Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kupno samego stelaża
#1 PostWysłany: 16 Sie 2019 00:40 
Awatar użytkownika

Loty: 27
Kilometry: 45 291
srebrny
Po ostatnim wyjeździe pod namiot pękł mi stelaż w namiocie. Teoretycznie odesłałem go do sprzedawcy na gwarancję i mi naprawili, jednak chciałbym zapobiec podobnym przypadkom i zakupić zapasowy.

Jednak kiedy pytałem sprzedawców o kupno samego stelaża to odpowiadali, że tylko sprzedają namiot w całości. A pytałem o to na trzech stronach.

Jak googluję swój typ stelaża to nic nie znajduje. Jakie więc macie patenty bądź rady na tego typu rzeczy? Takie stelaże są gdzieś do kupienia?

#2 PostWysłany: 16 Sie 2019 04:34 
Awatar użytkownika

Loty: 161
Kilometry: 298 375
niebieski
Lekkie aluminiowe stelaże są dostępne. Jak dobrze poszukasz, to znajdziesz idealnie pod wymiary swojego namiotu.

#3 PostWysłany: 16 Sie 2019 08:19 
Awatar użytkownika

Loty: 170
Kilometry: 214 264
srebrny
j / @smatekk

Nawet w Decathlonie są. Ale takie nie z najwyższej półki, a ich waga i trwałość jest mocno istotna.

#4 PostWysłany: 16 Sie 2019 10:01 
Awatar użytkownika

Loty: 27
Kilometry: 45 291
srebrny
Długość pewnie też jest istotna? Mam namiot Hannah Eagle 2. I tam są 3 pałąki w kształcie litery H. Może po zmierzeniu długości pałąka i po dokupieniu na wymiar to dobry pomysł?

Póki co jakością się nie chcę przejmować, bardziej zależy mi na posiadaniu zapasowego ;) bo jednak niespodziewane uszkodzenie nie jest przyjemne, kiedy przed sobą jeszcze kilka noclegów ;)

#5 PostWysłany: 30 Wrz 2019 01:47 

Loty: 31
Kilometry: 59 624
NikodemFM napisał(a):
Póki co jakością się nie chcę przejmować, bardziej zależy mi na posiadaniu zapasowego ;) bo jednak niespodziewane uszkodzenie nie jest przyjemne, kiedy przed sobą jeszcze kilka noclegów ;)

Możesz sobie zakupić zestaw naprawczy do pałąków. Zazwyczaj to kawałek rurki aluminiowej ośrednicy nieco większej niż pałąk
A Jak koniecznie chcesz cały pałąk zapasowy, to na Aliexpress jest tego masa i to w odcinkach różnej długości. Ostatecznie jak nie trafisz z długością, to możesz sobie samodzielnie przyciąć.
Szacunkowy koszt 2 pałąków do namiotu 2 os. typu igloo, to ok 15$
NikodemFM uważa post za pomocny.

[ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 2 gości