Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Lis 2019 19:45 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
Mam pytanie czy w kasie międzynarodowej np w Warszawie kupię bilet na połączenie Budapeszt-Praga kolei węgierskich?
Czy zostaje tylko strona www?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 27 Lis 2019 20:58, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#2 PostWysłany: 28 Lis 2019 20:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
A sprawdzałeś na https://www.mavcsoport.hu/en? Tylko pewnie nie kupisz do końca online, trzeba będzie odebrać w automacie na Węgrzech. A przynajmniej tak kupowałem Budapeszt-Warszawa.
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off
mezo23 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 28 Lis 2019 21:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
A tu https://www.cd.cz/en/spojeni-a-jizdenka/ ? W W-wie raczej nie sądzę..
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 28 Lis 2019 21:48 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
Czy ten bilet kupiony na stronie kolei czeskich muszę wydrukować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 29 Lis 2019 08:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2216
złoty
@mezo23 sprawdź czy tego biletu nie będziesz musiał fizycznie odebrać w kasie/automacie na którymś czeskim dworcu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 29 Lis 2019 09:19 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 839
złoty
Nie ma sensu kupować biletu Budapeszt-Praga w Warszawie, bo kasa międzynarodowa sprzeda ci tylko bilet w tzw. taryfie międzynarodowej. Cena, którą usłyszysz wyrwie cię z butów na miejscu.
Bilet bez żadnego problemu można kupić na stronie kolei czeskich i węgierskich.
Polecam czeskie, bo bilet będzie miał trochę lepszą promocyjną cenę i od razu dostaniesz gotowy bilet w PDFie (ja osobiście bym go wydrukował). Jechałem ze dwa lata temu z Budapesztu do Brna na takim czeskim drukowanym PDFie. Żadnych problemów na Węgrzech i Słowacji, kody QR skanowały się bez problemu.
Przy zakupie na str kolei węgierskich dostajesz specjalny kod. Idziesz z nim do węgierskiego biletomatu albo do kasy i po minucie masz wydrukowany bilet.
Góra
 Profil Relacje PM off
mezo23 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group