczna "payment machine" nie rozpoznaje kart. Jest to wkurzające, bo loty, które kupiłem w Expedii, mógłbym kupić bezpośrednio w LATAM (i to w korzystniejszych czasowo konfiguracjach), gdyby tylko dało się za nie u nich zapłacić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LATAM Airlines
#174 PostWysłany: 11 Cze 2024 11:13 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 665
Loty: 26
Kilometry: 67 603
srebrny
Też miałem ten sam problem rok temu. Kupiłem wieloodcinkowego składaka przez expedie i nie mogłem przez ich system dokupić bagażu. Na messengerze nawet chcieli mi pomóc, ale niestety napisali mi już w trakcie zakupu bagażu, że nie mogą mi pomóc i musze kupić bagaż na lotnisku. U mnie była taka durna sytuacja, że na odcinku do Arequipy z layoverami w Iguazu i Rio miałem taryfę z dwoma bagażami per osoba a na powrocie z Limy do Europy taryfa light i zero bagażu. Dokupiłem bagaz w Rio na odcinek powrotny i było ok.

To co próbowałem chociaż od nich uzyskać, ale mi się nie udało, to gwarancję ceny. Bo o ile pamiętam kupno bagażu na 48h przed lotem jest sporo droższe. Finalnie mnie to nie dotyczyło bo dokupiłem bagaz wcześniej, w ich pkcie obsługi na lotnisku w Rio, ale gdyby nie to, to pewnie kazali by mi zapłacić x2.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LATAM Airlines
#175 PostWysłany: 11 Cze 2024 12:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2015
Posty: 313
Loty: 107
Kilometry: 188 550
niebieski
Napisałem do nich czy mogą " uwolnić " rezerwacje spod gesti OTA , bo mam jeszcze kilka rezerwacji wszystkie kupione przez OTA i jedną mogę normalnie administrować i nawet dokupić bagaż , reszta mają już mail OTA i nic nie da się zrobić
Zobaczymy co odpiszą
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LATAM Airlines
#176 PostWysłany: 11 Cze 2024 16:27 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 8123
HON fly4free
Panowie, używajcie do płatności na LA dot com Curve, o ile macie. Obecnie działa absolutnie bezproblemowo (sprawdzone wiele razy ostatnio), jedyne co - to musi/powinno być IP któregoś z krajów Am. Pd., niekoniecznie Chile. Sama wersja strony LA lub apki może być inna - np. US czy hiszpańska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LATAM Airlines
#177 PostWysłany: 11 Cze 2024 16:38 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2244
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
idado napisał(a):
udało się komuś ostatnio dokupić bagaż do rezerwacji dokonanej przez OTA poprzez stronę www Latam ?
Mi cały czas wyrzuca komunikat ,że mam lot zakupiony przez agencję i mam spróbować przez contact center

Przez strone www nie szło ale udało sie, loty kupione przez edreams, dodany bagaż za pośrednictwem OTA bez dopłat.
Kilka lotów kupionych z płatnością revo, bez problemów.

Na moim locie LIM-AQP całą grupę 6 zapraszali do spr. bagażu. Lot full.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LATAM Airlines
#178 PostWysłany: 11 Cze 2024 16:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7428
HON fly4free
@marek2011: w moim przypadku online działa wszystko w jak najlepszym porządku. Problem dotyczy jedynie płatności przez telefon, w przypadku, gdy jakiegoś połączenia (multicity) nie da się kupić online. Agent przełącza na automat, któremu trzeba wstukać na klawiaturze telefonu nr karty i niezależnie jakiej karty próbuję użyć (w tym Curve), za każdym razem jest komunikat, że nr karty nie został rozpoznany. Próbowałem w kilku rozmowach (zawsze z Chile) - za każdym razem to samo.
Pytałem, czy nie mógłbym podać numeru ustnie, a agent by to wklepał, ale procedura zabrania. Generalnie, nie mają na to żadnej rady.
Góra
 Profil Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: LATAM Airlines
#179 PostWysłany: 11 Cze 2024 17:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2015
Posty: 313
Loty: 107
Kilometry: 188 550
niebieski
A próbował ktoś zakupić bagaż przez biuro Latam w Europie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LATAM Airlines
#180 PostWysłany: 11 Cze 2024 19:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2015
Posty: 313
Loty: 107
Kilometry: 188 550
niebieski
Udało się dzwoniąc do Peru co ciekawe na 5 rezerwacji pani dołożyła bagaż do 3 i stwierdziła że więcej nie może
Przeszedł revoult
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 182 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group