Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 28 Lip 2021 12:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Dzięki za wskazówkę, będę miał to na uwadze, ale cena jest kosmiczna. Za 10 dni 805 eur.

Może jeszcze jakieś propozycje? Rozważę wszystko, bo naprawdę jest jakiś dramat. Pierwszy raz mam do czynienia z taką sytuacją, żeby samochodów na Kanarach nie było.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#42 PostWysłany: 28 Lip 2021 12:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Patrzyłem na stronie Hertz na 7dni pod koniec sierpnia to cena jest ok 330€.
Sprawdź multiwyszukiwarki, np. doyouspain
Góra
 Profil Relacje PM off
makdeb uważa post za pomocny.
 
      
#43 PostWysłany: 28 Lip 2021 13:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Dzięki bardzo za pomoc! Faktycznie, weekend 21-23.08 bardzo podbija cenę. Od 23 ceny wracają do normy.

Widzę jeszcze oferty z Turisprime - czy miał ktoś z Was doświadczenia z tą wypożyczalnią? Posprawdzałem trochę w google, ale oni operują w Portugalii. Nie wiem czy to jakiś błąd wyszukiwarki czy będzie to auto od jakiegoś pośrednika.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 02 Sty 2022 13:57 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2596
Loty: 240
Kilometry: 293 130
Na Kanarach zawsze brałem PlusCar ale na interesujący mnie termin na La Palmie byli drożsi niż Cicar także zdecydowałem się pierwszy raz na Cicar. Poziom taki sam czyli bardzo dobry :) Żadnych depozytów czy innych formalności. Brałem auto w okresie sylwestrowym na dwa dni - wyszło 70,31 €. Dostałem Fiata 500 którym bardzo spoko się jeździło. Polecam tą wypożyczalnie :)
Góra
 Profil Relacje PM off
FUX lubi ten post.
dmirstek uważa post za pomocny.
 
      
#45 PostWysłany: 14 Maj 2022 11:25 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 346
niebieski
Plus Car - zdecydowanie na plus.

Żadnych numerów, depozytów, 107 euro za fiata pandę na tydzień (auto trochę zużyte, ok. 90 k przebiegu).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 14 Maj 2022 22:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Jak byłem rok temu i były mega problemy z wynajmem to zdecydowałem się na Pemai - mała lokalna sieć, chyba 3 biura mają na La Palmie, jakąś najtańszą wersję wziąłem, warunki były ok, full insurence tak jak u konkurencji, autko trochę zdezelowane, ale jak nie ma nic w Cicar ani PlusCar to warto rozważyć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
OSK lubi ten post.
 
      
#47 PostWysłany: 23 Lis 2023 22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
Jakby co, to Cicar do końca roku nie ma już nic dostępnego na La Palmie. Znajoma, która tam mieszka przekazała takie info.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 24 Lis 2023 14:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Na stronie Cicara bez problemu wynajem samochodów różnych klas.

Pzdr
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#49 PostWysłany: 24 Lis 2023 16:24 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 667
Loty: 23
Kilometry: 74 051
Ostrzeżenia: 1
Cicar jest spoko. Na podstawie doświadczeń z Teneryfy.
Na infolinii bez problemu przedłużyłem o kilka dni, w biurze PdlC mnie zlali. Pokazanie @ sprawę załatwiło od ręki.
NTB przed biurem kilka osób czekających na ewentualne zbawienie i wolne auta.
W lipcu była lipa z dostępnością.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group