Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Nr tel do Customer Service: +442083961209


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 106 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#21 PostWysłany: 30 Wrz 2014 19:40 

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 147
Loty: 2
Kilometry: 3 770
pobierają opłatę w funtach czy walucie kraju w jakim jest hotel ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa
Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Rodos od 2060 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Rodos od 2060 PLN. Wyloty z 5 miast
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#22 PostWysłany: 30 Wrz 2014 19:47 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 874
Loty: 457
Kilometry: 674 989
srebrny
naprawdę wszyscy się cieszymy, że się udało kupić za bezcen, ale proszę nie chwalcie się tym, bo nic to do dyskusji nie wnosi.

serwis zmienił regulamin w trakcie trwania promocji, czekamy na informacje od osób, którym serwis ewentualnie anuluje rezerwacje, które były bez ceny minimalnej. papricana wrzucił/a regulamin sprzed zmiany. wielkie dzięki. oby jednak nie był potrzebny
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#23 PostWysłany: 01 Paź 2014 23:21 

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 147
Loty: 2
Kilometry: 3 770
lizack napisał(a):
pobierają opłatę w funtach czy walucie kraju w jakim jest hotel ?

sam sobie odpowiem że w funtach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#24 PostWysłany: 01 Paź 2014 23:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
Meduzy napisał(a):
Donovaninho napisał(a):
Mnie żadne przykrości ze strony hotels.com nie spotkały, oby teraz było podobnie.
A promocja już chyba nie działa, przynajmniej przy rezerwacji za dwadzieścia kilka funtów. Kod przyjęty, ale cena się nie zmienia.

Miałem podobną sytuację, zrobiłem dwie rezerwację, a tą drugą tylko dlatego, że za pierwszym razem kod został zaakceptowany, a zablokowało mi pełną kwotę... Za drugim razem już było ok.
Napisałem do nich mejla o wykasowanie tej pierwszej rezerwacji.


Jestem miło zaskoczony.
Szybka odpowiedź, rezerwacja na pełna kwotę skasowana, druga zostawiona. Mają zwrócić pieniądze do 7-10 dni roboczych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#25 PostWysłany: 02 Paź 2014 17:06 

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 147
Loty: 2
Kilometry: 3 770
kasiat napisał(a):
U mnie przeszedł Ibis w Warszawie, potwierdzenie na mailu, a też przecież chyba podlega pod Accor. Udało się chwilę przed wprowadzeniem minimalnej kwoty :)

potwierdzenie od hotelu czy lastminute?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#26 PostWysłany: 03 Paź 2014 13:42 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 319
niebieski
Również jestem miło zaskoczony serwisem lastminute.com .

Walnąłem się w rezerwacji hotelu w Katowicach , niestety rezerwacja była bez opcji anulacji.
napisałem na support a oni skontaktowali się z hotelem pozytywnie rozpatrzyli moja prośba ze rezerwacja wynikła z pomyłki .
zwrócą mi pełna kwotę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#27 PostWysłany: 03 Paź 2014 17:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Miałem podobną sytuację. Napisałem, że rezerwowałem w pośpiechu i nie zauważyłem, że hotel jest 30 km pod miastem (byłem przekonany, że to sprawdziłem).
Oferta była bezzwrotna, ale napisali, że rozumieją sytuację i oddadzą pieniądze. Czekam i trochę nie dowierzam.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#28 PostWysłany: 03 Paź 2014 17:28 

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 147
Loty: 2
Kilometry: 3 770
w takim razie niezły mają obsługę klienta :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#29 PostWysłany: 04 Paź 2014 19:57 

Rejestracja: 18 Cze 2014
Posty: 28
Dodam tylko że ostatnio istniała możliwość darmowych rezerwacji przy wykorzystaniu kodu w apce. Na stronie f4f była informacja że darmowe rezerwacje są niemożliwe w tym przypadku. Udało mi się zrobić 4 rezerwacje (każda po 0 funtów). Dzwoniłem do 3 hosteli i powiedzieli że rezerwacja jest aktualna i że została opłacona. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#30 PostWysłany: 04 Paź 2014 20:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
U mnie też jedna rezerwacja jest opłacona, a wydałem na nią 0zł i to już w kolejny weekend. Jakby były jakieś problemy dam znać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#31 PostWysłany: 05 Paź 2014 10:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Zwrot trafił na konto, odpowiedzi supportu chyba najszybsze, z jakimi się spotkałem. Na razie wygląda to bez zarzutu.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#32 PostWysłany: 05 Paź 2014 15:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2013
Posty: 134
Czy wasze transakcje zostały zaksięgowane?

Na moim profilu w Lastminute.com są potwierdzone, ale nie wiem czy mój bank jakiś bałagan zrobił z własnym systemem bezpieczeństwa (zadzwonili do mnie, aby powierdzić te operacje), albo Lastminute zwrócił mi pieniądze...
_________________
Gdyby Paryż miał morze, to małym Bari byłby
stare przysłowie z Bari, Włochy Południowe

PS: Nie jestem Polakiem, i jeszcze uczę się polskiego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#33 PostWysłany: 05 Paź 2014 16:01 

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 890
niebieski
U mnie wszystkie transakcje zostały zaksięgowane. Kantor walutowy Alior Banku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#34 PostWysłany: 05 Paź 2014 16:08 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 128
U mnie tez wszystko OK, sprawdzone rowniez w hotelach ktore zarezerowalem. Rezerwacje oplacone. Tak wiec chyba nie ma sie o co martwic. Szkoda by bylo leciec az do Australii i sie dowiedziec ze jednak rezerwacji nie ma! No risk no fun! :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#35 PostWysłany: 05 Paź 2014 16:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
U mnie również w mBanku. Zwrot też już trafił na konto, ale jeden miał być.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#36 PostWysłany: 05 Paź 2014 16:19 

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 802
srebrny
PKO BP również transakcje zaksięgowane błyskawicznie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#37 PostWysłany: 05 Paź 2014 16:22 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
Donovaninho napisał(a):
Miałem podobną sytuację. Napisałem, że rezerwowałem w pośpiechu i nie zauważyłem, że hotel jest 30 km pod miastem (byłem przekonany, że to sprawdziłem).
Oferta była bezzwrotna, ale napisali, że rozumieją sytuację i oddadzą pieniądze. Czekam i trochę nie dowierzam.




co za tania ściema , aż wstyd to czytać by napisać do nich że nie zauważyłeś że hotel jest 30 km od miasta , a skoro 30 km to nie pod miastem tylko " od miasta " kłania się błąd logiczny , skoro była bezzwrotna to kończy temat , nie wierzę że odpisali że rozumieją :) to wielka sieć i gdyby każdego mieli tak rozumieć to by dawno temu zbankrutowali hi hi hi - przepraszam ale chwilami nie da się czytać niektórych postów bo ręce opadaja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#38 PostWysłany: 05 Paź 2014 16:28 

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 147
Loty: 2
Kilometry: 3 770
u mnie jeszcze kwota zablokowana ale myślę ze powinno być ok
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#39 PostWysłany: 05 Paź 2014 18:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
MUC2014 napisał(a):
Donovaninho napisał(a):
Miałem podobną sytuację. Napisałem, że rezerwowałem w pośpiechu i nie zauważyłem, że hotel jest 30 km pod miastem (byłem przekonany, że to sprawdziłem).
Oferta była bezzwrotna, ale napisali, że rozumieją sytuację i oddadzą pieniądze. Czekam i trochę nie dowierzam.


co za tania ściema , aż wstyd to czytać by napisać do nich że nie zauważyłeś że hotel jest 30 km od miasta , a skoro 30 km to nie pod miastem tylko " od miasta " kłania się błąd logiczny , skoro była bezzwrotna to kończy temat , nie wierzę że odpisali że rozumieją :) to wielka sieć i gdyby każdego mieli tak rozumieć to by dawno temu zbankrutowali hi hi hi - przepraszam ale chwilami nie da się czytać niektórych postów bo ręce opadaja

Tak, powinno być "od miasta". Z resztą nie masz racji. Przecież nie będę cię na siłę przekonywał. Szczególnie, że jak czytam, nie jestem jedyną osobą z taką historią. Ale skoro twierdzisz, że to niemożliwe, bo musieliby zbankrutować, skoro robią klientowi zwrot 1 z 4 rezerwacji, to na pewno masz rację!

Zdziwiło mnie jeszcze, że gdy po wysłaniu pierwszego maila o 20.00, odpowiedź dostałem o 11.00 następnego dnia, zaczynała się ona od przeprosin za zwłokę. Na kolejne maile odpisywali po 10 min.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#40 PostWysłany: 06 Paź 2014 09:30 

Rejestracja: 12 Sie 2014
Posty: 154
Loty: 22
Kilometry: 23 028
Zbanowany
Kilka osób zabookowało nocleg w Quality System Hotel w Poznaniu z tego co widziałem.

Więc zadzwoniłem, żeby potwierdzić rezerwację do hotelu - Pani mi potwierdziła i powiedziała, że jest opłacone wszystko prawidłowo :) .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 106 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: matikurek oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group