Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Lut 2022 10:47 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1601
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Początek kwietnia (2-9 kwietnia) w Turcji (Antalya) za 360 PLN (80 EUR). Bagaż podręczny + mała torebka.

Załącznik:
KTW-AYT-WAW.png
KTW-AYT-WAW.png [ 22.37 KiB | Obejrzany 4871 razy ]

Na stronie przewoźnika Corendon Airlines (XC) bilety za 377 PLN (84 EUR)

Połączenie do znalezienia skyscanner.ie
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 10 Lut 2022 13:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5471
HON fly4free
@wersus79 Na stronie Corendon, w procesie rezerwacji, jest błąd. Bagaż podręczny to 8 kg, ale tylko i wyłącznie jest to jedna torba.
Dobra, zgłupiałem. Info ze strony Corendon:
"Każdy pasażer powyżej drugiego roku życia może mieć przy sobie tylko jedną sztukę bagażu podręcznego jednocześnie (Eco, Flex, Premium). Bagaż podręczny nie może ważyć więcej niż 8 kg i nie może przekraczać wymiarów 55x40x25cm. (W przypadku biletów PROMO tylko bagaż podręczny/przedmioty osobiste (o wymiarach maksymalnie 40 x 30 x 15, mieszczące się pod siedzeniem) są darmowe.) (Rodzaje-biletow).

Ze względu na środki Covid 19 stosowane podczas naszych lotów: we wszystkich taryfach bagaż podręczny jest ograniczony do 1 sztuki bagażu podręcznego (maks. 55x40x25 cm) i 1 sztuki wyposażenia osobistego (mała torba ręczna/torba dla dziecka, teczka lub laptop) (maks. 40x30x15 cm). Przedmioty takie jak instrumenty muzyczne, aparat fotograficzny, biżuteria i pliki kurierów dyplomatycznych będą akceptowane na pokładzie."

Hmm....pisałem o nich wielokrotnie i leciałem z nimi w 2021 roku, ale miałem jedną sztukę bagażu (normalny podręczny, około 8kg)...
Podczas rezerwacji jest taka informacja: "............ 1 sztuka wyposażenia osobistego (mała torebka/torba dla niemowląt, teczki lub laptop) (max. 3 kg, 40x30x15 cm)".
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Lut 2022 14:00 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1601
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Nie leciałem z nimi, ale w procesie rezerwacji w taryfie ECO pojawił się taki komunikat:
Załącznik:
bagaz.png
bagaz.png [ 48.78 KiB | Obejrzany 4692 razy ]


Dla dziewczyn to wartość dodana.

W Katowicach odprawa możliwa na lotnisku za darmo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 10 Lut 2022 17:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Lecieliśmy w zeszłym roku i mogliśmy zabrać dwa podręczne jak wyżej na screenie.

Spoko opcja i niewiele drożej było na wakacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group