Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Nr tel do Customer Service: +442083961209


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 106 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#41 PostWysłany: 06 Paź 2014 12:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2013
Posty: 134
Sprawdźcie na wasz bank :)

U mnie dzisiaj zaksięgowano część transakcji :D
_________________
Gdyby Paryż miał morze, to małym Bari byłby
stare przysłowie z Bari, Włochy Południowe

PS: Nie jestem Polakiem, i jeszcze uczę się polskiego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#42 PostWysłany: 06 Paź 2014 15:29 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 494
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
Nie musicie dzwonić do hoteli, potwierdzać, sprawdzać, zerować limitów na kk, czy robić Bóg wie co jeszcze.

Takich promocji było już sporo i zapewne znów wszystko odbędzie się bez jakichkolwiek problemów.
Rezerwacja opłacona = rezerwacja dokonana, Enjoy!
Góra
 Profil Relacje PM off
Pawel_T lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#43 PostWysłany: 06 Paź 2014 15:46 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 319
niebieski
lukpiw napisał(a):
Dodam tylko że ostatnio istniała możliwość darmowych rezerwacji przy wykorzystaniu kodu w apce. Na stronie f4f była informacja że darmowe rezerwacje są niemożliwe w tym przypadku. Udało mi się zrobić 4 rezerwacje (każda po 0 funtów). Dzwoniłem do 3 hosteli i powiedzieli że rezerwacja jest aktualna i że została opłacona. :D


tez mam 2 rezerwacje za 0 funtow ale cały czas na karcie mam obciążenie 1 funta do tych 2 rezerwacji.

reszta już zaksięgowana
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#44 PostWysłany: 06 Paź 2014 20:21 

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 147
Loty: 2
Kilometry: 3 770
u mnie też zeszło z karty mimo hotelu ibis :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#45 PostWysłany: 27 Paź 2014 16:44 

Rejestracja: 12 Sie 2014
Posty: 154
Loty: 22
Kilometry: 23 028
Zbanowany
Siemka,

czy ktoś już fizycznie skorzystał z tej oferty?
Ja dziś napisałem emaila do Quality Hotel System w Poznaniu i Pani mi odpowiedziała ze moja rezerwacja została anulowania przez portal Expedia bez podania przyczyny dnia 17.10.2014.

Mieliście taka sytuacje? Bo to trochę komplikuje nam sprawę. . .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#46 PostWysłany: 27 Paź 2014 16:53 

Rejestracja: 03 Maj 2012
Posty: 279
niebieski
wow!

a kasa wrocila na karte? Dlaczego pisales, chciales sie upewnic czy cos bylo nie tak?
_________________
Hiszpania, Portugalia - mieszkalem, wiec pomoge i odpowiem na pytania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#47 PostWysłany: 27 Paź 2014 17:05 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7791
redjaws napisał(a):
czy ktoś już fizycznie skorzystał z tej oferty?


Ja skorzystałem dwukrotnie, bez najmniejszych problemów
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#48 PostWysłany: 27 Paź 2014 17:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
Post z 6 października:
redjaws napisał(a):
Kilka osób zabookowało nocleg w Quality System Hotel w Poznaniu z tego co widziałem.
Więc zadzwoniłem, żeby potwierdzić rezerwację do hotelu - Pani mi potwierdziła i powiedziała, że jest opłacone wszystko prawidłowo :) .
Post z dziś:
redjaws napisał(a):
Ja dziś napisałem emaila do Quality Hotel System w Poznaniu i Pani mi odpowiedziała ze moja rezerwacja została anulowania przez portal Expedia bez podania przyczyny dnia 17.10.2014.
Dzwonisz i piszesz, więc się nie dziwię, że w końcu Ci anulowali...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#49 PostWysłany: 28 Paź 2014 10:43 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
mam pytanie - lastminute.com rozlicza transakcje w funtach , jej wersja niemiecka lastminute.de rozlicza w euro czy przelicza via funty ? ma ktoś jakieś doświadczenie w tym temacie ? jak Wam pobrali z konta ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#50 PostWysłany: 20 Lis 2014 18:26 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 319
niebieski
:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: UWAGA!! :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

jest taki zapis w Terms And Conditions - Hotels

lastminute.com applies an amendment fee of £20 per booking for any modifications, changes or cancellations to your reservation. This will be regardless of the price of your reservation. Any booking fees or credit card charges are non-refundable.


jesli ktoś nie rozumie to lastminute.com pobiera opłatę za modyfikacje, zmiany lub anulowanie rezerwacji w wysokości 20futnow. czyli nawet jeśli macie rezerwacje za 0zł i ja anulujecie to policzą wam z karty 20 funtów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#51 PostWysłany: 20 Lis 2014 22:33 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
ja na lastminute.com / wersja niemiecka - nie powiem nic złego kupiłem 5* w pradze w centrum za 9 euro / BB a powinno być 99 euro - dostałem emaila iż rezerwacja jest anulowana , zadzwoniłem na ich infolinie grzecznie bez pretensji , operator kazał czekać 24 h na odpowiedż , po czym następnego dnia otrzymałem emaila że ich regionalny manager od Czech uznał rezerwację w cenie pierwotnej 9 euro. Często warto grzecznie, z zrozumieniem , jak czytam jak niektórzy pieniactwem wrogością agresją wymagają straszeniem sądem, ambasad , na dodatek nie znajacy jezyka innego niż polski domagają się uznania błędu. Często warto załatwiać takie sprawy na spokojnie i to procentuje :) mam jedną zasadę kupując ofertę z podejrzanie niską ceną zakładam że może być anulowana. Za sposób załatwienia sprawy przez lastminute.com - SZACUN bo nie musieli uznać , więcej radości z tanich rezerwacji , wielu pieniaczom życzę :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#52 PostWysłany: 26 Lis 2014 23:30 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 494
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
Z zasady nigdy nie potwierdzałem żadnych rezerwacji przed przyjazdem, jednak tutaj coś mnie tknęło.
Jak się okazało, słusznie ponieważ według informacji jakie pozyskałem od hotelu pośrednik anulował mój pobyt.
Jeszcze nic nie wyjaśniałem, tak więc piszę tylko w celach informacyjnych, sprawdźcie swoje rezerwacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#53 PostWysłany: 27 Lis 2014 09:35 

Rejestracja: 12 Sie 2014
Posty: 154
Loty: 22
Kilometry: 23 028
Zbanowany
Juz to też pisałem miałem podobną sytuację - kazali mi zarezerować jeszcze raz nocleg a oni mi zwrócą kase... Jednak nie można ponownie już rezerwować z moimi danymi żadnych noclegów.. Wyskakuje błąd- probówałem zarówno kartą, którą uzywem poprzednio jak i totalnie inną.

Kontakt z nimi jest OK - ale wszystkie szczegoly proszą dzwonić do nich - nic nie załatwiają za pomocą emaila....

A to dziwne bo byłem w Portugalii i nocowałem w Ibis za pośrednictwem ich portalu i wszystko OK - mimo, iż zabookowałem 5 osobnych rezerwacji na kazdy dzien jedna czyli wyszło mi po 20groszy za dobe a teraz Poznan tylko jeden nocleg miałem i anulowali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: BLACK FRIDAY
#54 PostWysłany: 28 Lis 2014 11:31 

Rejestracja: 24 Sty 2012
Posty: 77
Loty: 108
Kilometry: 262 558
Black Friday w lastminute.com
Hotele w Londynie za 5£ dostępne dziś od 11:00. Oferta na pobyty od 4 grudnia 2014 do 1 lutego 2015
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#55 PostWysłany: 28 Lis 2014 12:10 

Rejestracja: 12 Sie 2014
Posty: 154
Loty: 22
Kilometry: 23 028
Zbanowany
komuś sie udało?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: BLACK FRIDAY
#56 PostWysłany: 28 Lis 2014 12:48 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
mool17 napisał(a):
Black Friday w lastminute.com
Hotele w Londynie za 5£ dostępne dziś od 11:00. Oferta na pobyty od 4 grudnia 2014 do 1 lutego 2015

hej, kupil ktos z was ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#57 PostWysłany: 28 Lis 2014 12:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2013
Posty: 56
Loty: 21
Kilometry: 34 643
Lipa z tym, kilkukrotnie próbowałem i nic.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#58 PostWysłany: 28 Lis 2014 13:48 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1403
Loty: 214
Kilometry: 377 962
srebrny
Ja też próbowałem i to naprawdę 3 minuty po 11 w 3 z 4 hoteli i wyświetlało tylko, że w tym czasie nie ma pokoju wolnego. Może się rozpędzają i z każdą godziną będzie więcej :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 01 Gru 2014 14:02 

Rejestracja: 23 Lut 2014
Posty: 23
Witajcie znalazłem informację na serwisie fly4free że pojawiła się super promocja na noclegi w hotelach ****\***** gwiazdkowych.

"Black Friday w Lastminute.com. Z tej okazji od 28 listopada od 11:00 do 1 grudnia będziecie mieli okazję zarezerwować jeden z 746 pokoi w jednym z 4* i 5* gwiazdkowym hotelu za 5 GBP (ok. 26 PLN)"

Udało mi się dziś trafić na pokój w tej cenie. Niezwłocznie dokonałem rezerwacji. Po wpisaniu danych do płatności wyskoczyła mi taka informacja
Załącznik:
ImageUploadedByTapatalk1417435228.803320.jpg
ImageUploadedByTapatalk1417435228.803320.jpg [ 88.92 KiB | Obejrzany 5530 razy ]


Sprawdzałem w banku i płatność została pobrana. Lecz nadal nie otrzymałem powiedzenia z kartonie.com.

Czy ktoś miał taki przypadek? Jeśli tak to czy udało się go rozwiązać?
_________________
Using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lastminute.com
#60 PostWysłany: 01 Gru 2014 14:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2011
Posty: 350
niebieski
Czy ktoś miał jeszcze jakiś kłopot z rezerwacjami z tej promocji z 30.09? Dziś przypadkiem (pytajac o możliwość zestawienia bagażu) dowiedziałem się od hotelu w Wilnie, że rezerwacja była ale podobnie jak wyżej 17.10 została anulowana przez Expedie....Mimo że jest "non refundable", od razu była opłacona, pieniądze nie zostały zwrócone, nie dostałem żadnego maila z anulowaniem, rezerwacja nie była za darmo...Hotel napisał, że nic nie poradzą i ze to wina pośrednika...Miał ktoś podobnie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 106 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group