Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Kwi 2015 09:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 12
Loty: 2
Kilometry: 4 016
Witam. Może ktoś będzie chętny by wyskoczyć na tydzień na jakiegos lasta ? Fajne ceny są teraz na Turcję z Tui ... może być oczywiście inny kierunek w dobrej cenie . Interesuje mnie wylot między 24 kwietnia a 1 maja gdyż do 7 maja mam urlop . Wylot najlepiej z Wrocka ale Katowice, Poznań i Warszawa to też nie problem . Cel wyjazdu : wpocząć ... ewentualnie jakiś fakultet typu Kapadocja w Turcji . 22 maja lecę do Gruzji więc ten wyjazd traktuję typowo wypoczynkowo . Leżenie, smakowanie , drinkowanie , spacery... ma być miło i przyjemnie :) Druga osoba pozwoli obniżyć koszt wyjazdu ale ważne też jest chyba to by mieć się do kogo odezwać, zaplanowac wspólne wyjście, zwiedzanie, wypożyczenie samochodu... Ja facet 38 lat rozrywkowy ( z umiarem ;) ) , lubiący pdróże , poznawanie nowych kultur, smaków , zapachów ...
Pozdrwiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group