Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Laos-Taj-Mal-Sing
#1 PostWysłany: 10 Gru 2014 20:29 

Rejestracja: 10 Wrz 2013
Posty: 415
niebieski
Witam!

Szukam odważnych ciekawych osob na wypad do Laosu, Tajlandii, Malezji i Singapuru w jednej podrozy wylot i powrot do Warszawy w Marcu wiek i płeć bez znaczenia :) Ja 28 letni Chłopak :)) jeśli sa ciekawe swiata osoby to proszę o kontakt w grupie zawsze ciekawiej niż samemu :) schimadzu@tlen.pl pozdrawiam Damian
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Laos-Taj-Mal-Sing
#2 PostWysłany: 10 Gru 2014 20:38 

Rejestracja: 08 Sty 2013
Posty: 283
niebieski
A na czym ma polegac ta odwaga, bo nie za bardzo rozumiem?

I ile czasu przewidujesz na te 4 miejsca? Bo ja tak na oko to dalabym ze 3 miesiace.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Laos-Taj-Mal-Sing
#3 PostWysłany: 10 Gru 2014 21:35 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4035
złoty
sofizmat napisał(a):
A na czym ma polegac ta odwaga, bo nie za bardzo rozumiem?

I ile czasu przewidujesz na te 4 miejsca? Bo ja tak na oko to dalabym ze 3 miesiace.

Jesli bys przeczytal ogloszenie ze zrozumieniem, to bys bezsensownego wpisu nie umiescil.
Chlopak szuka towarzystwa na wyjazd, a nie osoby ktora bedzie cenzurowala i krytykowala jego posty.
Tyle z mojej strony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Laos-Taj-Mal-Sing
#4 PostWysłany: 10 Gru 2014 21:40 

Rejestracja: 08 Sty 2013
Posty: 283
niebieski
Zgadza sie, ale nie umiescil tam podstawowej info, jak dlugi ma byc ten wyjazd.

Oraz wrzucil jakas wzmianke o odwadze, co kaze sie domyslac ze przewiduje jakies karkolomne rodzaje aktywnosci w trakcie wyjazdu ...


Stad moj bezsensowny wpis.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Laos-Taj-Mal-Sing
#5 PostWysłany: 10 Gru 2014 21:49 

Rejestracja: 10 Wrz 2013
Posty: 415
niebieski
Może nie trafiles na takie osoby ale już mi kiedy trafilo, ze jak przyszlo spac w plenerze to wspoltowarzysz imprezy marudzil , ze to to ze to tamto i się obawial, ze zostanie zjedzony przez jakies stwory wiec pisze odważne bo roznie bywa np. w Siem Reap spalem w Barze gdzie wcześniej imprezowałem bo overbooking był wszędzie gdzie przystępnie cenowo dopiero na drugi dzień ogarnalem nocleg gdyz pojechałem w ciemno bez rezerwacji :) Pisze Tajlandia chociaż już tam byłem nie mniej jako punkt przylotu i wylotu obrałem bankok dobry punkt. Jasne, ze można i w 6 miesięcy ogarnąć ale chodzenie i oglądanie ciagle swiatyn np dla mnie mija się z celem większość i tak jest podobna do siebie... Nie mniej jak ktoś chce i z dupą nie siedzi w jednym miejscu to zobaczy więcej w krótszym czasie I na plazowanie tez się znajda chwile , a jak spac to w transporcie na nocnych przejazdach aby nie tracic dnia, niestety nie każdy może mieć dluugie wolne jak się pracuje więc trzeba czasem upakować plan :)
Zdaje sobie sprawę, ze Hejterow będzie sporo, gdzie już ten powiew czuć, mowiacych ze się nie da, ze za krotko w nosie mam i nie nalaze do osob którym rytm, zycia na wypadzie wyznacza LP :))
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group