Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Gru 2022 01:46 

Rejestracja: 15 Kwi 2016
Posty: 230
niebieski
Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
Lastminuter.pl uważa post za pomocny.
 
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 28 Gru 2022 19:35 

Rejestracja: 15 Kwi 2016
Posty: 230
niebieski
-- 28 Gru 2022 19:24 --

Jeszcze jeden termi 16-27 listopad 2387 zł

Image

-- 28 Gru 2022 19:31 --

19-24 listopada 2389 zł
Image

-- 28 Gru 2022 19:35 --

19 listopad-4 grudnia 2387
Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Gru 2022 00:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4522
złoty
No ale to jest temat znalazłem tani lot, a nie wrzucam ofertę, których są miliony na skyscanerze, w ten sposób jak każdy wrzuci dziesięć ofert które uważa za dobre dla siebie to forum będzie nie do przeczytania, nie tak dawno była wrzutka za trochę ponad 1k zł to było ok, czekamy na podobną
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 29 Gru 2022 00:55 

Rejestracja: 06 Wrz 2020
Posty: 1655
HON fly4free
Ty tak na serio? Ostatnio ten temat był poruszany i loty z PL na jednym bilecie i z bagażem w okolicach 2k +- w obecnych czasach to oferta warta odnotowania. 1k to wyszło ale zapomniałeś dodać, że z MXP. Gdyby nie wejście TK do KTW to bilety z PL na Seszele bez % kosztowały 3,5k +.
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
radeom uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 29 Gru 2022 01:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 843
srebrny
Spokojnie, ja też nie mogę się pogodzić z inflacją :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 29 Gru 2022 09:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2019
Posty: 547
Loty: 156
Kilometry: 283 789
srebrny
Pamiętam promo z zeszłego roku u TK z Waw na Seszele za ok. 2800zł w terminie jesiennym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 29 Gru 2022 09:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 671
srebrny
Sporo ostatnio tych postów: "aa, jak drogo". Rzecz w tym, że te posty dostają lajki w wysokopunktowanej częsci forum.

Może warto rozważyć, żeby posty typu "strasznie drogo" trafiały od razu do kosza, bo niewiele wnoszą na forum. Jak dla mnie taki post miałby tylko wtedy wartosć gdyby był tego rodzaju: "strasznie drogo, popatrz, jest teraz zbliżony deal tylko XYZ PLN taniej"
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 29 Gru 2022 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4522
złoty
@Kacper Szymanski, no akurat nie spodziewałem się, że Ty to napiszesz, bo sam wyrzucasz często dobre deale, i jeszcze ten mxp ?, już dawno przecież wszyscy zamienili to na Waw, a Ci co kupili na później mogą sobie wybrać nowy kierunek, przecież to nie jest żadna ekstra oferta, tylko taka z cyklu SG, gdzie dla niepotrafiących szukać wrzucają oferty Dominikana za 6k it'd, chyba że chcemy zmienić nazwę forum na for rich
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 29 Gru 2022 12:36 

Rejestracja: 15 Kwi 2016
Posty: 230
niebieski
kostek966 napisał(a):
No ale to jest temat znalazłem tani lot, a nie wrzucam ofertę, których są miliony na skyscanerze, w ten sposób jak każdy wrzuci dziesięć ofert które uważa za dobre dla siebie to forum będzie nie do przeczytania, nie tak dawno była wrzutka za trochę ponad 1k zł to było ok, czekamy na podobną

Ty tak serio ? :lol:
to ciekawe dlaczego poszła wrzutka na pierwszą stronę F4F ;) https://www.fly4free.pl/seszele-wycieczka-3976pln/ :D
obserwuje ten kierunek od dawna, sam w tym roku byłem turkishem w promoce podobnej na Seszelach z Wawy i zapewniam Cie jak chodzi o wylot z PL to dobra cena z bagażem rejestrowanym
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
miszczu1987 lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 29 Gru 2022 13:04 

Rejestracja: 06 Wrz 2020
Posty: 1655
HON fly4free
kostek966 napisał(a):
@Kacper Szymanski, no akurat nie spodziewałem się, że Ty to napiszesz, bo sam wyrzucasz często dobre deale, i jeszcze ten mxp ?, już dawno przecież wszyscy zamienili to na Waw, a Ci co kupili na później mogą sobie wybrać nowy kierunek, przecież to nie jest żadna ekstra oferta, tylko taka z cyklu SG, gdzie dla niepotrafiących szukać wrzucają oferty Dominikana za 6k it'd, chyba że chcemy zmienić nazwę forum na for rich



Po części masz rację nie jest to jakaś świetna cena ale warta odnotowania, to jest jeszcze na .net przy zmianie na .no/se da się pewnie jeszcze zbić 200 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 29 Gru 2022 14:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4522
złoty
Tak serio, jak dla Ciebie to dobra cena to sobie kup i znajdź wyznawców na innym forum, chyba że za wszelką cenę chcesz zapunktować i dostać się do mitycznej twierdzy, ale dobre deale są dostępne dla wszystkich i obok postu właśnie było porównywanie cen na sez, przy okazji dopowiem, że lecę z ekipą tam za miesiąc za połowę tej "dobrej ceny" :lol:
Właśnie o SG pisałem, że się zrobiła tubą bp dla ludzi, którzy nie potrafią, boją się lub nie chce się szukać dobrych ofert i biorą co popadnie, ogólnie nieoszukujmy się takie Seszele czy Mauritius nic nie mają ciekawego dla podróżnika, ale na zwykłych ludziach nazwa robi wrażenie i jeszcze mogą się pochwalić przed znajomymi gdzie to nie byli
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 29 Gru 2022 14:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3419
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Jest też Meksyk za 5500, bierzesz?


misiakrp napisał(a):
Ty tak serio ? :lol:
to ciekawe dlaczego poszła wrzutka na pierwszą stronę F4F ;) https://www.fly4free.pl/seszele-wycieczka-3976pln/ :D
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 29 Gru 2022 14:54 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7801
Nie przesadzajcie, Seszele z PL bez kombinacji za tyle to dobra cena, zwłaszcza na obecne czasy, i to przy możliwości zrobienia stopover'u.
W przypadku "lepszych" bo tańszych ofert dodatkowy urlop, niewygodne przesiadki, konieczność noclegu po drodze - to wszystko też ma swoją cenę. Nie dla wszystkich liczy się byle taniej (choć sam w przeszłości sypiałem w przysłowiowych domkach na placu zabaw ;) ).
Jeśli nie jesteście zainteresowani - nie musicie komentować. Oferta pojawiła się w wcześniej sąsiednim temacie, ale ma on mylący tytuł i jest zbiorem wszystkich ofert związanych z otworzeniem połączenia, więc mnie osobiście nie dziwi założenie osobnego wątku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
19 ludzi lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 29 Gru 2022 18:12 

Rejestracja: 06 Wrz 2020
Posty: 1655
HON fly4free
kostek966 napisał(a):
Tak serio, jak dla Ciebie to dobra cena to sobie kup i znajdź wyznawców na innym forum, chyba że za wszelką cenę chcesz zapunktować i dostać się do mitycznej twierdzy, ale dobre deale są dostępne dla wszystkich i obok postu właśnie było porównywanie cen na sez, przy okazji dopowiem, że lecę z ekipą tam za miesiąc za połowę tej "dobrej ceny" :lol:
Właśnie o SG pisałem, że się zrobiła tubą bp dla ludzi, którzy nie potrafią, boją się lub nie chce się szukać dobrych ofert i biorą co popadnie, ogólnie nieoszukujmy się takie Seszele czy Mauritius nic nie mają ciekawego dla podróżnika, ale na zwykłych ludziach nazwa robi wrażenie i jeszcze mogą się pochwalić przed znajomymi gdzie to nie byli


Ewidentnie masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, 2x wspominałem ,że cena jest warta odnotowania w okolicach 2k za loty TK na jednym bilecie z PL i z bagażem. Na porównanie tego do wylotu z MXP brak mi słów...
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 29 Gru 2022 23:03 

Rejestracja: 15 Kwi 2016
Posty: 230
niebieski
-- 29 Gru 2022 22:59 --

kostek966 napisał(a):
Tak serio, jak dla Ciebie to dobra cena to sobie kup i znajdź wyznawców na innym forum, chyba że za wszelką cenę chcesz zapunktować i dostać się do mitycznej twierdzy, ale dobre deale są dostępne dla wszystkich i obok postu właśnie było porównywanie cen na sez, przy okazji dopowiem, że lecę z ekipą tam za miesiąc za połowę tej "dobrej ceny" :lol:
Właśnie o SG pisałem, że się zrobiła tubą bp dla ludzi, którzy nie potrafią, boją się lub nie chce się szukać dobrych ofert i biorą co popadnie, ogólnie nieoszukujmy się takie Seszele czy Mauritius nic nie mają ciekawego dla podróżnika, ale na zwykłych ludziach nazwa robi wrażenie i jeszcze mogą się pochwalić przed znajomymi gdzie to nie byli


nie interesuje to omiń, myślę ciśnij redaktorom z F4F bo większość wrzutek promocyjnych to ceny miedzy 2250 a 3000 (qatarem) z PL https://www.fly4free.pl/?s=Seszele :lol:

najpierw się chwalisz ze niby lecisz za połowę ceny (przy alpejskich kombinacjach w słabym okresie) a za chwilę masz bekę z ludzi co tam latają, jak to napisałeś? pochwalić się przed znajomymi gdzie to nie byles :D :lol:

za miesiąc (styczeń?) na Seszelach to raczej chyba słaby okres ? :D :twisted:

-- 29 Gru 2022 23:03 --

marcin.krakow napisał(a):
Jest też Meksyk za 5500, bierzesz?


daj znać jak było skoro kupiłeś :D
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez misiakrp, 30 Gru 2022 02:07, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 30 Gru 2022 00:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4522
złoty
Osobiste wyrzutki to sobie zostaw dla swojego otoczenia z tym samym poziomem dyskusji, nie chodziło mi o wrzucanie takich deali w ogóle, ale w temacie znalazłem TANI LOT, resztę bredni mogę pominąć bo po prostu nie ogarniasz tego, że ktoś może polecieć ze stopem w ist z Warszawy z bagażem w lutym kiedy są ferie u nas za pół ceny, eot
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 30 Gru 2022 01:49 

Rejestracja: 15 Kwi 2016
Posty: 230
niebieski
Miałeś farta, lecisz z wawy dzięki zmianom rozkładu Turkisha i to ze mogłeś zmienić z Mediolanu na Wawe, tak byś zapychał lowcostem i podręcznym do MXP i już by nie było połowy ceny a jeszcze walizeczka to juz całkiem 🤪
O czasie zmarnowanym nie wspomnę 🤷‍♂️
Korzystaj z farta, może pogoda Ci dopisze i bedziesz mial sie czym pchwalic przed znajomymi 🤪
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 30 Gru 2022 05:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3419
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Byłem w Meksyku dwa razy. Pierwszy raz za 1100 a drugim razem za 1500. Przepłaciłem bo pasował mi termin. Do tego hotel za ~1500 (w pojedynke, gdybym liczył na 2 osoby jak w ofercie z SG byłoby to 750/osobe i zamknąłbym wyjazd w 2250 czyli równo 50% tego co w super ofercie bo jest na głownej)


misiakrp napisał(a):

marcin.krakow napisał(a):
Jest też Meksyk za 5500, bierzesz?


daj znać jak było skoro kupiłeś :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 30 Gru 2022 09:50 

Rejestracja: 15 Kwi 2016
Posty: 230
niebieski
Niesamowita historia, widzisz a ja w Meksyku byłem za darmo, taki gratis od firmy 🤪🤣 :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 30 Gru 2022 10:41 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7801
Ok, kończymy temat, chyba że ktoś chce pisać o samej wrzuconej okazji (daty, sposoby zbicia ceny, wątpliwości co do taryfy) lub podzielić się (aktualną) lepszą okazją na ww kierunki
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: miszczu1987 oraz 25 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group