Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Lut 2022 10:47 

Loty: 39
Kilometry: 52 506
srebrny
Początek kwietnia (2-9 kwietnia) w Turcji (Antalya) za 360 PLN (80 EUR). Bagaż podręczny + mała torebka.

Załącznik:
KTW-AYT-WAW.png

Na stronie przewoźnika Corendon Airlines (XC) bilety za 377 PLN (84 EUR)

Połączenie do znalezienia skyscanner.ie

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#2 PostWysłany: 10 Lut 2022 13:25 
Awatar użytkownika

HON fly4free
@wersus79 Na stronie Corendon, w procesie rezerwacji, jest błąd. Bagaż podręczny to 8 kg, ale tylko i wyłącznie jest to jedna torba.
Dobra, zgłupiałem. Info ze strony Corendon:
"Każdy pasażer powyżej drugiego roku życia może mieć przy sobie tylko jedną sztukę bagażu podręcznego jednocześnie (Eco, Flex, Premium). Bagaż podręczny nie może ważyć więcej niż 8 kg i nie może przekraczać wymiarów 55x40x25cm. (W przypadku biletów PROMO tylko bagaż podręczny/przedmioty osobiste (o wymiarach maksymalnie 40 x 30 x 15, mieszczące się pod siedzeniem) są darmowe.) (Rodzaje-biletow).

Ze względu na środki Covid 19 stosowane podczas naszych lotów: we wszystkich taryfach bagaż podręczny jest ograniczony do 1 sztuki bagażu podręcznego (maks. 55x40x25 cm) i 1 sztuki wyposażenia osobistego (mała torba ręczna/torba dla dziecka, teczka lub laptop) (maks. 40x30x15 cm). Przedmioty takie jak instrumenty muzyczne, aparat fotograficzny, biżuteria i pliki kurierów dyplomatycznych będą akceptowane na pokładzie."

Hmm....pisałem o nich wielokrotnie i leciałem z nimi w 2021 roku, ale miałem jedną sztukę bagażu (normalny podręczny, około 8kg)...
Podczas rezerwacji jest taka informacja: "............ 1 sztuka wyposażenia osobistego (mała torebka/torba dla niemowląt, teczki lub laptop) (max. 3 kg, 40x30x15 cm)".
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Ghana, Rwanda, Tunezja, Uganda || Armenia, Indie, Indonezja, Iran, Jordania, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Meksyk + Europa.
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 10 Lut 2022 14:00 

Loty: 39
Kilometry: 52 506
srebrny
Nie leciałem z nimi, ale w procesie rezerwacji w taryfie ECO pojawił się taki komunikat:
Załącznik:
bagaz.png

Dla dziewczyn to wartość dodana.

W Katowicach odprawa możliwa na lotnisku za darmo.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 10 Lut 2022 17:39 
Awatar użytkownika

Loty: 259
Kilometry: 351 242
srebrny
Lecieliśmy w zeszłym roku i mogliśmy zabrać dwa podręczne jak wyżej na screenie.

Spoko opcja i niewiele drożej było na wakacje.
 Relacje PM off  

[ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość