Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Cze 2017 17:26 

Rejestracja: 16 Sie 2016
Posty: 42
Ponoć na Okinawie są najładniejsze plaże ale nie chcę dodatkowo inwestować 700 zł na lot gdy już wydam 1500 zł na japan rail pass. Jakie są najładniejsze plaże w Japonii na które można dostać się dzięki JPR? Japonia ma linię brzegową niewiele krótszą co cała Europa więc z pewnością coś się znajdzie ciekawego. Najbardziej podobają mi się plaże z klifami, górami jak np. punta rossa we Włoszech https://imagesus-ssl.homeaway.com/mda01 ... 2531b.1.10
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych
Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN
#2 PostWysłany: 19 Cze 2017 20:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2012
Posty: 417
niebieski
Na początek muszę Cię trochę sprowadzić na ziemię: Japonia ma wyjątkowo niewiele do zaoferowania, jeżeli chodzi o piękne plaże. Większość wybrzeża jest kamienista i obsypana betonowymi blokami chroniącymi przed tsunami. Nieliczne piaszczyste plaże są za to zeszpecone gęsto powciskanymi betonowymi hotelami.

Jeżeli koniecznie chcesz pojechać na plażę, która nie jest gdzieś na końcu świata, to relatywnie ładne wybrzeża są na Półwyspie Izu (wyszukaj sobie na przykład: Hirizo, Shirahama, Iritahama, Tatadohama).

Trzeba jednak mieć świadomość, że JR Pass wcale nie jest niesamowicie tani i jeżeli przewidujesz plażowanie, a nie intensywne zwiedzanie, to mało prawdopodobne, że wyjeździsz pociągami aż tyle, żeby wykorzystać potencjał JR Pass. Tym bardziej, że wszystkie liczące się plaże wymagają dojazdu z dużym udziałem środków transportu nieobjętych przez JR Pass i niewystarczająco dużym udziałem pociągów JR, żeby efektywnie Pass wykorzystać.
Góra
 Profil Relacje PM off
humptydumpty lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 20 Cze 2017 07:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lis 2014
Posty: 214
Loty: 118
Kilometry: 365 764
Dokładnie tak jak napisał @Aso, że ciężko o dobre plaże a i sama Okinawa szału nie robi. Jeśli już chciałbyś poleżeć na piasku to może tak jak już było wspomniane zamień JR Passa na bilety lotnicze i sprawdź plaże na Ishigaki lub Miyakojimie - myślę, że się nie rozczarujesz szczególnie na tej drugiej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group