Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Paź 2019 12:09 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 323
Loty: 59
Kilometry: 151 609
niebieski
Z Hawany do Playa Santa Maria del Mar (Playas Del Este) można dojechać autobusem T3 (Transtur) z Park Central naprzeciw Hotelu Inglaterra za 5 CUC (od 9:00 co 40min) - takie informacje znalazłem.
I tutaj kilka pytań:
1- gdzie kupuje się bilety, u kierowcy?
2- da się bez problemu wsiąść do autobusu - nie ma zbyt dużo pasażerów?
3- przejazd trwa ok. 35 min.?
4- wysiadka na przystanku końcowym?
5- bus powrotny z tego samego miejsca co wysiadka przy plaży?
6- znacie jakiś rozkład jazdy autobusów powrotnych?
7- jakie są ceny jedzenia/picia na miejscu?
_________________
Pamiętnik lotów
Moje DIY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#2 PostWysłany: 02 Lut 2020 20:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 416
Kilometry: 719 918
platynowy
@Fafikdog byłeś już? czy możesz odpowiedzieć na w/w pytania?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Lut 2020 00:51 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 323
Loty: 59
Kilometry: 151 609
niebieski
Niestety nie, z powodu mgły byliśmy na Kubie 1 dzień później i właśnie ta plaża wypadła z programu.
_________________
Pamiętnik lotów
Moje DIY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 03 Lut 2020 11:00 

Rejestracja: 04 Sty 2019
Posty: 23
Autobusy odjeżdżają co 40 z Parku Centralnego w Havanie.
Koszt ponoć 5 CUCa w obie strony - kupowane u kierowcy.
Kolejki w styczniu (a to chyba słaby sezon) takie, że ludzie z drugiej części kolejki nie załapali się do autobusu i musieli czekać na kolejny.
Jechaliśmy w piątek.

Naganiacze oferują taksówki - nas było wtedy czterech i zapłaciliśmy 4x5 Cuca za podróż na plażę rozlatującą się ładą.
Jedzie się dość długo - 20-30 minut.
Kierowca zaoferował się, że przyjedzie po nas na wybraną godzinę... i przyjechał. Kolejne 4x5 CUCa.

Wyjeżdżając z plaży zauważyliśmy spory tłumik na przystanku... i autobus który po prostu przejechał i się nie zatrzymał. To Kuba - nie może być za łatwo.


Plaża bardzo pozytywna, woda ciepła, są leżakownie z parasolami i są miejsca mniej lub bardziej puste do byczenia się w samotności.

Tuż za plaża bary z piwem (2 CUCe), wodą (2 CUCe za 1,5litra) i jedzeniem - langusty po 14 CUCów, ja zjadłem krówkę z ryżem i surówką za CUCów 7.
Góra
 Profil Relacje PM off
marcin.krakow uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 22 Lut 2020 16:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 416
Kilometry: 719 918
platynowy
Aby uniknąć tłumów pojechaliśmy do Playa Bacuranao (ta część w zatoczce), puściutko, może w sumie było z 10 osób. Za poradą kolegi powyżej wzięliśmy taksówkę, negocjacje zaczęły się od 40 CUC OW, a skończyły na 30 CUC RT (przy 3 osobach czyli 5 CUC OW/pax) - wystarczy odejść 2 metry a już was kierowca woła spowrotem. I podobnie jak wyżej umówiliśmy się na odbiór na konkretną godzinę.

I ogólnie jak pytają czy już byliście na Kubie czy na danej plaży, mówcie że TAK (np. wczoraj), bo inaczej was wysadzą w połowie drogi, mówiąc że to tu :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group